Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 17-04-2013, 18:15 | Категорія: Краса / Здоров'я

Нов лінія ромтів т декортивної косметики від Michael KorsЯкщо Ви хочете змовити кільк товрів, Вм досттньо нзвти менеджеру їх ртикули. (Артикул вкзний у вклдці "Опис") Спортивн, сексульн, глмурн! Звжди приємно бчити розвиток і розширення сортименту брендів, особливо якщо вони є ншимифворитми. Michael Kors може приєднтися до довгого списку відомих дизйнерських брендів, що виробляють продукцію крси. Знменитий дизйнер вирішив, що пор почти випуск декортивної косметики і лінію ромтів для жінок, які люблять стиль розкішного бренду Michael Kors і які потребують нових продуктх крси і по догляд з тілом. У промо-кдрі лінії крси бренд покзує, що жінк Michael Kors спортивн, сексульн і глмурн. Нов пропозиція Michael Kors нтхненне влсною сім'єю дизйнер бренду Мйкл Корми: його ббуся звжди нмглся нслідувти глмурної Софі Лорен, мм бул більш природною, спокійною і дуже спортивної. Що стосується сексульності, обидві вони відрізнялися упевненістю в собі і жіночністю. Тким чином, нов колекція декортивної косметики і ромтів Michael Kors розділен н три лінії: Sporty, Sexy, Glam і містить три нстрої - спортивне, сексульне т глмурне, які відобржені в колірній плітрі декортивної косметики і ромті прфумів.
Нова лінія ароматів та декоративної косметики від Michael Kors
Дизйнер нмгвся пояснити більше про свою нову лінії продуктів для крси, кжучи: «Що визнчє сексульність? Я думв про ту, як бул дійсно сповнен впевненості в собі, нвіть якщо її спідниця бул підійнят, коли вон сиділ? Не проблем. Тк що, я думю, що ці три речі - сексульність, спортивний дух і глмур - звжди були ДНК бренду Michael Kors, і дивним чином, в жінці Michael Kors нспрвді присутні всі ці три речі. Вон просто відчувє себе сильнішим у визнчені здні моменти чсу. Тому я зпитв себе, як ми можемо висловити це з допомогою кольору і ромту? » Кожн лінія колекція буде включти в себе особливий ромт, помду і блиск для губ, ткож дв відтінки лку для нігтів. Бренд цінує природний мкіяж, тому яскрвих олівців у колекції немє. Сексульн лінія колекції мкіяжу 2013 від Michael Kors склдється з рожевих і червоних тонів, спортивн лінія підносить нтурльні бежеві відтінки, сливові і темно-фіолетові кольори хрктерні для глмурної лінії. У колекції ткож предствлені три відтінки оксмитових рум'ян - Glow, Flush і Beam. Для полегшення ннесення мкіяжу, колекція буде ткож включти в себе бронзову кисть для пудри. Продукти для тіл стновлять: крем для втозгр - Liquid Self Tanner, крем для тіл після перебувння н сонці - After Sun Gelee, бльзм для губ після зсмги - After Sun Lip Balm, універсльний крем - Indulgent Crіme, мерехтливе мсло для тіл - Liquid Shimmer Dry Oil і мерехтливі нмистини для внної - Shimmer Bath Beads.
Нова лінія ароматів та декоративної косметики від Michael Kors
Що стосується нових ромтів Michael Kors , Приготуйтеся зустріти три свіжих і сексульних ромту. Спортивну лінію колекції Michael Kors відкривє цитрусовий ромт Sporty Citrus, який признчений для жінок, які ведуть ктивний спосіб життя, він володіє свіжим бдьорить ромтом, піднімє нстрій, зряджє енергією і друє відчуття бдьорості протягом усього дня. Творцем дного ромту стл прфумер Honorine Blanc. Аромт Sporty Citrus склдється з бзових нот пельсин і мндрин, які доповнює шлейф ромтів квіток пельсин і моху. Сексульну лінію предствляє квітково-бурштиновий ромт Sexy Amber - крсивий і теплий, головну роль у якому грють корди сндлового дерев і мбри, доповнені кцентми деревних ноток і білих квітів. Творцем дного ромту ств прфумер Harry Fremont. Сексульну лінію колекції Michael Kors предствляє квітково-деревний ромт Glam Jasmine - елегнтний і розкішний, в якому серцеві ноти склдє пхощі квітів жсмину, доповнене вирзними нотми ромту сндлового дерев і легкими кцентми ягід чорної смородини. Творцем цього ромту ств прфумер Harry Fremont.
Нова лінія ароматів та декоративної косметики від Michael Kors
Нов колекція декортивної косметики т прфумерії Michael Kors буде доступн починючи з серпня 2013 року. Вже стло відомо, що приголомшлив естонськ модель Крмен Педр (Karmen Pedaru) стне обличчям реклмної кмпнії колекції лінії крси Michael Kors , Як буде випущен у вересні.
Нова лінія ароматів та декоративної косметики від Michael Kors
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Новий аромат для жінок Honey від Marc Jacobs

Новий аромат для жінок Honey від Marc Jacobs

Після великого успіху ромту Dot від Marc Jacobs ,...
Колекція літнього макіяжу Dior Bird of Paradise 2013

Колекція літнього макіяжу Dior Bird of Paradise 2013

Нові тенденції мкіяжу сезону весн-літо 2013 диктують...
Макіяж для білявих дівчат

Макіяж для білявих дівчат

Незлежно від кольору волосся і очей виглядти чрівно під...
Жіноча туалетна вода Орифлейм

Жіноча туалетна вода Орифлейм

Пройде чс, і ви збудете, у що бул одягнен жінк, ле зпх її...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...