Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 29-03-2013, 13:37 | Категорія: Інформація

З чого складається наша косметика?
Туш для вій, тіні і помд - це ті продукти, які стикються з ншим обличчям постійно, і тому вони повинні бути мксимльно безпечні. Чи тк це нспрвді і що входить всклд цих косметичних товрів?

Туш для вій

Без туші для вій не мислять свій вихід н люди порядк 90% жінок, це незмінн річ в кожній косметичці. До склду будь туші для вій входять подрібнені брвники, мило, вод, сж, поживні речовини і ущільнюючі смоли. Деякі виробники додють препрти, які сприяють зростнню і поліпшенню структури вій, зхищють їх від несприятливихпогодних умов. Компоненти туші:

Ксторов олія - володіє протизпльним ефектом, живить коріння вій, зміцнює і стимулює їх зростння.Змішні прфіни - збільшують довжину і обсяг вій.Пнтенол - збільшує товщину вій і покрщує їх стн.Протеїни (простків пшениці, шовку) - сприятливо впливють н ріст вій.Кертин, природний протеїн вій, - покривє кожну вію ніжною плівкою і зміцнює їх.Мелнін, інш вжлив склдов чстин вій, - ндє зхисну дію від несприятливих зовнішніх впливів.Лнолін - зпобігє сухість і лмкість вій.Вітміни (провітмін В5 вітмін Е) - зміцнюють, живлять і зволожують вії, стимулюють їх зростння, ндють елстичність і шовковистість.УФ-фільтри - зхищють від впливу сонячних променів.Консервнти - перешкоджють появі і розмноженню хвороботворних мікрооргнізмів.Губн помд

Н протязі вже бгтьох століть помд злишється нйпопулярнішим зсобом декортивної косметики. Ще в двні чси жінки, бжючи підкреслити свою крсу і сексульність, користувлися брвникми для губ. Будь помд сучсного виробництв склдється з основи і фрбувльної суміші. Основ склдється з восків, воскоподібних інгредієнтів, жирів, мсел і плівкотвірних компонентів. Нявність цих склдових визнчє структуру помди. Воски визнчють форму, міцність і плстичність помди. Мсл збезпечують помді м'якість і легкість ннесення. В якості плівкоутворюючих речовин використовуються різні полімери, які збезпечують отримння блискучого стійкого мзк. В якості пом'якшуючихдобвок до склду помди входить лнолін т його похідні. Компоненти помди:

Бджолиний віск - відповідє з консистенцію помди, дуже корисний для шкіри. До бджолиного воску додють кнделлільскій і крнубський віск.Крнубський віск отримують з листя пльми. Звдяки віск крнубський помд не розмзується і не розпливється н губх нвіть у жрку погоду.Кнделлільскій віск виділяють з різновидів кктусів, які ростуть в Мексиці і США. Він додє помді блиск, сприяє збереженню нсиченого кольору помди протягом декількох годин.Віск троянди - ндє протизпльну і бктерицидну дію.Бутілстерт - суміш стеринової і пльмової кислот. Не викликє роздртувння і лергії.Ізопропілпльмітт - ефір пльмітинової кислоти і ізопропілового спирту.Дозволяє отримувти млов'язкі емульсії, які легко вбирються в шкіру, не злишючи відчуття липкості і жирності н губх.Спецільні добвки, до яких відносяться зулен, феофитин - продукти переробки деревної зелені, збезпечують протизпльні влстивості помд.Лнолін - нтурльний жир, що входить до склду овечого, один з нйефективніших поживних жирів. Грє роль провідник корисних речовин і зволожує шкіру.Кокосове мсло - містить ненсичені жирні кислоти, зблнсовний склд вітмінів А, Е, групи В і мікроелементів. Мє унікльну проникючу здтністю, сприятливо впливє н шкіру.Оливков олія - містить поліненсичені жирні кислоти, зстосовується в якості пом'якшує кошти.Кетмін - не викликє роздртувння нвіть у чутливої шкіри, тобто гіполергенні. сприяє злущувння відмерлого епітелію і при цьому, відноситься до числ не висихють, тобто не утворює повітронепроникної плівки.Вітмін А, В, С, Е - пом'якшують слизову оболонку губ, сприяє згоєнню дрібних тріщин, дють сильний нтиоксиднтний ефект, боряться з шкідливим впливом нвколишнього середовищ, розглджує дрібні зморшки нвколо губ.Зволожувчі: гілуронов кислот, рожеве мсло, хітозн т ін - підтримують рівень вологості в шкірі і зпобігють її в'янення. Пнтенол, мсло ромшки, клендули, звіробою мють зспокійливу дію.Рослинні мсл (ксторове, кукурудзяне, пшеничне і ін мсл) - містять цінні поживні компоненти, пом'якшують епідерміс, володіють рнозжвляющім дію, підвищують елстичність шкіри. Проникючи через поверхневі шри шкіри, мсл служть легким фільтром для ультрфіолетових променів.Тіні для повік

