Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 3-06-2014, 19:31 | Категорія: Стиль і Мода

Будь-як жінк, незлежно від її віку, впевнен в тому, що кожен обрз стє звершеним звдяки првильно підібрним ксесурм. І одним з тких незмінних елементів в жіночому грдеробі є ремінь , Історія якого починлся від звичйної смужки з шкіри. В дний чс різномнітність ременів просто вржє своїми формми, розмірми, кольорми т текстурми.
 
Спочтку признчення ременів було цілком однознчно - вони служили для підтримки поясних виробів, проте, в дний чс його функції знчно розширилися. Тепер ремінь - Це яскрв і ефектн детль грдеробу, як додє жінці особливі риси, що виділяють її з нтовпу і ндючи обрзу особливу оригінльність.
 
Жіночий ремінь - аксесуар неповторного образу

 
Жіночий ремінь може бути виготовлений зі шкіри, змші, джинс бо метлу, ткож бісеру т текстилю. Прикрси ременя можуть бути нйрізномнітнішими, починючи від декількох нмистин і зкінчуючи кретивної пряжкою. Ремені можуть бути прикршені різномнітними візерункми, зклепкми, своєрідною вишивкою, ткож блискіткми, пєткми і стрзми.
 
Вибирючи ремінь, можн легко розгубитися побчивши ткого розмїття, тому врто зздлегідь визнчитися з його признченням, тобто для яких цілей необхідно придбти цей ксесур. Тк, нприклд, ремінь потрібен просто для підтримки штнів бо спідниці, для розбвлення однотонного офіційного костюм бо ж для додння яскрвого кценту вечірнього вбрння. Виходячи з цього, можн уявити собі кртину необхідного ксесур, який додсть обрзу звершеність і оригінльність.
 
А тепер врто поговорити про нйбільш вжливих хрктеристикх ременя. Отже, шкіряний ремінь. У першу чергу виріб необхідно оглянути н нявність пошкоджень, зломів, некуртних швів і тріщин. Фурнітур ременя не повинн бути зндто гострою, інкше вон може не тільки зіпсувти одяг, й подряпти оточуючих людей. Крім того, вон повинн добре тримтися і не мти ушкоджень, тим більше в місці з'єднння з шкірою.
 
Жіночий ремінь - аксесуар неповторного образу

 
Необхідно приділити нлежну увгу і довжині ременя. Як відомо, ширин стегон і тлії відрізняються, тому врто підібрти ремінь тким чином, щоб він добре сидів в обох місцях. Крім того, необхідно звернути увгу і н те, щоб ремінь зміг щільно зстібнутися н тлії.
 
Ширин ременя мє ткож вжливе знчення - вон повинн підходити до лямок н брюкх бо спідниці. Тк, зндто вузький ремінь буде некрсиво бовттися у вільному просторі, ндзвичйно широкий може попросту не влізти в них. Більш того, ширин ксесур може додти і певний ефект обрзу. Нприклд, тонкий ремінь доречний для ділових зустрічей бо нвчння, він підходить для студенток, ткож доречний в ділових костюмх. Широкі ремені вигідно виглядють н зтишних в'язних светрх і джемперх, ткож н сукнях і грдинх. Ткі ремені роблять тлію нбгто привбливіше.
 
Необхідно чітко розмежовувти ремені, признчені для повсякденного носіння і ксесури, придтні для ділового стилю, ткож ремені для урочистих випдків. Для ділового стилю добре підійдуть ремені із змші, шкіри, мтові бо лковні, лконічно прикршені і не містять зйвих елементів. У всіх інших випдкх можн двти бсолютну свободу своєї фнтзії. Ремінь з лнцюжк бо з вишивкою буде вельми грмонійно сидіти н стегнх, помітно виділяючи цю привбливу жіночу чстину тіл. Більш того, худенькі дівчт з допомогою ткого ксесур можуть додти кільк снтиметрів своїй попі. Для урочистих зходів крще віддти перевгу ременям з оксмиту бо змші, шовкові пояси, прикршені вишивкою і бнтми. У будь-якому з перерховних вище випдків вжливо не перестртися, інкше весь обрз може вийти змзним і нвіть вульгрним в деякій мірі.
 
Жіночий ремінь - аксесуар неповторного образу

 
Вибір кольору відігрє основну роль. Тк, клсичні кольори - коричневий і чорний - вже досить приїлися, тому можн сміливо вибирти інші. Бежеві, сині, елегнтні червоні, сірі і смргдові - від ткого розмїття просто розбігються очі. Але зовсім необов'язково купувти червоний ремінь до червоної сумці. Вдле рішення, якщо обрний пояс грмонійно поєднується з нею по стилю бо просто витримний в тій же кольоровій плітрі.
 
Покзником хорошого смку є поєднння ременя з іншими ксесурми. Тк, він може бути підібрний в тон сумочці, руквички, шрфи бо взуття. Головне, підібрти ремінь тким чином, щоб його колір, фурнітур т нвіть мтеріл, з якого він виготовлений, грмонійно поєднувлися з іншим ксесуром.
 
Безумовно, ременів бгто не бувє. І дуже добре, коли у жінки є оригінльний і ефектний ремінець бсолютно н будь-який випдок. Різномніття їх здтне розбвити будь-який нряд, зробивши його звершеним і незбутнім.
 
Жіночий ремінь - аксесуар неповторного образу

 


 
Жіночий ремінь - аксесуар неповторного образу

 


 
Жіночий ремінь - аксесуар неповторного образу

 


 
Жіночий ремінь - аксесуар неповторного образу

 


 
Жіночий ремінь - аксесуар неповторного образу
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Модні жіночі шкіряні ремені 2013

Модні жіночі шкіряні ремені 2013

Жіночий ремінь - Це, мбуть, смий незмінний елемент кожного...
Краватка - обов'язковий елемент ділового стилю

Краватка - обов'язковий елемент ділового стилю

Крвтк - Дуже вжлив чстин чоловічого грдеробу. І вибирти...
Модні жіночі ремені 2013

Модні жіночі ремені 2013

Жіночий ремінь - Нймодніший ксесур сезону весн-літо 2013....
Коротке біле плаття: з чим носити

Коротке біле плаття: з чим носити

Коротке плття білого кольору дозволяє своїй влсниці...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...