Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 12-03-2013, 20:36 | Категорія: Стиль і Мода

Вікторінське мереживо, блискучий шовк, блгородн позолочен вишивк в стилі броко, куртки, плщі, нкидки у фрнцузькому стилі модм Помпдур зймють особливе місце в світі моди, тк як вони виглядють шикрно, пишно і, звичйно, божественно. Розкіш вікторінської моди тріумфльно повертється н сучсні подіуми в шикрному оксмиті, позолоті і чудових принтх. Щоб йти в моду з грячою тенденцією, кожн прихильниця моди просто зобов'язн придбти для свого грдеробу хочб одну модну річ в стилі броко. Основними елементми вікторінської тенденції ХХI століття є оксмит, прч, позолот, бгті ткнини, витончен обробк і принти у стилі броко, які підкреслять ристокртичний смк будь-якої дми. Вікторінськ бо Броко тенденція є однією з нйгрячіших тенденцій в дний момент. Вон виділяється своєю оригінльністю, елегнтністю і безперечною привбливістю. Однк існує бгто нюнсів, які необхідно мтин увзі, щоб дотримувтися цієї тенденції. Ви можете легко перейти н типовий броковий стиль одягу і зберегти його простим, бо носити звичйне плття, яке вже є у вшому грдеробі, кцентуючи увгу н стиль броко глмурними ксесурми, ткими як нмист, сережки і туфлі, створюючи тим смим новий і жіночний вигляд. Якщо ви є прихильницею цієї особливої тенденції бо вм просто цікво, як првильно носити одяг в броко /вікторінському стилі, погляньте нкорисну інформцію, предствлену нижче.
Стиль бароко в сучасній модіБроко-рок тренд у сучсному стилі

Броко є одним з тих стилів, які ззвичй не признчені для повсякденного використння, якщо це не зроблено трохи незвично. Створивши деякі зміни в цьому стилі, ви зможете носити його не тільки ввечері, ле і в денний чс. Тк як цей стиль см пропонує великий вибір ромнтичних і бгтихвізерункми елементів, будьте обережні, поєднуючи всі вші вбрння в стилі броко рзом. Якщо ви хочете носити глмурні нряди, можете вибрти ксесури в стилі броко змість одягу. Мереживні шкрпетки і колготки, ювелірні вироби, сумки і сонцезхисні окуляри можуть послужити ідельним доповненням вшого обрзу. Використовуйте чорний і золотий колір, комбінуючи їх. Звичйно, ви ткож можете поекспериментувти з іншими квітми, ткими, як білий, червоний, фіолетовий і слонової кістки. Чи неперестрйтеся, нприклд, якщо ви одягєте взуття в стилі броко, упевніться в тому, що інші елементи вшого одягу досить прості.
Стиль бароко в сучасній модіНе соромтеся змішувти стилі

Не соромтеся використовувти одну річ в стилі броко, нприклд, піджк, топ, бо штни і з'єднувти її з клсичними елементми грдероб, ткими, як шовков чорн блуз бо клсичн біл сорочк, чорні брюки боспідниця-олівець. Це дозволить створити більш зблнсовний спосіб, і ви зможете зстосовувти вікторінської тренд не тільки в особливих випдкх, ле й н вулицях теж. Мйте н увзі, чим менше - тим крще, використовуйте тільки один бо мксимум дв елементи в стилі броко в поєдннні з відповідною дної тенденції повсякденним одягом.

Вибирйте одяг високої якості

Коли спрв доходить до вибору одягу в стилі броко, крще зробити вибір н користьвисокої якості, бгтих ткнин і крсивих принтів. Нвряд чи ви хотіли б мти нйдешевший вид, дотримуючись цього ристокртичного стилю. Одяг хорошої якості буде не тільки виглядти кзково, ле ткож буде служити кільк сезонів. Ось кільк врінтів одягу від світових дизйнерів у стилі брокко.
Стиль бароко в сучасній моді

Стиль бароко в сучасній моді

Стиль бароко в сучасній моді

Стиль бароко в сучасній моді

Стиль бароко в сучасній моді

Стиль бароко в сучасній модіПльто в стилі броко

Оксмит є символом цього стилю, він дійсно виглядє дуже бгтим і елегнтним. Вибирйте оксмитові пльто довжиною до колін бо щиколотки, щоб попсти в ціль. Високий комір з ристокртичної обробкою вишивкою бо мереживом, злегк розкльошені рукви, поділ у вигляді спідниці і дрпірувння - ось основніхрктеристики верхнього одягу в стилі броко. Пльто можн носити по-різному, кожного рзу створюючи новий стиль. Одягйте його з високими підборми бо високими чобітьми, в яких ховються вузькі брюки, і ви будете виглядти дуже стильно.
Стиль бароко в сучасній модіПлття в стилі броко

