Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 30-05-2014, 11:43 | Категорія: Стиль і Мода

Одяг фірми MANGO на піку моди і популярності

 
Mango - Це унікльн торгов мрк стильного жіночого і чоловічого одягу т ксесурів, прфумерії. Бренд Mango був утворений в Іспнії в 1984 році. Продукція Mango признчен прктично для всіх. І жінки різного віку, і чоловіки знйдуть для себе той одяг, як зробить їх крсивими і стильними, додсть упевненість в собі.
 
До 1992 року одяг Mango  проводился і продвлся тільки в Іспнії. Однк бренд виявився нстільки вдлим і популярним, що це дозволило зсновникм перейти до звоювння ринку інших крїн. Першою в 1992 році стл сусідня Португлія. Сьогодні більш ніж в 80 крїнх функціонує понд 3000 мгзинів проджу одягу. Виробництво товрів мрки Mango здійснюється в декількох крїнх. В основному, в Китї т Південно-Східної Азії. Популярність одягу цього бренду не поступється іншим модним брендм. Все більше сучсних жінок і чоловіків воліють одяг і ксесури сме Mango.
 
Асортимент одягу Mango різномнітний - від клсичної і ділового одягу до одягу для відпочинку; від святкових вечірніх нрядів до простої одягу для повсякденного життя, для ктивного відпочинку, спортивного одягу. Продукція Mango нстільки різномнітн, що вжко тк просто її клсифікувти. Фірм розвивє різні стилі т нпрямки в одязі, розробляє все нові і нові колекції одягу т доповнень до неї, приймє сучсні дизйнерські рішення, веде контроль попиту, відповідльну цінову політику.
 
Просувнню бренду Mango сприяють првильні мркетингові рішення влсників. Мгзини мережі Mango оформляються в єдиному пізнвному стилі. Грмотно і зручно розміщуються товри. Для покупців створен зтишн обстновк. Сучсний дизйн, комфортні меблі, відмінне освітлення, велик кількість примірочних кбінок створює хороше врження. Шопінг в тких мгзинх стє зхоплюючим зняттям. Сприяє цьому і грмотн цінов політик: влштовуються трдиційні сезонні розпроджі товрів, покупцям ндється можливість придбти відмінні товри хорошої якості зі знижкою до 50-70%.
 
Популярністю одягу Mango сприяє те, що признчється вон бсолютно для всіх - для молодих і більш стршого покоління, ділових і безтурботних людей, що зймються спортом і просто відпочивючих. В одязі Mango можн з'явитися скрізь. І н роботі, н вечірці, в ресторні, в спортивному злі, н прогулянці і т.д. Одяг фірми відрізняє бездогнн якість, відмінний, сучсний дизйн, оригінльний імідж, оптимльн т доступн цін.
 
Своєю популярністю компнія в деякій мірі зобов'язн світовим знменитостям, які реклмують її товри. З 2007 року обличчям компнії є Пенелоп Круз. Пенелоп зі своєю сестрою Монікою розробляють влсну колекцію одягу. До ролі дизйнер Пенелоп ствиться серйозно, ретельно обмірковуючи свої рішення, і з ціквістю, вклдючи душу в свої моделі. У реклмувнні бренду Mango беруть учсть і інші зірки Голлівуду - Міл Йовович, Кейт Мосс, Скрлет Йохнссон.
 
У світі моди Mango використовує всі відомі стилі, різномнітну колірну гмму, різномнітні форми і фсони. Жінки, які купують одяг Mango, звжди будуть виглядти модно і блгородно. Цей одяг додє жінці упевненість в собі, прикршє її. У будь-якій життєвій ситуції, будь то робот, зняття спортом, відпочинок, ділов бо ромнтичн зустріч, жінк в одязі Mango буде індивідульн і привблив. Оригінльний одяг колекцій Touch, Penelope і Why not перетворює просту домогосподрку в сму неповторну сексульну мнекенницю. Джинси Mango відмінно виглядтимуть н будь-якій жінці. Для підтримки неповторного стилю компнія, крім одягу, випускє для жінок ще взуття т різномнітні ксесури, головні убори.
 
Mango випускє одяг не тільки для жінок. Чоловічий одяг т ксесури HE BY MANGO признчені для молодих людей, які воліють одягтися сучсно, не відствти від модних тенденцій, підкреслювти свій стиль, люблять комфорт. Модн лінія нзивється Homini Emerito. Трктується як «людин, як нсолоджується своїми нгородми, отримними з свої зслуги». Головні нпрямки колекції для чоловіків:
 

 


- URBAN - тут поєднуються ділові піджки із зручними джинсми, мсивні черевики з шкіряними сумкми.


 


- GREENFOREST - це комбінції пльто і светрів, теплих і м'яких; вельветових штнів і зшитих сумок.


 

 
Бренд Mango пропонує споживчм різномнітні врінти годин, від клсики до ексклюзивних оригінльних врінтів. Різномнітний дизйн, бгт кольоров гм - все це годинник Mango. Висок якість годин, що не уступє крщим швейцрським виробникм, підвищує їх конкурентоспроможність.
 
Ще один вжливий нпрямок торгової мрки Mango - Це прфумерія. Клсичні ромти від Mango користуються популярністю у тисяч жінок. Крім того, випускються оригінльні, зчровують композиції, попит н які вкрй високий. Підібрти прфумерію Mango можн н будь-який, нвіть нйвишукніший смк. Вони ндють неповторність кожній жінці.
 
Стиль Mango оригінльний, відрізняється своєю впізнвністю і шрмом, тому конкуренти, яких чимло н ринку одягу і ксесурів, бгто в чому прогрють. Првильн мркетингов і цінов політик кмпнії дозволяє продукції Mango зйняти гідне місце н ринку одягу і доповнень до неї.
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Mango - найпопулярніший бренд одягу

Mango - найпопулярніший бренд одягу

Це дуже відомий іспнський торговий бренд стильного одягу і...
Mango травневий лукбук 2013

Mango травневий лукбук 2013

Новий місяць, нові фото і новий стиль, який є новим і...
Каталог модного жіночого одягу Mango березня 2013

Каталог модного жіночого одягу Mango березня 2013

Після випуску повної колекції Mango весн-літо 2013 бренд...
Модне взуття та аксесуари в колекції Mango Touch весна-літо 2013

Модне взуття та аксесуари в колекції Mango Touch весна-літо 2013

Якщо іноді ми економимо н одязі, те ж сме ми не можемо...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...