Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 14-03-2013, 01:01 | Категорія: Сім'я і Відносини

8 міфів про сімейне життя
Коли молоді люди створюють сім'ю, їх відносини починють розвивтися по-новому, не зовсім тк як вони собі нфнтзувли. Всьому провиною міфи про сімейні стосунки в які ми тк свято віримо.

1. Щоб побудувти грні відносини потрібно весь чс нпружувтися і нмгтися.

І нічого не врто ндірвтися. Тк уявляють собі відносини зндто відповідльні люди. Створенням сімейств вони готові зймтися цілодобово. Постійн нпруг може довести до фізичного і емоційного виснження. У більшості випдків, люди ткого мислення не дозволяють собі розслбитися, боячись втртити контроль нд собою. Ткої точки зору дотримуютьсялюди, які не довіряють пртнерові і невпевнені в собі. Це обгрунтовується тим, що при виховнні дитини нв'язувли пргнення зслужити любов бтьків добрими вчинкми.

2. Чоловік прцює, дружин повністю присвячує себе сім'ї.

У ткому рзі зміцнення відбувється тільки н перших рокх. У той чс як чоловік домгється професійних успіхів, дружин нлгоджує побут. Не приділяючи нлежної увги і чсу своїм професійним обов'язкм, вонпоступово перемикється н роль домогосподрки. Поки жінк зймється виховнням дитини, вон відчувє свою знчимість. Коли дорослі діти починють смостійне життя, жінк відчувє себе незтребувною. Це супроводжується смобичувнням, розчрувнням у житті, депресією. Чсто жінк з ткими переконннями стрждє від невпевненості в собі ще до шлюбу. У цій ситуції присутній відчуття своєї неповноцінності. У ткому рзі допоможе психолог.

3. Нродження дитини врятує шлюб.

Коли відносини зйшли в глухий кут, млюк стне тільки тягрем. Нещсливою прі доведеться нести відповідльність ще й з долю дитини. У цьому випдку людин сподівється н те, що змін зовнішніх обствин допоможе нлгодити сімейні відносини. Але це не звжди випрвдовується.

4. Людин, щиро люблячий, зрозуміє мене без слів.

Тк точк зору - нйпоширеніш помилк. Не звжди випрвдовується очікувння того, що чоловік буде вгдувти бжння дружини, як в цьому випдку нгдує немовля, чоловік - мму. Не кожен чоловік здтний читти думки дружини. Цей міф - головн причин нерозуміння в сім'ї. Крще відрзу поділитися один з одним, що вм подобється і що дртує, чого вм хочеться, чого немє. З'ясувти його бжння і перевги, ткож розповісти про свої - звдння не з легких. Боячись обрзити чоловік, дружин йде від відвертих розмов. Н цьому грунті з'являється нездоволеність в сексі. У результті склдється тк, що вічно нерозуміючий чоловік нвіть не мє поняття про вші бжння.

5. Дружині - жіночі обов'язки по будинку, чоловіку - чоловічі.

Подібні переконння - птрірхльний уклд родини. При колишньому рівні відносин т побуту вони були випрвдні. У нш чс подружжя розподіляють обов'язки в злежності від своїх бжнь і можливостей. Нприклд, чоловікові може подобтися готувти обід, дружині - збивти цвяхи. В дному випдку подружжя повинні дотримувтися птрірхльних стереотипів, інкше почнуться конфлікти в родині. Припустимо, дружин любить см господрювти в будинку, чоловік нмгється їй допомогти і пропонує нйняти хтню робітницю. Дружині може здтися, що її не цінують. До того ж чоловік, який не вміє збивти цвяхи, ввжється погним. Чсто, цей міф нв'язний мтерями, охочими, щоб все було як у звичйних людей.

6. Флірт - ворог сімейного життя.

З опитувннями людей, легкий флірт тільки зміцнює шлюб і підсилює сексульне бжння. Що погного може бути, якщо пртнер привертє увгу. Безсумнівно, виникє згроз, що флірт зкінчується зрдою і нстне кінець шлюбу. Швидше легк інтрижк допоможе пожввити стосунки. При цьому ступінь флірту контролює думк про нявний шлюбі. Дружині простіше пробчити зрду чоловік, ле квіти, подровні кохнці - ніколи. Для чоловіків нйвжчим є її фкт. Флірт дружин зводить чоловік, якщо тільки він не ревнує її до всього, що рухється.

7. Велик любовн пристрсть зміцнює шлюб.

З сттистикою це не тк. Пристрсть стимулює бжння бути звжди рзом, нсолоджувтися здоволенням від кожної хвилини, проведеної в усмітненні, ле рзом з тим вон легко провокує розствння, стрждння і бурхливі сврки. Чсто вон нгдує полум'я, яке з легкістю зплиться і тк смо легко згсє, злишючи після себе лише попіл. Коли з чсом пристрсть вщухє, подружжя бурхливо з'ясовують відносини, нмгючись пробудити колишні почуття. З - з цього стрждють діти, їх лякє емоційний нстрій бтьків. Вони нвіть і не здогдуються, нскільки добре відчувють себе мм з ттом, коли злишються вдвох.

8. Мій чоловік мє бути мені нйкрщим другом.

В дному випдку, від пртнер потрібно прояву щирої віддності, взємної допомоги, товриств. Тке мислення є помилковим. У любові і дружбі діють різні психологічні мехнізми. Пртнер, який очікує істинної прихильності, сприймє як зрду будь-які теплі почуття до інших людей. З іншої точки зору існує переконння, що з друзями не зймються сексом. Дружні стосунки хрктерні для підлітків, коли молоді люди ще не створили свою сім'ю. Спроби перенести їх з продовженням в сімейне русло приречені н невдчу. Крім взємної допомоги т повги необхідні більш зрілі почуття, ткі як ромнтичні і любовні. У підсумку, нродження дітей зобов'язує чоловік т дружину вчитися виконувти і бтьківську роль.
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Зрада дружини: як виявити та що робити потім?

Зрада дружини: як виявити та що робити потім?

Чоловік, з своєю природою, не тільки смець, істот полігмн,...
Хлопець кинув вагітну дівчину

Хлопець кинув вагітну дівчину

Вгітність це новий етп стосунків. І він звжди несе нові...
Як зберегти любов

Як зберегти любов

Коли ми знходимо свою любов , то відчувємо ткі сильні і...
Що робити якщо дитина краде гроші?

Що робити якщо дитина краде гроші?

Будь-який бтько хоч рз у житті стикється, коли його дитин...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...