Мереживні і розшиті сукні, хрктерні для цього стилю, звжди будуть виглядти елегнтно і витончено. Вибирйте сукні з жоржет бо шифону зі вствкми з прчі, з яскрвою бо золотою вишивкою у вікторінському стилі. Мереживні сукні доповнюйте прикрсми і ксесурми в стилі броко, і вм грнтовний витончений вид.
Стиль бароко в сучасній модіНклдної комір у стилі броко

Чсом, ксесури, грють нвіть більшу роль, ніж нряди. Для стилю броко ксесури дійсно відігрють велику роль, тк як у вс може бути простий нряд, ле великий кцент у вигляді прикрс бо будь-якого іншого ксесур додсть йому відповідний стиль. Один із смих стильних ксесурів в стилі броко - це нклдної комір у стилі "Пітер Пен" н тлсній стрічці, прикршений блискіткми чи бісером, мереживний бо шифоновою плікцією. Його можн носити н чорному тлі, нприклд, з простою чорною блузкою бо чорним плттям він виглядє фнтстично. Комір може бути виготовлений з ткнини бо повністю з метлу і кміння.
Стиль бароко в сучасній модіКуртки в стилі броко

Вибирйте куртки, підкреслюють лінію тлії і стегон, прикршені позолоченим вишивкою, як є ще одним обов'язковим елементом для любителів вікторінської моди. Можн ткож вибрти велюровий бо твідовий піджк, з глибоким вирізом по пояс і прикршений золотими листям н комірі, мнжетх, бо по всій довжині. Куртку в стилі броко легко комбінувти мйже з усім предметми одягу, уже нявними у вшому грдеробі.
Стиль бароко в сучасній модіВзуття в стилі броко

Туфлі бо черевики н підборх, які, як првило, вишиті золотом з хрктерним подовженим і згостреним носком, мереживні, оксмитові бо тлсні - це ще один яскрвий приклд брочного тренд. Незвжючи н свій зовнішній вигляд, це взуття, нспрвді зручно носити. Нстільки популярні мереживні туфлі ідельно підходять для вечірнього виходу. Оксмитові врінти можн носити в суху погоду восени, в той чс як елегнтні позолочені версії використовуються для особливих випдків.
Стиль бароко в сучасній модіДжинси в стилі броко

Ще один простий спосіб втілення тенденції броко - джинси з декортивними візерункми. У цьому випдку, нмгйтеся вибирти прості лінії крою і уникти бгтошровості бо текстуровною одягу у верхній чстині. Нприклд, пру червоних оксмитових джинсів поєднуйте з легким блейзером н гудзикх, щоб пом'якшити брхтисту текстуру. Однк ви можете дозволити собі носити ндзвичйно склдні елементи в стилі броко усі рзом взяті з джинсми в мінімлістичному стилі, в цьому випдку ви отримєте більш ромнтичний вигляд. Або просто вибирйте просту однотонну блузку, як буде добре поєднувтися з кольором вших джинсів у стилі броко.
Стиль бароко в сучасній модіПрикрси в стилі броко

Поряд із золотими прикрсми в стилі броко, можн ткож вибрти оригінльні позолочені нмист з великими перлинми. Оксмит, мереживо, шифон, блгородні мтеріли і дорогоцінні кмені підкреслять лебедину шию і фрфорову шкіру, відточуючи ристокртичний обрз. Ще одн прикрс, відповідне стилю броко - довгі сережки у формі пензлик, особливо грні ті, які декоровні перлми. Ці сережки зроблять великий кцент н стиль броко, тк що їх нвіть немє сенсу комбінувти з нмистом.
Стиль бароко в сучасній модіШрфи і хустки в стилі броко

Ост
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Як вибрати і з чим носити твідовий піджак

Як вибрати і з чим носити твідовий піджак

Твідовий піджк - як і всі винходи легендрної Коко Шнель ...
Модне взуття та аксесуари в колекції Mango Touch весна-літо 2013

Модне взуття та аксесуари в колекції Mango Touch весна-літо 2013

Якщо іноді ми економимо н одязі, те ж сме ми не можемо...
Мереживні сукні: як вибрати і з чим носити

Мереживні сукні: як вибрати і з чим носити

У грдеробі бгтьох сучсних модниць можн знйти мереживне...
Самий модний верхній одяг зими 2012-2013

Самий модний верхній одяг зими 2012-2013

Це трпилося: зимові морози тки нстли. Н вулицю небезпечно...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...