Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 23-01-2013, 02:17 | Категорія: Спорт і Фітнес

Цю стттю ми вирішили присвятити всім тим, хто нрешті знйшов сили і чс для знять фітнесом. Тим, хто морльно готується до того, щоб привести себе у форму. Тим, хто після бгтьох років лежння н дивні рптово усвідомив шкоду ндмірної вги і вирішив, що пор поклсти крй постійній втоми і привести в порядок м'язи, що нгдують холодець.

Зрозуміло, ви хочете перейти н првильне хрчувння і зйнятися спортом, проте бсолютно не уявляєте, з чого почти. Вс лякють мйбутні труднощі. Не виключено, що вш ног жодного рзу не ступл з поріг фітнес-клубу, влсн сміливість кружляє вм голову, і ви нвіть готові відмовитися від своїх плнів із-з позірної неможливості їх здійснити.

Секрети фітнесу для початківців


Але ж треб колись починти, чи не тк?

Робот з новчкми звжди доствляє тренерм особливе здоволення. Вони розглядють перший візит в спортзл як сміливий і рішучий вчинок людини, готового нести відповідльність з влсне здоров'я. Крім того, новчки швидко вчться і точно дотримуються всіх нстнов тренер н відміну від тих, хто періодично відвідує різні спортклуби і нсилу переучується.
Ось кільк порд, які допоможуть новчкм подолти збентеження і швидко досягти хороших результтів:
Не соромтеся і не бійтеся покзти стрх - невпевненість у своїх силх цілком природн для тих, хто вперше з'являється у спортзлі. Будь-яке починння спочтку вселяє стрх, тк що в цьому немє нічого гнебного. Головне - прийняти психологічний спект знять спортом. Ви бгто дізнєтесь про фітнес для схуднення, тренувння для зміцнення серцево-судинної системи і првильне хрчувння. Однк не лякйтеся мйбутніх труднощів - дже ви будете вчитися поступово і з чсом відчуєте себе більш впевнено, що збезпечить вм успіх.

Секрети фітнесу для початківців


Приймйте рішення - бгто тренерів рдять зздлегідь встновити певне звдння, потім переходити до його здійснення. Втім, ми рдимо не стільки встновлювти ндзвдння (бгто його тк і не досягють, оскільки спочтку вимгють від себе зндто бгто), скільки ствити міні-цілі в міру просувння знять. Можливо, ви не помічєте різниці між цими поняттями, однк тке формулювння спрцьовує. Ткож рдимо звести спецільний щоденник тренувнь і зписувти тм всі досягнення, нмічені цілі т прийняті рішення. Нприклд, ви вирішуєте скинути 11 кілогрмів тілесного жиру і нростити 1 - 2 кілогрми м'язової мси. Можливо, вш мет - нвчитися проходити 7 кілометрів, не збивючись з дихльного ритму, чи нрешті влізти в шкільне плття бо вузькі джинси чсів вшої молодості, які знову в моді. Обов'язково зпишіть усе, чого хочете досягти і зписуйте кроки, які робите до досягнення своїх цілей. Недосттньо просто скзти собі «Я хочу повернутися у форму і скинути вгу». Це не ввжється. Тк ви собі не допоможете.
Пройдіть медогляд - рішення пройти медогляд говорить про вшу мудрість, оскільки він допоможе вм переконтися в тому, що ви скидєте вгу не н шкоду здоров'ю. Медогляд подвійно вжливий, якщо ви плите, стрждєте від гіпертонії, підвищеного холестерину, дібету бо ожиріння. Пм'ятйте, головне - првильно почти, длі все піде, як по мслу.
Склдіть плн - в першу чергу вм зндобиться плн і керівництво.
Будьте релістми - увжно подивіться н свій робочий грфік і релістично вирішить, скільки чсу щодня (бо тижні) ви зможете присвятити знять фітнесом. Приготуйтеся до того, що цей процес буде тривлим, тому не чекйте всього й одрзу. Зндто бгто хто починє з щоденних знять і ввжють ткий грфік оптимльним. Помилочк! Не виключено, що для отримння оптимльних результтів вм потрібно присвячувти тренувнням всього 45 хвилин дв-три рзи н тиждень. Результт дють не стільки інтенсивне зняття спортом, скільки поєднння здорового хрчувння і тренувнь. Тільки тк ви зможете позбутися зйвих клорій.
Зйміться смоосвітою - ви повинні добре розбиртися в безлічі різних питнь. У цьому вм знову ж тки допоможе тренер.
Хрчуйтеся як слід - пор зрозуміти, як хрчувння впливє н вш оргнізм. Зовсім необов'язково ствти гуру в питннях првильного хрчувння і нбридти оточуючим підрхунком клорій. Просто спробуйте зрозуміти, що, приміром, відбувється з вшим оргнізмом після того, як ви безтурботно з'їли велику миску псти в порівнянні з тим, що відбувється з ним, якщо змість цього з'їсти невелику кількість псти з м'ясом курчти і невеликою порцією слту «Цезр». До речі, обов'язково дізнйтеся про вплив підвищеного вмісту цукру в крові н відклдення жирових зпсів.

Секрети фітнесу для початківців


Більше рухйтеся. Починєте тренувтися - почніть більше ходити пішки. Тренувння не віднімуть у вс бгто чсу, тк смо як і рнков пробіжк бо вечірня прогулянк. Це допоможе вм зосередитися н формі, техніці, точності рухів і дихнні в процесі тренувння.
Не користуйтеся «чрівними» добвкми - не попдіться н примнку «чрівних» хрчових добвок з телемгзину, які нібито з один - дв дні позбвлять вс від жирових відклдень. Пм'ятйте, що подібні компнії, які зймються дистнційним проджем товрів, просто хочуть н вс зробити, інформція, як ндється в реклмі дуже длек від дійсності. Це стерв'ятники, які нживються н вших емоціях, комплексх і імпульсивному шопінгу. Тримйтеся від них подлі і не збудьте вимкнути телевізор.
Бізнес-плн - вжливо перейти н нйбільш ефективне і корисне хрчувння т розробити відповідний плн тренувнь. У діловому світі тк прогрм нзивється бізнес-плном, і її в цілому можн визнчити тким чином: «з що я плчу свої гроші?». Ткож вжливо постійно вчитися і пізнвти нове - процес схуднення не повинен припинятися ні н хвилину.

Сподівємося, що нші порди вм допомогли. Отже, тепер ви можете приступти до втілення фітнес-прогрми і вже нйближчим чсом пожнете плоди своєї звзятості і дізнєтеся перевги стрункої, здорової фігури.
(голосів:1)


Інше не менш цікаве:
Фитнес після 35: що треба знати про навантаження

Фитнес після 35: що треба знати про навантаження

Індивідульн прогрм тренувнь дозволить тобі не лише бути у...
Фітнес вдома

Фітнес вдома

Нскільки тем “фітнес вдом” популярн? В звнтженому грфіку...
Дієти для набору ваги

Дієти для набору ваги

Нйчстіше дівчт шукють спосіб скинути ндлишкову мсу тіл і...
Як швидко і ефективно накачати прес (відео)

Як швидко і ефективно накачати прес (відео)

Бгтьох крсунь ціквить питння чи можн швидко т ефективно...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...