Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 12-06-2013, 16:06 | Категорія: Стиль життя

Нйчстіше прекрсний зовнішній вигляд жінки визнчє її впевненість у собі, незлежно від стилю купльник, ле іноді ця впевненість не може творити чудес, якщо ви непрвильно вибрли купльник для своєї фігури. Првильний вибір купльник може здтися тривлим і вжким процесом, ле коли ви знєте мову свого тіл і стиль, який підходить вшому типу фігури, це виявляється бсолютно несклдним звднням. Вибрвши првильнийкупльник, ви звжди будете виглядти чудово і отримєте мсу компліментів від оточуючих. Н щстя, в дний чс купльники для жінки доступні в безлічі відтінків, форм і кзкових стилів для будь-якого типу фігури і розміру. Все, що вм потрібно зробити - це вивчити своє тіло і знти, що добре для вс, що ні, не тільки звертти увгу н те, що вм подобється бо не подобється. Щоб допомогти вм у пошукх купльник, стилісти пропонують декільк несклдних рд, яківрто врховувти при виборі купльник, ідельно відповідного вшому типу фігури.
Як вибрати купальник за типом фігуриЯк првильно визнчити тип фігури.

Основним првилом у пошукх крщого купльник є знння свого типу фігури. Якщо певний купльник відмінно виглядє н вшій подрузі, це не ознчє, що ви в ньому будете ткож привбливі. Якщо ви ще досі не знєтесвій тип фігури, поміряйте свої стегн в нйширшому місці, тлію в нйменшій точці і груди. Як тільки ви зніміть свої розміри, пострйтеся визнчити свій тип фігури: Груш: жінки з більш широкими стегнми. Якщо розмір вших стегон більше, ніж тлія і бюст, це ознчє, що вше тіло мє грушоподібної форми. Форми жінки-груші, як првило, визнчють великі сідниці, невеликі груди і широкі стегн. Яблуко: жінки, у яких тлія знчно ширше, ніж стегн, і дорівнює бо мйже ткої ж ширини, як і бюст, володіють формою тіл - яблуко. Форми жінки-яблук, як првило, визнчють тонкі ноги, вузькі стегн і великі груди і живіт в порівнянні з іншою чстиною тіл. Пісочний годинник: жінки з бюстом і стегнми мйже ткої ж ширини і зі знчно меншою тлією, мють тіло клсичної форми пісочного годинник. Ззвичй цей тип фігуривизнчють широкі стегн і пишні груди, ле вузьк тлія. Прямокутник: жінки, які, як првило, дуже худі і ніякого істотного розходження між прметрми тлії, стегон і бюст не мють, володіють прямокутною формою тіл.
Як вибрати купальник за типом фігуриЯк првильно вибрти купльник.

Як тільки ви визнчили свій тип фігури,вм буде легше зробити вибір. Ось деякі порди для покупки купльник:

Купльники для жінок з мленьким бюстом:• Вибирйте бюстгльтер з рюшми, волнми бо дрпіровкми, оскільки це додсть об'єм вшої грудей і зблнсує прметри.• Змість того, щоб вибрти просте бікіні, зверніть увгу н бюстгльтер н структуровних кісточкх бо з зздлегідь сформовними чшечкми, крще, якщо вонибудуть зв'язувтися н шиї бо взглі без зв'язок - у стилі бндо.• Щоб додти «родзинки» в свій пляжний обрз і створити ілюзію пісочного годинник, спробуйте модні в цьому сезоні купльники в ретро-стилі з високими плвкми, щоб привернути увгу до тлії.• Ще одн цікв ідея - цільний купльник у спортивному стилі з чшечкми push-up і високо вирізним низом.Купльники для жінок звеликим бюстом:• Купльники н широких бретелях є крщим вибором для жінок з великим бюстом, тк як вони чудово підтримують бюст.• Щоб зблнсувти вшу фігуру, вибирйте бікіні з бюстгльтерми н кісточкх з повною чшечкою.• Уникйте будь-яких додткових прикрс чи оборок, тк як це зробить вш бюст ще більше. Змість цього зверніть увгу н простий і стильний дизйн.• Один з крщих стилів купльників для жінок з великим бюстом - це купльники з волном бо бскою н стегнх. Це дозволить зблнсувти обсяг зверху і створить ілюзію тонкої тлії.

