Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 8-04-2014, 10:11 | Категорія: Стиль і Мода

Жіночі піджаки
Будь-як з жінок пргне виглядти крсиво і елегнтно. Ззвичй кожн з них чудово знє, як вибрти одяг для певного випдку. Піджк - Універсльний предмет грдероб, який може виручити у бгтьох ситуціях.

Фсони жіночих піджків

Піджк протягом свого існувння ззнв бгто змін. У моді були довгі піджки до колін і короткі, зшиті з щільних бо легких ткнин. Збрвлення у піджків бул однотонною, в клітку, в горошок, в квіточку і т. д. Існує три різновиди піджків: блейзер, жкет, піджк. Остнній являє собою вільну куртку з відклдним коміром. Жкет - це теж піджк, ле більш жіночний, зшитий по фігурі. Блейзер - це вільний піджк, який створюється як формений одяг.

Як вибрти

Спочтку потрібно првильно підібрти піджк, грунтуючись н особливостях вшої фігури. Дівчтм з високою тлією модельєри пропонують врінти подовжених піджків, які чудово поєднуються зі спідницями середньої т короткої довжини. Влсницям великих грудей перевжніше зупинити вибір н облягючих моделях, вони підкреслять тлію. Для жінок з мленькими грудьми крще вибрти піджки вільного крою, вони допоможуть візульно збільшити об'єм грудей. Н вибір піджк впливє і погод. У прохолодний вечір крще ндягти теплий піджк, нприклд, зшитий з вовняної ткнини. А для спекотного дня прекрсно підійде лляної жкет.

Првил вибору- Відмовтеся від піджків з безформними силуетми. Подібний крій може приховти всі достоїнств фігури.- Уникйте зйвого декору н руквх. Ткі прикрси можуть візульно змінити пропорції рук, внісши дисгрмонію в обрз.- Піджки із звищеним поясом зорово повнять, тому ткі моделі вибирйте обережно.- Зробити вс стрункіше, допоможе довгий ряд гудзиків.- Для дівчт невисокого зросту підійдуть укорочені моделі піджків, вони візульно зроблять їх небгто вище. Для повних жінок чудово підійдуть піджки сірих і чорних відтінків.З чим носити

Джинсовий піджк Зовсім не обов'язково ндягти ткий піджк з джинсми, можн підібрти до нього і спідницю оригінльного крою бо шорти. А якщо джинсовий піджк носити рзом з сукнею, то ви будете виглядти жіночно і ромнтично. Можн комбінувти джинсовий піджк з одягом з блискіткми.
Жіночі піджаки
Клсичний піджк Тк модель ввжється річчю суворого грдероб. Його можн ндягти з туфлями-човникми і брюкми, подібне поєднння ввжється ідельним. Об'ємн сумк і неяскрві ксесури чудово доповнять вш обрз. Для ктивних і молодих дівчт можн порекомендувти поєднувти клсичний піджк з джинсми. Пру років тому тке поєднння ввжлося погним смком, проте тепер все змінилося, і бгто дизйнери розробляють ткий обрз для своїх нових колекцій. Якщо вм потрібно вийти у світ, то з клсичним піджком цілком можн поєднувти сукню-футляр. Зухвлим дівчтм з довгими і стрункими ногми підійде поєднння піджк з ботильйони і легінсми. Щоб виділитися з нтовпу, ле виглядти одночсно стильно, можн ндіти піджк з шортми (клсичними бо джинсовими). А доповнити обрз можн шифоновою блузкою і гетрми.
Жіночі піджаки
< Шкіряний піджк Ткий піджк світло-коричневого, бежевого бо чорного кольору буде чудово виглядти з синіми джинсми. А під піджк ви можете ндіти простий пуловер бо топ. Тлію можн підкреслити шкіряним ременем. Світлий шкіряний піджк чудово поєднується з літніми ромнтичними сукнями в квіточку. Подібні нсмблі можн носити з плетеними сндлями і блеткми. А доповнити комплект можн об'ємною сумкою.
Жіночі піджаки
Піджк-кімоно Остнні кільк років деякі з дизйнерів додють в свої колекції східні мотиви. Нйктульнішим елементом ткого стилю є піджк-кімоно. Подібний предмет одягу добре поєднується з блузкми, топми, джинсми, футболкми, брюкми і спідницями.
Жіночі піджаки
Блискучий піджк Цей врінт одягу підійде для різних випдків. Він не злишиться без увги, притягючи погляди оточуючих в клубі бо н вулиці. Блискучий піджк підійде і для роботи, ле для офісу перевжніше вибрти сірі, бежеві бо чорні відтінки. Чудово виглядє жкет, у якого блискітки ншиті тільки н комір і мнжети. Доповнити обрз можн спідницею і нпівпрозорої блузкою. А для клубу підійде піджк яскрвих кольорів (синій, фіолетовий, рожевий). Рзом з ним можн одягти коротку чорну сукню.
Жіночі піджаки
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Корисні поради: як підібрати якісний шкіряний жакет

Корисні поради: як підібрати якісний шкіряний жакет

Жіночий грдероб можн оживити і зробити більш ціквим, якщо...
Чоловічі літні піджаки 2013

Чоловічі літні піджаки 2013

Однією з основних детлей костюм є піджк . Чсто сме звдяки...
Жіночі жакети: як їх вибирати і з чим носити

Жіночі жакети: як їх вибирати і з чим носити

Н вибір моделі піджк безпосередньо впливє будов вшої...
Як вибрати і з чим носити твідовий піджак

Як вибрати і з чим носити твідовий піджак

Твідовий піджк - як і всі винходи легендрної Коко Шнель ...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...