Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 19-03-2013, 19:27 | Категорія: Краса / Здоров'я

Захищаємо волосся за допомогою професійних засобів

У кожної дівчини врнці волосся виглядє не тк крсиво, як цього хотілося б, від вчоршньої зчіски не злишється жодних слідів. Дуже вжливо перед сном привести волосся в порядок і зхистити їх, щоб не прокинутися з жхливо зплутними і млявими волоссям. Якщо цього не зробити ввечері, то врнці ви змушені будете мити голову, сушити грячим феном і уклдти для того, щоб не зпізнитися н роботу. А якщо ви випрямити волосся прскою, то зчіск стне ще змечтельнее. Але, н жль, ншим волоссю стє дуже погно від щоденного впливу високих темпертур, вони починють слбшти, сохнути і лмтися, як н кінцях, тк і по всій довжині, для цього потрібно використовувти професійні зсоби для зхисту волосся . Яскрвий і ціквий обрз - це мрія кожної дівчини. Крсуням дуже вжко догодити: в минулому дівчт нмглися звивти коси, використовуючи розпечені щипці для звивки, сьогодні - подровні природою кучері витягють і випрямляють з допомогою фен і прски. Всі виробники дних прилдів зпевняють, що вони не чинять негтивного впливу, нйголовніше првильно їх використовувти. Якщо првильно вибрти прилди для уклдння і првильно використовувти, то негтивний вплив н вше волосся дійсно знижується, ле деяк чстк шкоди злишється. До того ж дуже вжливо прлельно зстосовувти зхисні зсоби. Нйкрщий врінт взглі не користувтися феном, щипцями, прскою т іншими пристосувннями. Якийсь чс нзд не було всього цього різномніття, коси в жінок були довгі і густі, тк як їм не треб було виходити щодня н роботу, ле нвіть у ті чси були свої мінуси і плюси. До мінусів можн віднести вплив прямих сонячних променів влітку, взимку - їх вплив ніскільки не зменшувлося шибкми. Сучсній жінці потрібно використовувти зсоби зхисту волосся, без яких не обійтися.

Різні зсоби професійного зхисту волосся

Зрз бгто компній випускють різні косметичні зсоби, які зхищють вшу косу від негтивного впливу. Подібний зсіб можн вибрти будь н свій смк, ле крще всього пордитися з мйстром-професіонлом, який знє, що підійде певній людині. Але вртість тких зсобів не звжди влштовує нс, якщо врховувти, що використовувти їх потрібно буде доволі чсто. Але нвіть якщо зсоби зхисту вимгють чимлих грошових вклдень, не врто злишти проблему без вирішення. Тут н допомогу приходять всілякі інтернет-портли, н яких можн знйти косметику дешевше. Тм пропонуються різні мски і інші продукти, які зстосовуються до миття голови. Вони дють зхист від пересихння при сушінні феном, ткож зміцнення по всій довжині. При митті голови дуже вжливо не використовувти дуже жорстку воду - цього не винесуть ніякі волосся. Ні в якому рзі не мийте голову грячою водою. Якщо з вшого крн тече вод, в якій бгто солей і хлорки, для миття голови її потрібно кип'ятити, додвши кільк крпель лимон і одну чйну ложку хрчової соди. Якщо у вс не вистчє чсу, то кип'ячену воду врто використовувти хоч б для ополіскувння. Не менш вжливим для здоров'я вших локонів є зблнсовне хрчувння. Включіть в свій рціон нтурльні білки, морепродукти, склдні вуглеводи, фрукти і овочі, горіхи і мед. Пийте досттню кількість рідини, особливо чисту воду, тк як волосся не здтні підтримувти рівень вологості в нормі, якщо в оргнізмі нестч вологи. Ткож для зміцнення, зхисту і поліпшення стну вших локонів можн підібрти вітмінно-мінерльний комплекс, який містять нтурльні компоненти. Але з ткими зсобми потрібно бути обережними, тому що н сучсному ринку дуже бгто підробок. Ткі зсоби не тільки не ддуть зхисту, ле і нддуть негтивний вплив н стн всього оргнізму. Првильно вибирйте і використовуйте професійні зсоби для зхисту волосся , А ткож фени т прсувння. Приміром, фени-дифузори і фени-стйлери збезпечують більш обережну, щдну і безпечну сушку волосся, в порівнянні зі звичйними. Хороший фен повинен мти режим холодного повітря, ткий прилд не трвмує волосся. Прилди для звивки т випрямлення волосся крще вибирти не метлеві, кермічні. Звичйно вони нбгто дорожче, ле не сплюють волосся. Не можн нзвти кермічні прсувння бсолютно нешкідливими, тому не використовуйте їх щодня.
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Дезодорант або антиперспірант?

Дезодорант або антиперспірант?

Ви звикли користувтися дезодорнтми і не уявляєте, як без...
5 способів завити волосся в дома

5 способів завити волосся в дома

Повітряні звиті бо ромнтичні локони?! Кожн дівчин з прямим...
Пару рад як вберегтися від грипу

Пару рад як вберегтися від грипу

З приходом холодів з'являється і грип, від якого слід...
Догляд за шкірою навколо очей

Догляд за шкірою навколо очей

Очі – це т чстин лиця, як не тільки видє вік будь-якої...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...