Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 26-01-2013, 21:43 | Категорія: Сім'я і Відносини

Перше побачення з чоловіком Перш ніж відпрвитися н перше побчення з чоловіком, будь-як дівчин змислюється: що вдягнути, щоб спрвити нйкрще врження і щоб перше побчення втомтично не стло остннім?

Питння не ткий дурний, як може здтися н перший погляд. Але й не нстільки серйозний, щоб присвятити вивченню цього питння тиждень. Досить зсвоїти прості првил, «прцюючі» для перевжної більшості чоловіків.

Приглушен сексульність

Зпм'ятй головне: уникй крйнощів! Не потрібно зковувти себе в діловий костюм зі строгою спідницею нижче колін бо в безформний светр з розтягнутим коміром. Але і прозорий мереживний топ з відвертим декольте, що поєднується з міні-спідницею, сітчстими кігтикми і зухвлими «ботфортми», спрвить н чоловік не нйкрще врження. Він вирішить, що ти - легкодоступн дівчин, готов зпропонувти себе першому зустрічному. Перше побачення з чоловіком Нбгто сильніше «прцюють» дрібниці, що свідчть про твоє бжння сподобтися сме цьому, певному чоловікові, і одночсно говорять про добрий смк: розріз н спідниці, одн розстебнутий гудзик н блузці, трохи широкувтий виріз крдигн, норовить оголити одне плече ... Все це - вже не ндбння громдськості, приємний бонус для того, хто перебувє з тобою поруч.

Нвколо глмуру

Ндто дорогі, зухвло розкішні речі прибережи для іншого випдку. Перше побчення - це привід продемонструвти свій тонкий смк і відчуття стилю, шикрне плття «від кутюр», від якого з версту тхне золотими кредиткми і елітними курортми, здтне відлякти потенційного квлер. Він може відчути себе недосттньо успішним і бгтим, щоб зустрічтися з ткою глмурною особливою, як ти.

Однк не врто впдти і в іншу крйність. Не одягнеш мішкувті нряди з грубих ткнин, чоловічі крвтки бо жорсткі піджки. Унісекс - теж не смий підходящий врінт. Тільки уяви собі, який жх може вийти, якщо ти і твій хлопець будете виглядти як близнюки - джинси, сорочки, вжкі черевики бо спортивні кросівки ...

Чим більше жіночності буде в твоєму обрзі, тим крще. Облягючий силует, струмуюч ткнин, рослинний бо квітковий принт, оборки, мережив ...


Не обов'язково все відрзу, ле хоч б щось із цього переліку пострйся використовувти, коли збирєшся н перше побчення.

Перевірені речі - крщий вибір

Є велик спокус вбртися н перше побчення в новий, тільки що куплений костюмчик бо плття. Не поспішй! Невідомо, як поведуть себе «новенькі», чи не почнуть в нйвідповідльніший момент нстовбурчувтися одвороти жкет, не відірветься чи гудзик, не нтре Чи модн вствк ... Перше побачення з чоловіком Це здтне сильно зіпсувти здоволення від вечор, ндти твоєму обличчю мученицьке вирз і нчисто відбити у хлопця полювння зпрошувти тебе н нступне побчення.

Щоб не зіпсувти собі нстрій, не одягнеш і нове взуття. Ідельний врінт - щось зручне, рзношенной, ле ще не встигло втртити виду. Мй н увзі: божевільні шпильки жодному хлопцю не потрібні, вони їх скоріше лякють. Це відноситься і до високих плтформ. А якщо нмічється перспектив прогулятися вулицями після вечері в кфе, оптимльним вибором стнуть туфлі н низькому кблуці бо нвіть блетки. Зте ти точно н нтреш ноги і зможеш нсолодитися приємним спілкувнням!

Розмір мє знчення

Ні з що не піддвйся спокусі одягнутися в зндто вузькі речі н розмір менше. Тобі може здтися, що в ткому одязі ти виглядєш спокусливо і привбливо, ле нспрвді вже через 10 хвилин ти почнеш постійно думти про «зйвих» склдкх, що нвисють нд ременем бо гумкою, і комплексувти з цього приводу.

Зндто широкі й вільні речі - теж не годяться, нвіть якщо ти відчувєш себе в них дуже впевнено і зтишно. Через тку «свободи» твоя фігур буде виглядти неохйно і мішкувто, тобі доведеться збути про елегнтність. Чому б не одягнутися в куртне сукню бо костюм по фігурі? Це точно додсть тобі привбливості!

А що під плттям? ..

Не поспішй обурено округляти очі і вигукувти: «Т нічого ТАКОГО н першому побченні я собі не дозволю!» Ніхто тк і не думє. Спрв в тому, що елегнтне, дороге і крсиве нижню білизну в будь-якому випдку додсть тобі впевненості. Првильно підібрні, якісні т добре сидять трусики з бюстгльтером - грнтія того, що будь-який одяг буде виглядти н тобі ідельно, підкреслюючи достоїнств фігури.
Перше побачення з чоловіком Нряди, що відлякують чоловіків

Якщо не хочеш, щоб перше побчення з чоловіком не стло «першим і остннім» відмовся від нступних обрзів.

Жінк-вмп. Тільки н відстні ідельн дівчин, дівчин-кртинк з довгими пещеними нігтями і бездогнним мкіяжем може викликти зхоплення. Опинитися з ткою дівчиною поруч не хоче ні один чоловік: стршно пом'яти її дороге плття, стршно поцілувти в густо нфрбовні губи, стршно провести долонею по волоссю, щедро злитим лком ... Вже швидше чоловікові сподобється дівчин-простчк, зовсім без мкіяжу і з трохи розптлною зчіскою . Вон - жив!

Дівчинк-ромшк в білих гольфики і з бнтикми у волоссі. Нерозумно нмгтися виглядти н 15-20 років молодше свого віку і грти в «відмінницю-першоклсницю». Це миттєво викличе підозри у розумовій і душевної незрілості. Покзною інфнтилізм - непогний врінт для рольових ігор у спльні, ле ніяк не для першого побчення. Перше побачення з чоловіком А-ля Періс Хілтон. Знебрвлені локони і штучний «шоколдний» зсмг в комплекті з ттужем губ і очей - верх несмку, яку постійно демонструє «глмурн» спдкоємиця Періс. Це виглядє просто смішно, жоден чоловік не потерпить поруч із собою клоунесу.

Нрешті, остння порд - одягючись н побчення, врховуй місце, де ви плнуєте провести вечір. Пфосний ресторн? Нічний клуб? Зміськ поїздк? Кфе середньої руки? Кінотетр? Вибирй нряд, виходячи з його доречності в дній ситуції.
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Спільна покупка - плюси і мінуси

Спільна покупка - плюси і мінуси

Купити хороші фірмові речі рзу в півтор дешевше, ніж в...
Що робити якщо дитина краде гроші?

Що робити якщо дитина краде гроші?

Будь-який бтько хоч рз у житті стикється, коли його дитин...
Фітнес вдома

Фітнес вдома

Нскільки тем “фітнес вдом” популярн? В звнтженому грфіку...
Плітки на роботі. Як реагувати на плітки?

Плітки на роботі. Як реагувати на плітки?

Хто з нс не обговорювв з одною подружкою іншу у неї з...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...