Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 11-04-2013, 12:07 | Категорія: Краса / Здоров'я

Топ-10 порад для сяючої шкіри
Всі жінки без виключення хочуть виглядти молодо, мти сяючу, крсиву і чисту шкіру. Для того щоб досягти тких результтів необхідно доклсти кільк зусиль. Ви коли-небудь стиклися з питнням, як зробити шкіру сяючою, глдкою і чистою, випромінюючої молодість і крсу? Якщо вш голов зрз зробил кивок у бік тк, то ця стття, безсумнівно, допоможе вм у цьому питнні. Шкір - м'яке зовнішнє покриття хребетних, якебезпосередньо пов'язне з видільною системою. Це нйбільший оргн тіл. Він діє як зхисний бр'єр між внутрішнім і зовнішнім світом. Отже, тим, хто бжє виглядти молодим і здоровим слід здумтися про питння по догляду з шкірою. Здоров шкір може допомогти вм у боротьбі проти стріння і з іншими проблемми. Ця стття дсть вм прості порди по догляду з шкірою, яким можуть слідувти всі без винятку. Ці порди не можуть збезпечити миттєвий результт, ле можутьдопомогти вм добитися сяючої шкіри нзвжди, вони прийнятні для домшніх умов і використння підручних зсобів, пов'язні з деякими впрвми і дієтми.

1. Очищйте т зхищйте шкіру

Природ вс нгородил чистою і глдкою шкірою, ле з рокми її стн помітно погіршується. Не злишйте подрунок природи нодинці з смим собою, ви повинні регулярно доклдти хоч б мінімум зусиль по догляду з шкірою. Мийте щодня свою шкіру теплою водою ззстосувнням м'яких миючих зсобів бо нтурльного мил. Це допоможе видлити з поверхні шкіри піт і зйвий жир. Використовуйте легкий зволожуючий крем, принймні, дв рзи н тиждень, тк як це може допомогти вм позбвитися від мімічних зморшок. Використовуйте скрб для шкіри мінімум один рз н тиждень, тк процедур допоможе видлити всі мертві клітини з поверхні шкіри. Використовуйте сонцезхисний крем кожного рзу, коли ви плнувли вийти н сонце, він допоможе зхиститившу шкіру від зовнішніх опіків, пігментції і швидкого стріння.

2. Дотримуйтесь питний режим

Пити досттню кількість води дуже вжливо для здоров'я в цілому, тк як вод покрщує бгто фізіологічні функції оргнізму. Вод допомгє виводити шкідливі токсини з оргнізму. Перевги дотримння питного режиму не обмежуються н стн здоров'я, це ще й дозволяє вшій шкірі виглядти молодше і крсивіше. Тким чином,обов'язково випивйте склянку води після нічного сну, як тільки встли з ліжк, це може зповнити втрчену під чс сну рідин. Пийте чисту питну воду протягом усього дня рівними порціями. В середньому людському оргнізму потрібно 30 мл води н 1 кг вги н добу. Тким чином, якщо вш вг, нприклд дорівнює 50 кг - вм треб випивти 1500 мл (15 л) води в день. Вод є основою для догляду з шкірою і, отже, якщо вшому оргнізму не вистчє рідини, вш шкірвиглядє млявою, до того ж ви можете отримти бгто проблем зі здоров'ям.

3. Спробуйте фруктові мски для обличчя

Ми всі знємо, що фрукти мють дуже вжливе знчення для вирішення бгтьох проблем зі здоров'ям. Необхідно ткож відзнчити, що вживння фруктів може допомогти в досягненні грного кольору обличчя. Ось 5 фруктів, які нйбільш ефективні у догляді з шкірою: Бнн є грним джерелом зліз, клію і мгнію, вінткож бгтий вітміном A, B і E. Використовуйте бннове пюре для мсок н обличчя і шию, тк як це може допомогти вм у боротьбі проти стріння, ткож зробить вшу шкіру молодою і зволоженою. Лимон бгтий вітміном С, він діє як крще очищє зсіб і допомгє освітлити шкіру і зменшити прояв кне. Тому, зстосовуючи лимонний сік (можн змішувти з невеликою кількістю цукру), ви використовуєте природний відбілювч шкіри. Авокдо бгтий нтиоксиднтми і мє спецільний фермент, який не тільки пом'якшує і зволожує шкіру, ле і чудово живить її. Авокдо містить вітміни А, В і Е, він підвищує елстичність шкіри і стимулює вироблення колгену в ткнинх, тому дуже ефективний для в'янучої шкіри обличчя. Полуниця уповільнює процес стріння шкіри і видляє пігментні плями. З допомогою полуничних мсок, сух шкір стне м'якою і сяючою шкіри, жирнзнйде брхтистість. Полуниця містить бгто вітміну С, В, сліцилову кислоту і мікроелементи, які володіють поживними, отбеливющими і очищють влстивостями. Яблуко - Прекрсний помічник по догляду з шкірою обличчя, воно мє хороший тонізуючий і зволожуючий ефект. Яблуко відмінно знімє втому і ндє шкірі здоровий колір, суміш пюре з яблук з медом і рожевою водою добре прцює в зпобігнні пошкодження клітин і ткнин.

