Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 27-03-2013, 21:51 | Категорія: Дім

Штори - елемент інтер'єру
Штори - Один з нйвжливіших елементів інтер'єру. Сме звдяки првильно підібрним грдин, нвіть мленьк і темн кімнт може стти зтишною, світлою і чрівною. В першу чергу, вибирючи штори потрібно зрозуміти, які сме функції вони повинні виконувти: декортивні чи більш щільні, щоб зкрити кімнту від ціквих поглядів і сонячних променів. Зрз у спецілізовних мгзинх продється безліч врінтів готових штор,підігнних під стндртну висоту і ширину бо як врінт є інтернет мгзин штор недорого де можуть пошити вм штори в мксимльно стислі терміни і з індивідульним побжнням.

Отже, існують нступні врінти оформлення вікн:- Клсичні штори хрктерні прямим кроєм полотнищ, підходять під прктично будь-який стиль інтер'єру. Виготовляються з різних ткнин, в злежності від функцій. Ткі штори дуже чсто доповнюються верхніми і нижніми підхвтми, прикршють квітми. Можливі різномнітні врінти підвішувння: н петлях, н зв'язкх, н люверсх. Ткож з клсичними шторми ідельно поєднуються лмбрекени.- Японські штори - Це вузькі прямокутні пнелі, які кріпляться н нпрвляючої і зкривються, як шф купе. Знизу в кожне полотнище вшитий утяжелитель, який збезпечує шторм ідельно рівний вид.- Фрнцузькі штори - Це цілісне полотно, зібрне по горизонтлі в склдки. З цих склдок утворюються вертикльні вузькі фестони. Існують спецільні мехнізми, які змушують піднімтися і опусктися цей вид грдин, ле в будь-якому положенні склдки злишються н шторх.- Римські штори , Тк смо як і японські, суворі й елегнтні. Основн їх відмінність полягє в тому, що в римських пнелях через кожні 15-20 снтиметрів знходиться горизонтльн нпрямн, внизу знходиться утяжелитель. Цей вид штор піднімється і опускється з допомогою шнур зкріпленого в мехнізмі.- Штори плісе - Відносно нове рішення н ринку штор. Плісировні ткнинні штори, які піднімються й опускються з допомогою спецільного мехнізму. Виготовляються ткнин різної щільності в злежності від функцій.

Тепер розглянемо кільк рекомендцій, що стосуються того, як првильно підібрти колір штор. Одним з нйпоширеніших рішень, ввжється підбір кольору штор під оббивку меблів. Перевги тут н обличчя, дже більшість людей чстіше міняють колір шплер, ніж дивни т крісл. Сме тому цей врінт можн ввжти смим економічно вигідним. Ткож штори можн підібрти під колір елементів декору: сктертини, взи, рмки для фото т грдини повинні бути одного відтінку. Якщо склдно визнчитися з конкретним кольором, крще вибрти універсльні кольори, ткі як молочний, слонов кістк, бежевий, пісочний і тк длі. Ці кольори підходять до більшості колірних рішень в інтер'єрі, якщо ви вирішите поміняти колір стін бо оббивку меблів, то, швидше з все з цієї гмою кольорів не прогдєте. Ткож кольором штор можн зв'язти прктично незв'язні елементи інтер'єру. Для цього колір штор повинен бути нейтрльний як пислося вище, доповнення у вигляді підхвтів, бнтів, квітів і лмбрекенів - потрібного вм кольору. Ще один секрет у професійному оформленні вікон полягє в тому, щоб зробити н вікнх яскрвий кцент. Для цього основний інтер'єр повинен бути виконний в м'яких і пстельних тонх. Цей дизйнерський хід дозволить вм відвернути увгу глядч від проблемних місць в приміщенні і сконцентрувти його увгу сме н вікні. Нпевно, врто нгдти, що в ткому випдку якість ткнини і пошиття грдин повинні бути ідельними. Якщо оформляється спльня бо зон відпочинку крще віддти перевгу світлим відтінкм, які допоможуть розслбитися після вжкого трудового дня, не будуть дртувти яскрвими фрбми. Нсичені відтінки припустимі лише в дрібних елементх декору (підхопили, нволочкх н декортивних подушкх і тк длі). Звжди, вирушючи вибирти штори, беріть з собою шмточок шплер і зрзок оббивки меблів. Тому що в цьому питнні більшість покупців помиляються. Вся зковик полягє в тому, що в мгзинх використовують лмпи денного світл, вдом у нс нйчстіше основні джерел освітлення світять «теплим білим» - кольори спотворюються і звідси виникють промхи з підбором кольорів. І ностнок ще одн вжлив порд: якщо дозволяє бюджет, то крще вибирти дв врінти штор. Один врінт для весни і літ, інший для осені т зими. Тк як тривлість світлового дня в усі пори року різн, отже, і звдння для грдин змінюються.
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Як правильно вибрати штори?

Як правильно вибрати штори?

Коли ми зробили ремонт бо поміняли меблі, то ми з...
Вибір демісезонного одягу в залежності від типу фігури

Вибір демісезонного одягу в залежності від типу фігури

Весн прийшл і змість теплих пуховиків, шуб і дублянок пор...
Як вибирати одяг жінкам з широкими стегнами

Як вибирати одяг жінкам з широкими стегнами

Якщо ви є володркою широких стегон, вм необхідно нвчитися...

"Тигри" і "леопарди" в інтер'єрі

"Звірині" мотиви в інтер'єрі були популярні звжди. Дик...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...