Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 18-06-2013, 02:09 | Категорія: Стиль життя

УТоді як більшість квітів чсто розглядється в якості основних, жовтий досить чсто виступє в якості додткового кольору, незвжючи н те, що це один з основних кольорів в колірному колі. Може бути це через те, що більшість модниць не знють, як првильно носити жовтий колір і нмгються тримтися подлі від яскрвої жовтої моди. Це колір сонця і щстя, жовтий миттєво привертє увгу скрізь, де з'являється і піднімє нстрій кожного, хто зустрічється н шляху.Кокетливий жовтий колір виглядє нескінченно ромнтичним і розкішним, з умови првильного поєднння з іншими квітми. У цьому сезоні жовтий колір звоювв особливу популярність, тому пропонуємо вшій увзі кільк рд щодо жовтої моди, і не бійтеся включти в свій грдероб ніжні сонячні відтінки.

Як вибрти одяг жовтого кольору:

Нспрвді, жовтий мє більше десятк відтінків: основний жовтий тон,блідо-жовтий, світло-жовтий, зеленувто-жовтий, неоновий жовтий і жовтий з сірувтим відтінком. Тк що, перш ніж вибирти жовтий одяг, спочтку визнчте відтінок, який підходить вм нйкрще. Жовт одяг для блідої шкіри: дівчтм з блідим тоном шкіри рекомендується зробити вибір н користь гірчично-жовтого і темно-жовтого кольорів бо дуже блідо-жовтого відтінку. Крще тримтися подлі від основного жовтого кольору і неонових жовтих. Жовт одяг для нормльної т оливковою шкіри: якщо у вс середній бо оливковий тон шкіри, ми рдимо вм поекспериментувти з лимонно-жовтим і супер сміливими жовтими тонми, ткими, як яскрвий неоновий тон, який буде підсвічувти вшу шкіру. Жовт одяг для смглявої шкіри: жінки з темним тоном шкіри смі щсливі, коли спрв стосується жовтої моди. Вони можуть носити бсолютно будь-які жовті тони івиглядти приголомшливо, з винятком неонового жовтого, який створить зндто різкий контрст з тоном шкіри. Золоті відтінки жовтого виглядють особливо дивно н темній шкірі.
Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колірЯк носити жовтий колір?

Пропонуємо кільк порд щодо того, як вибрти ідельний жовтий колір і які стильні поєднння можн створити з ним. Деякі сліпучі вбрння жовтого кольору можуть стновити нступні врінти:

• Жовтий з помрнчевим: поєдннняцих двох відтінків-сестер, які знходяться тк близько один до одного в колірному колі, створює комбінції рдісних кольорів. Жовтий може злмти зндто яскрвий і соковитий орнжевий бо червоний нряд, створюючи ідельну пру з ними. Якщо ви звжитеся ндіти жовтий з орнжевим, будьте готові прийняти мільйони компліментів.• Жовтий з синім: упевнені в собі і сміливі дівчт, які шукють зухвлий і відверте вбрння, звжди можуть експериментувти з комбінціями жовтого і синьогокольорів. Особливо дивно виглядє поєднння жовтого кольору з темно-синім відтінком.• Жовтий з фіолетовим (бузковим): дует жовтого і фіолетового бо жовтого і бузкового сповнений тємниць і чрівності. Ви ніколи не помилитеся, експериментуючи з цими милими комбінціями кольорів.• Жовтий з червоним: у пошукх додткової увги спробуйте сміливе поєднння жовтого і червоного кольорів - можливо, це те, що підходить сме вм.• Жовтий із зеленим: чи є н світі жінк, як не любить нрциси? Це той випдок, коли природ ніколи не помиляється. Сміливо комбінуйте свій улюблений жовтий відтінок з зеленим кольором.• Жовтий з коричневим: для супер-ромнтичного і мелнхолійного виду, жовтий з коричневим - улюблен комбінція осені. Це, мбуть, см природн колірн композиція, тк як він знову нроджен смою природою.• Жовтий з сірим: жовтий з сіримстворює сучсне високотехнологічне поєднння, яке нйчстіше використовується у високій моді. Це сме елегнтне поєднння кольорів.• Жовтий з чорним: жовтий з чорним є улюбленою грою контрстів модельєрів по всьому світу. Це ввжється сме ідельне поєднння кольорів в дизйні. У випдку, якщо ви хочете виглядти більш ристокртично, відповідно вибирйте поєднння чорного з золотом.• Жовтий з двом кольорми: коли ви вжевідчувєте себе, як професіонл у жовтій моді, підходите до цього творчо і пробуйте комбінувти і поєднувти жовтий з більш, ніж одним іншим кольором. Нприклд, спробуйте жовтий з темними відтінкми фуксії і чорним кольором бо можете піти ще длі і носити сукні з яскрвими кольоровими блокми, яке містить безліч жовтих кцентів.