4. Позбвте шкіру від токсинів

Для догляду з шкірою необов'язково відвідувти дорогі слони. У боротьбі з токсинми, нприклд, перший помічник - моркв. Моркв бгт клієм, кльцієм і вітміном А і С. Вон містить спецільні нтиоксиднти, тк звні кротиноїди, які допомгють нм позбутися від токсичних елементів і ндють допомогу у відновленні пошкоджених клітин. Випивючи склянку свіжовичвленого морквяного соку в день, ви можете отримти досттню кількість поживних речовин, які допоможуть зробити вшу шкіру сяючою.

5. Використовуйте оливкову олію для сяючої шкіри

Оливков олія містить бгто поліфенолів і бгте вітміном Е, які є першими помічникми в зпобігнні проблеми стріння, ткож дють зхист від рдиклів. Оливков олія містить сквлен, який діє як природний зволожувч, ткож допомгє в боротьбі з шкірним жиром і попереджує бгто проблем шкіри. Рфіновн оливков олія може містити менше вітмінів т поживних речовин в порівнянні з олією першого віджиму. Тк що крще вибрти оливков олія першого віджиму (extra virgin), яке нзивють «рідким золотом» - воно допоможе впортися з будь-якою проблемою шкіри, і ви стнете влсником сяючої шкіри нзвжди.

6. Використовуйте мигдльне мсло для мсжу

Мигдльне мсло є основою ромтерпії. Це цілеспрямовне зсіб для мсжу шкіри обличчя, волосся і тіл. Мигдльне мсло допомгє в досягненні м'якою і сяючою шкіри, якщо зстосовується регулярно. Крім того, мигдльне мсло допомгє при лікувнні різних подрзнень шкіри, процесі стріння, в боротьбі з темними колми під очим, потріскними губми, висипом н тілі і сухістю шкіри. Тким чином, щоб отримти крщі результти, регулярно приймйте мсжі з мигдльним мслом.

7. Спробуйте порошок сндлового дерев

Порошок сндлового дерев нйчстіше пов'язують з виробництвом прфумів. Але з довгі роки доведено, що він чудово підходить і для догляду з шкірою. Цей порошок при зстосувнні з рожевою водою відмінно прцює в боротьбі проти зморшок і процесів стріння шкіри. Він ткож може допомогти вм отримти підтягнуту і сяючу шкіру обличчя. Регулярне зстосувння порошку сндлового дерев допоможе досягти чудових результтів у досягненні бездогнної шкіри.

8. Проведіть ревізію н кухні

Це може бути трохи дивно, ле ви повинні знти одну річ. Бгто нших проблем зі шкірою можн вилікувти з допомогою простих продуктів, які є н будь-якій кухні. Мед - нтурльний нтисептик і зволожувч, допомгє схильної до кне шкірі впортися з проблемою. Ще одне велике чудо - йогурт, який зпобігє передчсному стрінню, оскільки він містить льф-оксикислоти. Молочні кислоти, що містяться в молоці, м'яко відлущують і звужують пори. Спробуйте додти у внну з водою дві склянки молок - це дсть вм зряд енергії і подрує чудові відчуття. До того ж не збувйте дотримувтися рціонльного хрчувння, тк як бгто проблем шкіри виникють сме з причини непрвильного хрчувння.

9. Зймйтеся спортом і ведіть ктивний спосіб життя

Нвіть смі несклдні впрви можуть допомогти вм отримти глдку і, природно, сяючу шкіру. Бгто дермтологи рекомендують впрви для поліпшення стну шкіри. Йог, біг, тнці, піші прогулянки, їзд н велосипеді, плвння і бгто іншого могло б допомогти природної регенерції Вшої шкіри.

10. Дотримуйтесь првильний режим сну

Це првило є обов'язковим для всіх - отримти 8 годин сну н добу. Під чс сну клітини шкіри проходять процес регенерції, нормльний повноцінний сон не менше восьми годин н добу зробить вшу шкіру здоровою і молодою. Це нйпростіший спосіб отримти сяючу шкіру з мінімльними зусиллями. Сподівємося, що ці порди допоможуть вм отримти грну, сяючу і молоду шкіру нзвжди.
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Шість домашніх засобів по догляду за дуже сухою шкірою

Шість домашніх засобів по догляду за дуже сухою шкірою

Зневоднення може викликти необоротні пошкодження шкіри....
Домашні Spa-маски для обличчя з гарбуза

Домашні Spa-маски для обличчя з гарбуза

Нтурльні зсоби крси є не тільки крщим рішенням для сяючої...
Омолоджуючі маски для обличчя з журавлини в домашніх умовах

Омолоджуючі маски для обличчя з журавлини в домашніх умовах

Журвлин - не тільки джерело вітмінів, ці ягоди успішно...
Догляд за шкірою навколо очей

Догляд за шкірою навколо очей

Очі – це т чстин лиця, як не тільки видє вік будь-якої...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...