Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 26-01-2013, 23:02 | Категорія: Діти

СОЦІАЛЬНА МЕРЕЖА. Моя дитина в небезпеці?? Вс ніколи не бентежил зхопленість дітей соцільними мережми? Чому вони тк бгто чсу приділяють віртульному спілкувнню? Адже не просто тк діти з ткою зціквленістю і зхопленням переглядють свої сторінки в інтернеті т стежть з оновленнями н сторінкх друзів, бгтьох з яких і в очі не бчили. Хіб не може виявитися, що соцільні мережі, нспрвді, не ткі безпечні? Соцільн мереж? А ви про що? Уявімо бгтоповерховий будинок, в якому зібрлися люди різних професій, віку, нціонльностей, релігій, культур. Тут доведеться провести бгто чсу, тому потрібно нлгоджувти відносини для зручного співіснувння. Люди починють ділитися н групи з інтересми: іноземців об'єднує мов, віруючих - церкв, когось - професія чи хобі. Кожн людин входить в кільк груп одрзу, і, отже, коло його спілкувння розширюється.
Комп'ютер - це двері в інтернет-простір, це «дім», в якому зібрлся величезн кількість людей, що пргнуть нлгодити зв'язок з нвколишнім світом. Соцільн мереж в цьому випдку є інструментом, з допомогою якого цей зв'язок нлгоджується. У кожного є влсн «кімнт» (своя сторінк), «зли відпочинку» предствляють собою групи з інтересми, спільноти, ігри. Тобто, соцільн мереж - це єдиний інформційний простір, дуже зручний і простий спосіб комунікції.
Але ж скільки тут непотрібного, шкідливого! І, що нйголовніше, величезн кількість небезпечних сторінок, що містять порногрфію т нсильство. Нвіщо це дітям? СОЦІАЛЬНА МЕРЕЖА. Моя дитина в небезпеці?? Звичйно, не можн зборонити їм зходити в інтернет і припинити користувтися соцільними мережми. Як мінімум, тк спроб буде мрною: користувтися все рівно будуть, тільки тємно. Можливо, врто подумти про пошук льтернтиви, безпечного місця в інтернеті, де можн бути спокійним з своїх дітей?
Вихід з цієї ситуції Існує величезн безліч різних сттей, досліджень, тисячі інтернет-сторінок н тему соцільних мереж т безпеки дітей в інтернеті. І якщо ви переглянете всю цю інформцію, ви побчите, що вихід, все-тки, є. Альтернтив - єдин освітня мереж.
В принципі, це т ж соцільн мереж, ле як спрямовн н удиторію шкіл всієї крїни. У ній можуть зреєструвтися лише керівники шкільних устнов, учні, т їх бтьки. Мереж суворо модерується. Ткі ресурси вже широко використовуються в США, Японії, Індії, Лтвії, Південній Кореї, Млйзії, Великобритнії, Росії т в бгтьох інших крїнх. Дитині в цій мережі дуже цікво: вон мє можливість брти учсть в онлйн-олімпідх, конкурсх, проходити тести, грти в освітні ігри. Крім того, мереж являє собою потужну плтформу для нвчння: в неї впровджені ткі інновційні технології, як електронний журнл, електронний щоденник, величезні електронні бібліотеки, переклдч, можливість віртульного репетиторств, використння удіо-відео мтерілів для допомоги в нвчнні т бгто іншого.
Бтьки можуть в режимі онлйн контролювти успішність дітей т відвідувння ними школи. Погодьтеся, що це дуже вжливо, дже не звжди виходить поспілкувтися з клсним керівником бо потрпити н бтьківські збори. Нш крїн ткож не відстє від прогресу. З підтримки Міністерств освіти, нуки, молоді т спорту Укрїни, ткож Інституту інновційних технологій т змісту освіти в Укрїні створено безкоштовний Всеукрїнський проект «Щоденник.ua». Це бсолютно безпечний інформційний простір, який сприяє об'єдннню всіх шкільних устнов крїни, всіх учнів, бтьків, педгогів. Вже зрз н ресурсі зреєстровно мйже 5 тисяч шкіл і півмільйон користувчів. Процес реєстрції дуже простий - бтькм потрібно обговорити це питння із керівникми школи, вони, в свою чергу, подють зявку н підключення нвчльного зклду до Всеукрїнської освітньої мережі «Щоденник.ua». СОЦІАЛЬНА МЕРЕЖА. Моя дитина в небезпеці?? Дитин відчувє н ресурсі себе дуже комфортно, мє можливість без проблем спілкувтися зі своїми друзями, грти з ними в ігри, брти учсть у всіляких конкурсх, тестх, олімпідх. Бтькм не врто турбувтися, школяр не потрпить н шкідливу інформцію, тому що проект постійно перевіряється дміністрцією. Тут дітям пропонують тільки корисні, розвивючі теми і поле для соцільного спілкувння між собою. І це крім того, що ресурс «Щоденник.ua» - це величезн допомог і підтримк в нвчнні.
Зрештою, встежити з дітьми не звжди можливо, зте можн зпропонувти їм безпечну льтернтиву.
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Спільна покупка - плюси і мінуси

Спільна покупка - плюси і мінуси

Купити хороші фірмові речі рзу в півтор дешевше, ніж в...
Як зберегти любов

Як зберегти любов

Коли ми знходимо свою любов , то відчувємо ткі сильні і...
Що робити якщо дитина краде гроші?

Що робити якщо дитина краде гроші?

Будь-який бтько хоч рз у житті стикється, коли його дитин...
Що таке секс по-українськи

Що таке секс по-українськи

Вітю, пнове!  Ех, двно пор зчіпти дорослі теми. Як тм, у...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...