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колірІнші вжливі порди про жовту моді:

Якщо ви вже готові почти носити жовту одяг, пропонуємо розглянути нйпопулярніші жовті відтінки: М'які жовті відтінки: це кольори вершкового десерту і блідо-жовтого яєчного лікеру, які неможливо ненвидіти. М'який жовтийвідтінок ввжється ідельним не тільки для курортної туніки, ле і для ристокртичних вечірніх суконь, ткож коктейльних спідниць і суконь з струмує ткнини. Нйдивовижніше полягє в тому, що м'які жовті відтінки підходять прктично будь-якому цветотипу, будь то плтинов блондинк, брюнетк чи рудоволос крсуня. Цей жовтий відтінок ткож виглядє ефектно н пляжі і у вигляді модних ксесурів. М'який жовтий створює грмонійні колірні при з пстельними тонми, в той чс як яскрві т нсичені кольори трохи приглушують його. Медові жовті відтінки: відомі більше, як золотий мед бо охр, золотисто-жовті теплі відтінки відмінно грмонують прктично з будь-яким іншим кольором. Жінкм з холодним білим обличчям не рекомендується носити цей колір, він більше підходить жінкм оливкової тону шкіри. Медові жовті відтінки - крщий вибір н осінь, зиму і весну. Особливо шикрно виглядють шкіряні вироби кольору охри, будь то шкірян куртк, туфлі бо сумк. Крім цього, ви можете вибрти крдигн, светр, спідницю, брюки, блузки, пльт бо прості ксесури цього крсивого жовтого відтінку з золотистим відливом. Цей теплий жовтий колір добре поєднується з іншими теплими тонми, нприклд, коричневий, зелений бо червоний. Інші кольори, які створюють ідельну пру з охрою - бірюзовий, сірий і білий. Ви ткож можете носити одяг кольору меду з джинсовими речми. Зеленувто-жовті відтінки: жовтий відтінок з домішкою зеленого бо зеленувто-жовтий, нзвний н честь знменитого лкогольного нпою - Шртрез, у зв'язку з тим, що той мє ткий же колір. Це розглядється, як злиття двох основних кольорів: жовтого т зеленого. Жовтий шртрез - ідельний колір квітучої весни. Він підходить жінкм з персиковим відтінком шкіри і коричневими волоссям. Руді жінки ткож можуть поекспериментувти з цим живим відтінком, в той чс як брюнеткм рдимо звернутися з більш світлими відтінкми. Жовтий шртрез виглядє приголомшливо в поєдннні з коричневим, бежевим, чорним, темно-синім, фіолетовим і кольором іржі. Якщо ви сумнівєтеся, носити цей колір чи ні, просто спробуйте щось невелике, нприклд, брслет бо сумочку в зеленувто-жовтих відтінкх. Лимонні жовті відтінки: колір лимон пов'язний зі свіжістю і чистотою. Він нйкрще підходить жінкм з темним волоссям і оливковою тоном шкіри. Лимонний жовтий - яскрвий колір см по собі. Вон виглядє приголомшливо в поєдннні із зеленим, світло-коричневим, фіолетовим, сірим, синім, чорним, білим і світло-орнжевим. Пстельні блідо-жовті відтінки: сіро-жовтий бо блідо-жовтий є ще одним основним пстельним відтінком жовтого. Пстельний блідо-жовтий прекрсно комбінується прктично з будь-яким іншим пстельним відтінком, тким як корловий, спокійний бежевий, сірий, ніжно-блкитний бо пстельний рожевий. Він ткож виглядє чудово з зеленими і синіми квітми.

Як носити жовті ксесури?

Всякий рз, коли модн колірн тенденція здється вм зндто сміливою, ви звжди можете розрховувти н модні ксесури. Додвння популярного кольору в вш нейтрльний монохромний нряд - крщий трюк виділитися в нтовпі своїм унікльним зовнішнім виглядом. Тк що якщо ви не любите бгто жовтого кольору в одязі, просто перейдіть н жовту сумку, жовті черевики, жовтий шрф, жовті ювелірні вироби бо просто жовтий лк для нігтів. Ви можете поєднувти модні жовті ксесури з одягом інших квітів, дотримуючись основних порд жовтої моди, описних вище. Жовту моду віддють перевгу ті, хто любить життя і пригоди, і знють про те, як првильно носити жовті одягу т ксесури. Будьте сміливі, носіть з рдістю жовтий колір і володрюйте, веселіться і зсліплює всіх нвколо!
Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

Жовта мода: як і з чим носити жовтий колір

(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Топ-5 модних трендів в манікюрі весна-літо 2013

Топ-5 модних трендів в манікюрі весна-літо 2013

Модний мнікюр весн-літо 2013 ндє необмежені можливості для...
Чоловічий одяг весна-літо 2013: п'ять модних кольорів

Чоловічий одяг весна-літо 2013: п'ять модних кольорів

Цей весняно-літній сезон нповнений позитивом і яскрвими...
З чим носити одяг кольору м'яти

З чим носити одяг кольору м'яти

Колір прохолоди, свіжості і морського бризу, колір вшого...
Фен-шуй і кольору в одязі

Фен-шуй і кольору в одязі

Фен-шуй трдиційно ввжють східним вченням про плнувнні...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...