Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 30-11-2013, 12:20 | Категорія: Стиль життя

Жіночі трусики - пікантний елемент гардеробу
У грдеробі жінки не можн знйти щосьбільш пікнтне і сексульне, ніж нижня білизн - трусики. Безумовно, що тк річ жіночого грдеробу не признчен для зйвих, сторонніх поглядів, ле це не сксовує того фкту, що сме трусики є предметом чоловічого інтересу. Сме тому вибір будь-якої жінки зсновний н перевгх улюбленого чоловік. Адже чим ретельніше підібрно білизн, чим крще воно сидить, тим володрк цієї білизни виглядє яскрвіше і сексульніше, щсливіше і впевненіше. Адже "внутрішня" сил ндєнбгто більше впевненості. Жінці, як знє, що н ній зрз нйтонше мереживо викликє кольору, будь-яку спрву по плечу. Подумти тільки, ле простий невеликий клпоть ткнини може створити немислиме, нприклд, підняти нстрій. Погн погод? Не здний звіт? Трусики, які стють верхом легковжності, розфрбують вш день! Відрзу ж, звідки не візьмись, в вс з'явиться енергія і бжння жити, прцювти, веселитися! Сяйво очей, щсливий сміх, зчровні очінвколишніх чоловіків. А весь секрет - в сексульному нижній білизні. Прдоксльно, ле якщо є бжння побути в ліжку довше, робот кличе, то і для цього є своє рішення, сме - бвовняні труси, що не відрізняються сексульністю. Труси з бвовни - шлях трудоголік. І звіт готовий в одну мить. Не можете позбутися нв'язливих думок і низької смооцінки? Зберіть всі стрі, некрсиві труси і викинете н смітник. Змість них придбйте грні, сексульні трусики, і - вперед!

Моделі трусиків

Існує модель, звн сліпом . Її плюси полягють у повному приховувнні сідниць. Сліпи прекрсно сидять як н тлії, тк і н стегнх. Однією з нйсміливіших моделей ввжються стринги . Всім відомий клпоть ткнини у вигляді трикутник спереду і смужки ткнини ззду, як зникє між сідниць. Сме від того, що чоловіки приходять в невимовний зхвт побчивши цієї моделі, вон мє грндіозний успіх. Як нслідок, стрінги все чстіше миготять н сторінкх еротичних журнлів. Проте, їх може носити не кожн жінк. Для ткої моделі сідниці повинні бути в порядку, це одне з смих мінімльних вимог. « Тнго »Можн нзвти дуже сміливим врінтом трусиків, дже вони здтні оголити стегн жінки більше, ніж нполовину. З боків вони можуть бути з'єднні бо цільної ткниною, бо стрічкми. Якщо вс ціквить більш консервтивн модель, то нйвдліший врінт - модель « шортики ». Вон мє скромну лінію низу, що є прямою. Ідельний врінт для дівчини, у якої досить крихкі форми. З рхунок цього фігур стє жіночні. Не виключено, що і дівчт стрше здтні придбти подібний вид нижньої білизни для свого інтимного грдеробу. Тк як в ткій білизні сідниці підтягнуті, склдки і розтяжки н животі легко ховються. Але смим пікнтним видом моделі "шортики" є шорти-боксери . Вони сексульно відкривють сідниці знизу.

Ткнини

Мтерілом для пошиття трусиків можуть бути різномнітні ткнини. Нйбільш корисним ввжється бвовн. Бвовнян одяг мє величезну кількість плюсів, тк як відмінно вміє вбирти піт і зпхи. Бвовняні трусики - досить м'які і після прння не втрчють форму. У холодну бо теплу пору людин не відчувє дискомфорту від перепду темпертур. Безумовно, трусики з бвовняної ткнини зручні, ле н побченні вони є більше проблемою, ніж вдлим рішенням. Тут крще вибирти шовк. Адже сме шовк, як ніхто інший, створює відчуття легкості і невгомості. Незвжючи н те, що бвовн визнний крщим мтерілом, з популярністю йому не поступється синтетик. Хоч лікрі не рдять зловживти тким мтерілом, тк як це не сприяє зхисту т гігієни сттевих оргнів. Не відвертйтеся і від трусиків, які мють прикрси у вигляді вишивки, стрічок, мережив і бнтів. Сьогодні стли з'являтися й інші, нові мтеріли, в склді яких суміш з мікрофібри і лйкри з бвовною. Це дє можливість дотримтися всіх вимог гігієни, плюс до всього допомгє в збезпеченні підтримки і легкості жіночого тіл. Колір білизни вибирється, виключно виходячи з смку, бжнь і нстроїв. Але, н жль, у деяких дівчт існує проблем: невміння првильно підібрти свій розмір нижньої білизни. І результт вкрй невтішний. До основних првил вибору нижньої білизни нлежить тке:

Відповідність трусиків типу фігури, вони повинні приховувти всі її недоліки, при цьому підкреслюючи позитивні сторони.Розмір трусиків повинен відповідти вшому. Бжно, щоб вони не стягувли нічого. Це вкрй шкідливо для здоров'я.Під світлий одяг прийнято одягти білизну відповідного бо тілесного кольору бо, як вихід із ситуції, стрінги.Якщо є бжння подовжити ноги візульно, то для цього рекомендується купувти моделі з розрізми н бокх.Під щільно прилеглу одяг врто ндіти трусики, які не будуть помітні нвіть смому гострому погляду. Як врінт - білизн, що не мє швів.Спідниці бо брюки з посдкою н стегнх увзі нявність під ними трусиків із зниженою тлією. Тк білизн не видно. Якщо ж бжєте зробити кцент, то врто придбти трусики з вишивкми бо стрзми.Непогно, якщо у вшому грдеробі буде і тягне білизну, що допоможе вм без шкоди для здоров'я виглядти ефектно.
(голосів:1)


Інше не менш цікаве:
Жіноча білизна Passionata осінь-зима 2013-2014

Жіноча білизна Passionata осінь-зима 2013-2014

Колекція жіночої білизни Passionata сезону осінь-зим...
Модне нижню білизну осені 2013. Короткий огляд моделей

Модне нижню білизну осені 2013. Короткий огляд моделей

Бгто прктичні дівчт не дозволяють собі купувти дороге і...
Колекція жіночої білизни Vero Moda Intimates літо 2013

Колекція жіночої білизни Vero Moda Intimates літо 2013

Нов колекція жіночої нижньої білизни Vero Moda Intimates...
Нижня білизна весна-літо 2013

Нижня білизна весна-літо 2013

Скрізь, де тільки душі звгодно, будь-як жінк зможе без...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...