Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 6-02-2013, 20:18 | Категорія: Краса

Весільний манікюр 2013


Для кожної нреченої вжливо, яку сукню вибрти, де відмічти весілля, кого зпросити, яким зробити мкіяж і мнікюр. Адже н вшу руку з кільцем н безіменному пльці цього дня дивитимуться все! Ми вирішили полегшити долю нреченим і пропонує крщі ідеї по створенню весільного мникюр- 2013.

У згльних рисх

Вші руки цього дня мють бути прекрсні - це ксіом. Нвіть якщо від природи у вс короткі нігті, то не поспішйте робити нрощувння. По-перше, якщо нрощувння ви робите уперше, то новий мнікюр може виявитися незвичним і викликти швидше роздртувння, ніж зхоплення. По-друге, мйстри по мнікюру здтні створити диво нвіть н коротких нтурльних нігтях. Нрешті, збудьте про мльовничі кртини н нігтях і ліпнину з квіточок, птшок і голубів. Ці склдні рхітектурні рішення вже пішли в минуле, їм місце в льбомі досягнень мйстр, ле не н вших рукх.

Якщо ви не чсто відвідуєте слон, то зпишіться н попередній мнікюр з тиждень до весільної церемонії. Фхівець підготує вші руки, прибрвши кутикулу і скоректуввши форму, ткож ви зможете обговорити подробиці весільного мнікюру і спробувти його зробити. Нступного рзу ви повинні приїхти до мйстр з день до весілля тільки н фрбувння нігтів і точкове рішення проблем, щоб у вс не було почервонінь і лущень.

Який колір вибрти?

Весільний манікюр 2013


Колір мнікюру повинен грмоніювти з вшим чином і кольором сукні. Тиждень весільної моды- 2013 не вчинив кольорову революцію, і знову н подіумі і ктлогх ми бчимо світлі, молочні і білосніжні, філкові і рожеві тони.

Вибирйте для повноцінного весільного обрзу ніжні відтінки, які добре поєднуються зі світлою шкірою. Смуглявим дівчтм крще вибирти персикові, мідні, золоті відтінки помрнчевого кольору. Н згорілих рукх добре виглядє елегнтний білосніжний фрнцузький мнікюр.

Колір лку ткож повинен грмоніювти з прикрсми і, звичйно ж, обручкою. Якщо ви вибрли кільце і сережки з дімнтми, то в дизйні мнікюру можн використти прозорі стрзи. Під прикрси з перлми зробіть мнікюр з перлмутровим блиском. Крще не контрстувти з кольорми і метлом, якщо в день ікс вш обрнець ндіне вм н плець золоте кільце, то не врто робити мнікюр з використнням срібл бо бронзи.


Фрнцузьк клсик

Весільний манікюр 2013


Як і рніше фрнцузький мнікюр з елегнтною білою смужкою є однією з нйпопулярніших в перевгх нречених. Як і білий колір у виборі сукні, френч очолює у виборі дизйну мнікюру. Але нвіть цей клсичний мнікюр схильний до змін з боку вимогливих нречених. Різні вріції з прикрсою стрзми і блискіткми вже стли не особливо ктульні, тепер фхівці з мнікюру вржють уяву віртуозними млюнкми, розписуючи нігті під журне мереживо бо строгі і плвні лінії. Все злежить від мйстерності і фнтзії вшого мйстр.


Ікристий мнікюр

Весільний манікюр 2013


Хіт минулого літ ікристий мнікюр з екстрвгнтної бьюти-сенсции дуже швидко перекочувв у весільний тренд. Поки ще ікристий мнікюр не тк популярний в повсякденності із-з його недовговічності, т зте у весільній моді його швидко полюбили. Він святковий, оригінльний і привбливий кожній з тисячі нмистинок. Ікристий мнікюр можн зробити н поверхні усього нігтя, якщо вони короткі, бо прикрсити чстину, що відросл. Для весільного мнікюру ми рдимо вм вибирти світлі молочні, срібні і персикові відтінки. Якщо н вс прикрси з перлми, то перлмутровий ікристий розсип - ідельний вибір!


Ніжний як оксмит

Весільний манікюр 2013


Ще один знменитий бьюти-тренд, який потрпив в топ жіночих виш-листов, - це оксмитовий мнікюр. Зрозуміло, нречені швидко перетягнули його у весільну моду. Ніжний плюшевий мнікюр дуже просто смою зробити в домшніх умовх. Зробіть мнікюр: щіточкою куртно потріть основу нігтів, щоб розм'якшити кутикулу. Відсуньте її пличкою і ндйте нігтям форми. Потім ннесіть прозорий бо світлий лк і, поки він не висох, опустите ніготь у бночку з оксмитовим пилком. Виконйте тк з усім нігтями, ндлишки струсіть кистю. Оксмитовий мнікюр - рекордсмен по стійкості, до того ж він водонепроникний. Якщо ви плнуєте весільну церемонію н острові, то це, звичйно, плюс, інш спрв - як вжкий і щільний оксмит поєднувтиметься з вшим легким нрядом.


Nude- мнікюр

Весільний манікюр 2013


Якщо вм склдно вирішитися, який же мнікюр зробити, то ми пропонуємо нйпростіше і вірніше рішення - nude- мнікюр. Нрівні з клсикою фрнцузького мнікюру це дійсно нйелегнтніший вид мнікюру. До того ж ви можете зробити його смостійно. У тон до вшої сукні виберете ніжний відтінок бежевого бо кремового кольорів. Мнікюр nude крще робити н коротких нігтях, він зорово подовжує форму нігтя. Н довгих нігтях nude- мнікюр виглядє не тк ефектно. Обов'язково ннесіть світлий лк в декільк шрів, щоб він не виглядв зндто прозорим.
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Nanо Nails : манікюр для сенсорного екрану. Відео

Nanо Nails : манікюр для сенсорного екрану. Відео

Дівчтм, які користуються сенсорними телефонми, вжливо...
Як зберегти любов

Як зберегти любов

Коли ми знходимо свою любов , то відчувємо ткі сильні і...
Секрети фітнесу для початківців

Секрети фітнесу для початківців

Цю стттю ми вирішили присвятити всім тим, хто нрешті знйшов...
Темна сторона манікюру: Модні відтінки зими 2013

Темна сторона манікюру: Модні відтінки зими 2013

У будь-який чс року мод знходить місце для дрми і глмуру....
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...