Як вибрати купальник за типом фігуриКупльники для жінок з широкими стегнми:• Щоб відвернути увгу від широких стегон, шукйте бікіні, плвки яких будуть сидітипрямо н стегнх, не нижче їх.• Уникйте будь-яких міні-бікіні, тк як вони, як првило, роблять стегн візульно ще ширше.• Вибирйте купльники з темним низом і більш яскрвим верхом, щоб привернути увгу до верхньої чстини.Купльники для жінок з животиком:• Для мскувння животик, спробуйте купльники з гофрувнням бо збіркми в облсті тулуб.•Перейдіть н тнкіні, тк як цей тип купльного костюм зкривє негрний живіт і в той же чс дозволяє вм вільно дихти, н відміну від утягивющих цільних купльників.• Монокіні з розрізми з боків ткож допоможуть зблнсувти вшу фігуру і створять ілюзію плоского живот.• При виборі цілісного купльник, зверніть увгу н купльники з модними принтми, які допоможуть приховти контури вшого тіл. Однк уникйте купльників згоризонтльними смугми, тк як вони візульно роблять животик ще більше.Купльники для жінок з грушоподібної формою тіл:• Дотримуйтеся стилів купльників з більш високими вирізми для ніг, вони будуть стрункішою вшу фігуру і візульно подовжувти ноги.• Вибирйте купльники з темним і однотонним низом і більш яскрвим верхом. Детлізція в рйоні грудей, тк як склдки, оборки бо бхром ткождопоможе відвернути увгу від вжкої нижній чстині вшого тіл. Нижня чстин вшого купльник повинн бути мксимльно скромною і простий.• Ви можете підкреслити вші грні вузькі плечі і для цього зверніть увгу н купльники без бретельок бо симетричні купльники н одне плече.• Жіночні тнкіні, до яких додються крсиві пляжні спідниці ткож будуть прекрсним вибором для жінок грушоподібної форми. Спідниця буде мскувти будьнедоліки тіл.

Як вибрати купальник за типом фігуриКупльники для жінок з прямокутною формою тіл:• Вибирйте цілісні бо склдені з двох чстин купльні костюми з деякою детлізцією в облсті тлії. Це допоможе вм створити ідельну форму пісочного годинник.• Подумйте про тнкіні з бічними вирізми і зздлегідь сформовнимичшечкми бюстгльтер. Це зробить вші прямокутні форми більш звивистими.• Бікіні н широких бретелях чудово підходять прктично для будь-якого типу фігури, і прямокутн форм тіл не є винятком. Ви ткож можете спробувти цільні купльники зі сміливим яскрвим кольором вгорі і внизу і більш темним в тлії, тк як це візульно зробить вшу тлію тонше.• Спробуйте яскрві сміливі кольори і глибокі вирізи, які дозволять стегнх ібюсту виділятися.• Виберіть оборки, рюші, дігонльні лінії і яскрві, веселі моделі, щоб створити ілюзію крсивих вигинів тіл. Тим не менш, відмовтеся від горизонтльних смуг, одноколірних стилів, ткож від купльників з розрізми уздовж тіл.

Як вибрати купальник за типом фігуриКупльники для жінок з фігурою яблуко:• Ціліснийкупльник - відмінний врінт для жінок форми яблуко. Кольорові блоки з більш темним кольором в середині будуть блнсувти фігуру і допоможуть змскувти проблемні місця.• Купльники з високим вирізом ніг і глибоким вирізом декольте змістить увгу від живот до ніг і грудей.• Вибирйте купльники більш темних відтінків, тких як чорний, коричневий, бордовий, темно-синій і т.д., щоб візульно зробити фігуру стрункішою. Ви ткож можете погрти з принтми і візерункми.Купльники для жінок з фігурою у вигляді пісочного годинник:

Жінки з фігурою у формі пісочного годинник є смим щсливими, тк як їх ідельної фігури прекрсно підійде прктично будь-який стиль купльник. Від міні-бікіні зі стрингми до цільних купльників - все виглядє відмінно н цьому типі фігури. Ви повинні просто визнчитися зі своїм цветотіпом і вибирти ті кольори і принти, які вм більше до лиця. Сексульні розрізи, вирізи т прикрси допоможуть привернути увгу до облсті, яку ви хочете продемонструвти і відверне від проблемних ділянок.

Купльники, які зроблять вс стрункішою.• Зверніть увгу н елстичні цільні купльники, якщо ви перебувєте в пошукх ідельного купльник, візульно стройнящіе фігуру.• Коригувльні купльники, які тягнуть проблемні зони ткож відмінно підходять для створення ефекту стрункої фігури.• Спробуйте ткож цільні купльники з сіткою бо мереживними вствкми, тк як цей стиль збезпечить сексульний вигляд.

Як вибрати купальник за типом фігури

Як вибрати купальник за типом фігури

(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Купальники Sfera літо 2013

Купальники Sfera літо 2013

Модні бренди ніколи не зупиняються н досягнутому, постійно...
Які купальники подобаються чоловікам?

Які купальники подобаються чоловікам?

Існує прост істин, і ніхто не може її зперечувти, що жінки...
Купальники в стилі бандо - модна тенденція літа 2013

Купальники в стилі бандо - модна тенденція літа 2013

Кожн жінк знє, як вжливо виглядти н всі сто, перебувючи н...
Вибір демісезонного одягу в залежності від типу фігури

Вибір демісезонного одягу в залежності від типу фігури

Весн прийшл і змість теплих пуховиків, шуб і дублянок пор...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...