Вибір хутряної шапки
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини
Думки про безглютенової дієті
Як вибрати чоловіче термобілизна
З настанням холодної пори року кожен чоловік замислюється над необхідністю придбання якісного термобілизни, завдяки якому можна було б комфортно відчувати себе навіть у самі морозні дні. Його переваги полягають в тому, що воно не сковує рухів і практично непомітно під одягом. Холодної осені та взимку людина в основному мерзне через те, що піт провокує намокання нижніх шарів одягу, зіткнення яких з шкірою і викликає ряд неприємних відчуттів. Термобілизна покликане вирішити цю проблему шляхом поглинання зайвої вологи. Також воно дозволяє шкірі вільно дихати.
Що ж являє собою термобілизна для чоловіка? Це саме звичайне нижню білизну - труси, кальсони, кофти з довгим рукавом, шкарпетки.

За типом це вироби діляться на одношарові, двошарові і тришарові. Для повсякденного носіння оптимальним варіантом стане одношарове термобілизна комплект чоловіче . Віддайте перевагу моделям з бавовни з вмістом вовни. Варіанти з домішкою синтетики підходять лише для літньої пори. Максимальний комфорт вам забезпечить комплект з бамбука. Його вартість в порівнянні з бавовняним білизною трохи вище, але така тканина приємніше на дотик, чудово зберігає тепло і має омолоджуючий ефект. Врахуйте, що при виборі термобілизни для алергіків необхідно бути гранично акуратним і віддати перевагу матеріалам з антиалергенним просоченням.
На що ж звернути увагу при виборі? Термобілизна призначена не тільки для того, щоб зберігати тепло, воно також здатне забезпечити максимальний комфорт під час літньої спеки. Комплекти для різного часу року відрізняються один від одного товщиною і вагою. До того ж плетіння ниток в зимових моделях більш щільне.
Під час покупки обов'язково зверніть увагу на шви. Бажано, щоб вони були зовнішніми, що виключить можливість натирання шкіри в результаті тривалої фізичної активності. У синтетичних моделях нерідко зустрічаються безшовні варіанти.
Обов'язково приміряйте термобілизна на себе, щоб зрозуміти, чи комфортно ви себе в ньому відчуваєте, чи зручно вам піднімати руки. Виріб повинен щільно прилягати до тіла, але при цьому не обтягувати його і не висіти.
Але врахуйте, що тривалий термін служби нижньої білизни залежить не стільки від правильності вибору, скільки від грамотного догляду за виробом. Допускається ручне прання без застосування відбілюючих засобів. Якщо ж ви все ж вирішили здійснити прання в пральній машині, зупиніть вибір на делікатному режимі і температурі не більше 40 градусів.
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.