Тільки з допомогою тіней можн додти очм непередвну вирзність, створити ефект невинності бо искушенности, візульно збільшити очі і підкорити чоловік з першого погляду. Сухі тіні - це нйбільш поширений вид декортивної косметики для повік. Склд сухих тіней може бути різним, ле нйчстіше в їх основі лежть тльк, гідроксид хрому, оксид цинку, діоксид титну, стерти мгнію і цинку, колін (глин) і різні пігменти. Сухі тіні обов'язково потрібно змивти: тльк дуже легко зкупорює пори, це згрожує різними неприємностями, дже шкір повік дуже чутлив. В основі олівцевих тіней лежть суміші восків і різномнітних жирів, нприклд, бджолиний віск, стеринов кислот, прфін, церезин. Рідкі і кремоподібні тіні ткож мють основу з жирових речовин, нйчстіше це жири н основі ненсичених кислот. Простіше кжучи, рослинні мсл, їх похідні т нлоги. В деякі рідкі тіні виробники додють спирт. Компоненти тіней:

Пудр (тльк, колін)Віск (бджолиний віск, віск восконосной пльми і свічкового дерев, суміш прфіну і церезину)Мсл (силіконове і прфінове). З рхунок ткого склду вони не "розповзються", ле це в той же чс це і нвнтження для шкіри повік.В'яжучі зсоби - жироподібні речовини, звдяки яким досягється відповідн консистенція і зменшується твердість олівцяКонсервнти - рніше в їх склд входили вжкі метли, що викликють лергію. Тепер використовують лише синтетичні пігменти, до того ж ці пігменти обволікються тонкою плівкою жиру. Тким чином, вони не приходять в зіткнення безпосередньо з шкірою.Вод. Якщо основ - вод, то тіні будуть рідкі і ддуть ефект вологого століття.Кольорові пігменти. Пігменти можуть бути мтові, перлмутрові, глгрфічние. У злежності від своїх склдових тіні дють різні ефекти. У дешевих тінях пігмент досить великий і іноді можн чстинки побчити не озброєним оком. Крім того, дешевих тіней потрібно ннести більшу кількість, щоб досягти ткого ж результту. У дорогих тінях пігменти подрібнені в пил і кожн чстинк пігменту "посджен" н гент - носій, тому це тіні для повік ніколи не скочуються, лягють ідельно рівно і дуже економно витрчються, тому що в них містяться нйякісніші інгредієнти.
(голосів:2)


Інше не менш цікаве:
Який макіяж вибрати в спеку

Який макіяж вибрати в спеку

Жінк в будь-який чс року і в будь-яку погоду хоче злиштися...
Макіяж для білявих дівчат

Макіяж для білявих дівчат

Незлежно від кольору волосся і очей виглядти чрівно під...
Гладка і пружна попа

Гладка і пружна попа

Кожній жінці хочеться мти ідельну, крсиву, підтягнуту, з...
Догляд за шкірою навколо очей

Догляд за шкірою навколо очей

Очі – це т чстин лиця, як не тільки видє вік будь-якої...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...