Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 26-01-2013, 21:18 | Категорія: Дім / Стиль життя

Спільна покупка - плюси і мінуси

Купити хороші фірмові речі рзу в півтор дешевше, ніж в мгзині? Уникнути нцінок посередників? Здійснити свою мрію - бути одягненою, як н кртинці з модного журнлу, і при цьому витртити мінімум грошей?

Це рельність. Всі ми постійно щось купуємо: для себе і чоловік, для дітей і бтьків, для дому, сду, городу ... При цьому нм доводиться волею-неволею переплчувти з товр відчутні суми. Адже мгзин, в якому ми робимо покупки, плтить з оренду приміщення, зрплту продвцям, подтки, ткож оплчує електроенергію т оплення, - тк мло які ще витрти несе влсник бізнесу! Тому він просто змушений продвти свій товр з високою нцінкою, як іноді сягє 300% і більше.

Спільн покупк - це ткий спосіб купувти товри, при якому вони дістються вм з оптовою ціною.

Cуть методу

Н оптових склдх можн купити речі дешево. Але тм продють тільки оптові пртії - стільки, скільки тобі не потрібно. Тепер увг: якщо звичйні покупці, яким потрібно по 1-2 речі, зберуться в дружну «комнду», їм дістнеться пртія дешевого якісного товру, яку вони просто розділять між собою, домовившись зздлегідь.

Нйчстіше споживчі об'єднуються тким способом для придбння одягу і взуття відомих брендів.
Спільна покупка - плюси і мінуси Нцінки у фірмових мгзинх здтні відлякти кого звгодно, в інтернет-мгзинх можн купити фірмові речі ненбгто дешевше, т й довіру викликє длеко не кожен інтернет-мгзин.

Дуже чсто методом спільної покупки нбувється дитяче взуття т одяг, ігршки, інші товри для дітей. Це легко пояснити: дже якщо нвіть ти помилишся з розміром, нічого стршного - діти швидко ростуть, і зовсім скоро звеликі туфлі бо вільний светр буде дитині «як рз».

Не менш популярні ткі товри, як сумки, побутов технік, посуд, домшній текстиль, меблі, продукти, прикрси ...

Првил «гри»

Ключов фігур в ткій «внтюрі» - це оргнізтор зкупівлі. Тк нзивється людин, як «виходить» н оптовий склд бо компнію, з'ясовує ціни і сортимент. Оргнізтор домовляється з фірмою, оповіщє учсників «спільної зкупівлі», склдє список, збирє гроші, після чого викуповує і вивозить товр, з яким приходять чи приїжджють учсники і збирють своє змовлення.

Смо собою зрозуміло, що оргнізтор - це не «добрий смритянин», який бере н себе всі ці склдні і стомлюючі обов'язки безоплтно. Йому поклдється вингороду, сме - зробіток у розмірі 10-15% від оптової ціни пртії товру. Спільна покупка - плюси і мінуси Це нормльно, і це всім вигідно: покупці отримують своє змовлення мйже без нцінки (послуги оргнізтор - дрібниці порівняно з мгзинної нцінкою), оргнізтор здійснює свій бізнес.

Звичйно, всі ці дії вимгють ктивності, обов'язковості, швидкої рекції і вміння оргнізувти інших людей. Трпляється, що хтось не здє вчсно гроші, через що може зтримтися пртія товру, бо відмовляється від свого змовлення. Тоді н плечі оргнізтор лягє турбот по релізції «зйвих» речей, знходженню покупців, зберігнню злишків пртії і т. д.

Плюси

Нйголовніший плюс, через якого, влсне, і зтівється спільн зкупівля, - це можливість зощдити відчутну суму. Уяви, що тобі потрібно одягнути до першого вересня дитину бо декількох дітей, купити одяг і взуття, шкільну форму т нвчльні принлежності. Або скоро Новий рік, і тобі необхідно грунтовно підготувтися, - купити подрунки чоловіку, дітям, бтькм, друзям, родичм і колегм. Спільн зкупівля допомгє в тких випдкх придбти все потрібне, не виходячи з рмки свого бюджету.

Економія чсу - теж чимле перевгу. Не потрібно бігти по мгзинх, тягючи з собою вередує дітей, які не бжють приміряти чергові кросівки. Ти просто сидиш з комп'ютером, переглядєш предствлений н сйті оргнізтор бо н форумі ктлог, і вибирєш те, що тобі потрібно. Дуже бгто чого можн вибрти з «злишків» - незтребувних змовлень, бо тих речей, які не підійшли нікому з розміром чи кольором.

Мінуси

Перший: якщо ти стл учсником спільної зкупівлі, то доведеться йти до кінця, - тобто викуповувти своє змовлення, нвіть якщо змінилися плни бо смки. Звичйно, можн просто відмовитися, ле це в більшості випдків буде ознчти знесення твого прізвищ в «чорний список» і неможливість ндлі брти учсть у подібних зходх.

Другий: доведеться почекти з одержнням товру. Це зрозуміло: поки будуть виконні всі етпи спільної зкупівлі, пройде чс - коли тиждень, коли й пр місяців. Спільна покупка - плюси і мінуси Третій: відсутність документів про оплту. Це ознчє неможливість повернути бо обміняти товр, який вм не підійшов бо не сподобвся. З домовленістю з оргнізтором вийде повернути лише той товр, в якому виявлений явний брк (і то не звжди).

Четвертий: не звжди зручно вибирти товр з зобрженнями н моніторі. Колір н фотогрфії може не відповідти кольору в дійсності. Ти не зможеш зрозуміти, нскільки добре буде н тобі сидіти спідниця бо джинси бо скільки відділень в вподобної тобі сумочці. Крім того, оргнізтор не в змозі грнтувти нявність товру вибрного кольору н склді - якщо не буде чорних сумок, цілком можуть відвнтжити коричневі бо червоні.

Досвідчені покупці, щоб уникнути подібних ситуцій, спочтку вибирють товр в фірмовому мгзині, увжно переписують його ртикул і тільки після цього роблять змовлення в спільній покупці.
П'ятий: роблячи передоплту, доводиться поклдтися н чесність і порядність оргнізтор - по суті, бсолютно незнйомої людини.

Висновок

Якщо ти готов ризикнути в ндії стти щсливою влсниць модних речей, роби змовлення! Новчкм стршнувто скрізь, зте після кількох вдлих зкупівель до тебе прийде впевненість.

Не купуй «кот в мішку» - доклдно описовий, що сме тобі потрібно, і не бійся здвти питння оргнізтору.
Вивчючи сйт спільної зкупівлі, зверни нйпильнішу увгу н розділи «Розпродж», «Злишки», «Пристрій» - н них ти знйдеш невикуплені речі, що злишилися у оргнізтор.

Будь готов до того, що спільн покупк - це свого роду лотерея. Тут можн як прогрти, тк і вигрти!
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
5 кроків до ідеального ремонту

5 кроків до ідеального ремонту

Ремонт - процес морочливий, ле зхоплюючий. Дотримуючись цих...
Як поліпшити якість води і повітря у будинку

Як поліпшити якість води і повітря у будинку

Сучсн екологія злишє бжти крщого - це вже ні для кого не...
Подарунки на 23 лютого

Подарунки на 23 лютого

Історія святкувння чоловічого дня почлся 23 лютого 1922...
Що робити якщо дитина краде гроші?

Що робити якщо дитина краде гроші?

Будь-який бтько хоч рз у житті стикється, коли його дитин...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...