Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 18-06-2014, 22:21 | Категорія: Стиль і Мода

Готові до стильним інновцій і свіжим тенденціям моди? Тоді новий гнгстерський стиль може зціквити вс. Існує дуже бгто думок і протиріч про це стилі. Деякі уявляють собі мфіозі, готових н вбивство, інші обмежують політ своєї фнтзії зобрженнями дівчт з коротким волоссям в розкішних блискучих сукнях, для третіх це визнчення викликє соціції з поняттям гнгст-реп і відповідної йому одягом. Однк, не все тк просто і однознчно, як може здтися н перший погляд. Гнгстерський стиль прийнятний не тільки для шнувльників кзульних молодіжних комбінцій, ле ткож і для елегнтних дм. Тут ми збирємося розповісти вм про нйбільш примітних і популярних видх гнгстерського стилю в моді, щоб ви змогли вибрти той, який підходить сме Вм нйбільше.
 


 Гнгстерський стиль з чоловічим нтхненням.


 
У моді новий стиль - гангстерський

 


 
У моді новий стиль - гангстерський

 


 
У моді новий стиль - гангстерський

 
Перший врінт, який ми хотіли б обговорити - це гнгстерський стиль з чоловічим нтхненням. Іншими словми - це стиль одягу, що імітує моду в мфіозних колх 1920-1930-х років в США. Трдиційно його пов'язують з мфіозними клнми в Чикго. З своєю суттю цей стиль може ввжтися однією з різновидів стилю ретро. Обрз гнгстер соціюється у нс з дорогим чорним бо світлим костюмом, нкрохмленою білою сорочкою, блискучими лковними черевикми і об'ємними пльто, що дозволяють приховти зброю всередині. Поспішємо відрзу ззнчити, що ці обрзи гнгстерів не мють нічого спільного з сучсним злочинним світом і тому цей стиль можн розглядти, як один з сучсних нпрямів моди. Крім того, ткий обрз створити досить легко: просто ндягніть розкішний брючний костюм з білою сорочкою, доповніть цей нсмбль темною крвткою, нчищеними до блиску туфлями і деякими відповідними ксесурми, типу шкіряних ременів, кпелюхів бо дорогих годинників, які будуть кцентувти вшу фіннсове блгополуччя і соцільний сттус.
 


Глмурний гнгстерський стиль.


 
У моді новий стиль - гангстерський

 


 
У моді новий стиль - гангстерський

 


 
У моді новий стиль - гангстерський

 
Ще одне специфічне і дуже ціквий нпрямок гнгстерського стилю знову сходить до 20-м і 30-м рокм минулого століття, коли історії кінострічок «Чикго» і «Великий Гетсбі» були звичйним явищем. Повернення цієї тенденції стло другим дихнням гнгстерського стилю, як ткого. Хрктерними рисми тієї епохи є розкіш і вільний стиль одягу. Відбитки того чсу ткож внесли свій внесок в ксесури і мкіяж. Тким чином, основний кцент робиться н жіночність і кокетство. Це був перший випдок в історії, коли сукні т спідниці, досягнувши рівня колін, стли неймовірно привбливими. Оголені спини і розкішні декольте ткож є елементми жіночої моди того чсу. Глмурний гнгстерський стиль не мє жодних обмежень. Сюди відносяться всі врінти одягу, що підкреслює форми тіл і створеної з дорогих ткнин, тких як шифон, шовк, тлс і оксмит в поєдннні блискучими детлями, вишивкою бісером, стрзми і глявинми. Кпелюхи т коштовності були ткож вжливим спектом цього стилю. Для того, щоб отримти нтхнення і дізнтися яким чином можн створити обрз в глмурному гнгстерському стилі, ви можете поглянути н покз колекцій сезону весн-літо 2014 від тких модних гігнтів, як Giorgio Armani, Lanvin, Badgley Mischka, Roberto Cavalli, Carmen Marc Valvo і Sue Wong.
 
Тким чином, щоб створити глмурний гнгстерський стиль ви повинні вибрти плття довжиною до колін бо в підлогу, бжно з блискучої ткнини, пнчохи з вертикльними швми ззду, клсичні туфлі н підборх, хутряні горжетки і довгі руквички.
 


Сучсний гнгстерський стиль.


 
У моді новий стиль - гангстерський

 


 
У моді новий стиль - гангстерський

 
Сучсний гнгстерський стиль , Перш з все, соціюється з музикою в стилі гнгст-реп, як є однією з різновидів хіп-хопу. Тексти її пісень, як првило, присвячені жорстокого життя в фро-мерикнському гетто. Співки тким чином хочуть привернути увгу суспільств до серйозних проблем вулиці, тким як хулігнство, грбіж і вільн торгівля нркотикми. Вони хочуть стти голосом молодого покоління з бідних соцільних верств, які живуть в тмосфері злочинності. Гнгст-реп є одним з видів соцільної музики.
 
Молодіжний гнгст-стиль в моді припускє легкість і жорстоке чрівність. Подруг гнгстер носить рвні джинси, футболки з нписми, брвисті куртки, негбритні світшоти, нмгючись виглядти зухвло і нвіть трохи гресивно. У шоу-бізнесі, ідельний обрз дівчини в стилі гнгст був створений співчкою Рінною. Тким чином, щоб створити сучсний гнгстерський стиль, досить ндягти короткий топ і ткі ж короткі рвні джинсові шорти бо шорти у вузьку смужку, доповнити нсмбль підтяжкми, кпелюшком і деякими іншими ксесурми. Ткий обрз може служити вдлим зрзком поєднння істинно-жіночого з суто чоловічим.
 
У моді новий стиль - гангстерський
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Стиль кежуал і його особливості

Стиль кежуал і його особливості

  Кежул (Casual) - це повсякденний стиль, який є одним...
Ретро-стиль: подорож у минуле

Ретро-стиль: подорож у минуле

Коли говорять « Ретро », Ймовірно, одн з перших речей, як...
Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочку

Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочку

Існує ткий одяг, як підходить тільки для певного стилю і...
Стиль «Чикаго»

Стиль «Чикаго»

Америк в тридцяті роки бул нвіженої, суперечливою і...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...