Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 6-05-2013, 11:46 | Категорія: Краса / Здоров'я

Як прискорити ріст волосся
Довге волосся - Це не тільки ключ до грної зовнішності, вони ткож потребують првильного догляду. Якщо у вс коротк стрижк, ле ви двно мрієте про довге волосся, ви ткож повинні знти, що існує бгто спектів, що впливютьн швидкість росту волосся. Для нормльного і швидкого росту вшого волосся, ви повинні зстосовувти првильний догляд з ними, обрізти посекшіеся кінці волосся в нлежний чс і отримувти вітміни, які підвищують прогресію росту волосся. Ви можете мти дуже здорові фолікули, ле погний стн волосся, яке може сповільнити їх зростння і зіпсувти їх глянцевий вигляд. Проте, якщо вм цікво дізнтися, як зробити тк, щоб волосся росли швидше, все, що вм потрібно зробити, це слідувти цим простим рдм крси і не зосереджувти всю свою увгу тільки н цій проблемі. При щоденному вимірі довжини волосся буде здвтися, що вони не ростуть взглі, тому розслбтеся, зстосовуйте хороший комплексний догляд, хрчуйтеся првильно, добре висипйтеся, і незбром ви отримєте мсу компліментів з приводу крси, довжини і здоров'я вшого волосся.

Првильне хрчувння для швидкого росту волосся

Було б перебільшенням скзти, що будь-який фрукт бо овоч зміцнить волосся і прискорить їх зростння, ле ткож було б непрвильно не згдти, що вітміни, які ми отримуємо з їжі можуть служити визнчльним чинником, що є джерелом блиску і сили волосся. Нприклд, жирні кислоти Омег-3 мінерли, злізо, цинк і бгто інших, життєво вжливі вітміни, які ви отримуєте з вживних продуктів, можуть вирзно підвищити зростння вшого волосся. Якщо ви не можете отримти досттню кількість корисних вітмінів і мікроелементів з вшого повсякденного їжі бо просто не вистчє чсу н те, щоб звернути увгу н всі інгредієнти, ви можете отримти цілий ряд біологічних добвок і вітмінів у вигляді спецільних тблеток додтково, які будуть робити свою роботу .

Првильний вибір гребінця для волосся

Ви коли-небудь звертли увгу н мтеріл, з якого виготовлен гребінець бо щітк для волосся, якою ви користуєтеся? Не бгто хто з нс знють, що це грє дуже велику роль для крси, здоров'я і росту волосся. Вибирйте гребінця для волосся, виготовлені з нтурльних мтерілів, нприклд, дерев'яні гребінці бо щітки для волосся з щетини кбн. Існує ткож ще один секрет: розчісуйте волосся щовечор перед сном дерев'яної гребінцем - це зспокоїть вші фолікули, м'яко помсжуйте шкіру голови, що поліпшить кровообіг і, отже, в результті прискорить ріст волосся. Ви нвіть можете мсжувти шкіру голови спецільними мсжними щіткми, які ндють цьому процесу спрвжнього здоволення і поліпшть нстрій.

Првильний догляд з волоссям

Всі ми розуміємо, що фени, плойки, прсувння і щипці для звивки волосся мють негтивний вплив н нше волосся, ле ніхто з нс не готовий відмовитися від них, оскільки вони допомгють у догляді з волоссям і ндють їм чудовий вигляд. Але, ткож необхідно знти, що перед їх використнням, ви повинні зхистити своє волосся від теплових пошкоджень спецільними продуктми. Існує бгто видів ткої продукції, яку ви з легкістю можете відшукти в будь-якому професійному мгзині крси. Щоб волосся росло швидко, зробіть ці продукти незмінними у вшому повсякденному житті. Ткож регулярно подрезйте посічені кінчики волосся, не шкодуйте дину, від цього вони не стнуть коротшими, нвпки будуть рости швидше, що дозволить отримти крсиві і здорові локони. Вжливим чинником є првильний вибір шмпунів і мсок для волосся. Використовуйте миючі зсоби, що не містять лурилсульфт нтрію, який пересушує і подрзнює шкіру голови і дуже шкідливий для здоров'я. Вибирйте шмпуні н нтурльній основі, які дбйливо і ефективно очищють волосся. Спробуйте мску для волосся, як сприяє їх швидкому зростнню. Для цього змішйте по 2 столові ложки: сухого гірчичного порошку, цукрового піску, грячої води і реп'яхової олії (можн змінити оливковою), додйте в отримну суміш 1 яєчний жовток і ще рз все ретельно перемішйте. Нноситься тк мск н шкіру голови, не зчіпючи кінчики волосся, вон прогрівє шкіру голови, викликючи прилив крові до волосяних цибулин. Після ннесення слід укутти голову плівкою бо целофновим мішком і ндіти зверху шпочку бо укутти мхровим рушником. Тримти мску необхідно не менше 15 хвилин (можн до 1 години), вон трохи припікє, ле врто потерпіти, оскільки результт перевершить всі вші очікувння. Спробуйте робити тку мску рз н тиждень - і довг розкішн кос вм збезпечен. Тепер ви знєте, як стимулювти ріст волосся. Дотримуйтесь цих несклдних порд і будьте впевнені, що довгі і здорове волосся незбром стнуть домінуючим спектом у вшій приголомшливою зовнішності.
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Яна Клочкова наростила волосся

Яна Клочкова наростила волосся

"Золот рибк" плвчих Ян Клочков вирішил крдинльно змінити...
Топ-3 модних укладок для кучерявого волосся

Топ-3 модних укладок для кучерявого волосся

Увг всім дівчтм з кучерикми! Йде весн і пор дти волю своїм...
Захищаємо волосся за допомогою професійних засобів

Захищаємо волосся за допомогою професійних засобів

У кожної дівчини врнці волосся виглядє не тк крсиво, як...
5 способів завити волосся в дома

5 способів завити волосся в дома

Повітряні звиті бо ромнтичні локони?! Кожн дівчин з прямим...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...