Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 25-04-2013, 10:02 | Категорія: Краса / Здоров'яВибрли товр? Ми оформимо його з Вс!

Зповніть форму, і ми з Вми зв'яжемося для оформлення змовлення.

Вше ім'я: * Вше прізвище: * Вш телефон: * Вше місто: * Вш e-mail: * Повідомлення: [url=#] Відпрвити змовлення [/url]

Якщо Ви хочете змовити кільк товрів, Вм досттньо нзвти менеджеру їх ртикули. (Артикул укзнв «нзві товру») Мкіяж - Це те, що робить нше обличчя крсивішим, шкіру бездогнно, особливо в ті дні, коли ми стикємося з небжними слідми н своєму обличчі і не хочемо демонструвти їх. Мистецтво мкіяжу вимгє увги до кожної детлі. Грний мкіяж не ознчє ннести н обличчя всю косметику, як у вс під рукою. Вульгрний і викликє мкіяж - це нйгірше, що хотіл б мти будь-як жінк. Отже, длятого, щоб дізнтися, як створити дивовижний природний мкіяж, не покзуючи явний товстий шр тонльного крему, який прилип до вшого обличчя, дотримуйтеся корисним рдм створення природного мкіяжу, нведеним нижче.
Як створити природний макіяж
Природний мкіяж є тим типом мкіяжу, який може зстосовувтися н кожен день - коли ви йдете н роботу, н зняття бо нвіть при відвідинх тренжерного злу. Він повинен бути дуже простий і містити дуже мло основних інгредієнтів. Вирішльним тут є те, щоб визнчитися, що добре виглядє н вс і підходить вшому зовнішньому вигляду, потім продовжувти використовувти цей мкіяж.

• Свіжий і чистий погляд - кредо вшого успіху. Тк що почніть з смого почтку, щоб досягти бжної бзи для створення природного мкіяжу. Перш з все, ви повинні мти чисту шкіру обличчя, тому ретельно вимийте особ бо використовуйте тонік бо будь-яке інше зсіб для очищення т зволоження, щоб позбутися від бруду і слідів мкіяжу, можливо, злишилися з попереднього рзу. Всякий рз, коли ви що-небудь зстосовуєте н неочищен обличчя у вигляді другого шру, здється неприродним.• Нступне - готується основ для мкіяжу. Якщо ви влсниця прекрсної шкіри, то немє необхідності зстосовувти її. Нехй особ злишється тким же природним, як воно є. Проте, якщо є деякі недоліки, які потрібно приховти, щоб отримти більш глдку шкіру, спочтку зстосовуйте коректор, особливо в зоні під очим, якщо у вс є чорні кол під ними. Переконйтеся, що мскує тон точно збігється з кольором вшого обличчя. Не фрбуйте все обличчя мскуючими зсобми. Уникйте створення штучного виду, що нгдує мску. Мскувльні зсоби нносите спецільними спонжми бо пензликми, бо з допомогою губки і нвіть пльцями. Тільки в смих необхідних місцях.

Як створити природний макіяж


• Нступний крок - ннесення основи під мкіяж. Ті, у кого жирн шкір обличчя, ззвичй воліють порошкоподібну основу. Тим не менш, рідку бо мслянисту основу легше зстосовувти, тому що вон крще дптується до вшого обличчя, і шр здється тонше. Ннесіть основу з допомогою пльців бо губкою і розтушуйте, поки вон не стне однорідною з вшою шкірою. Для отримння більш природного результту, переконйтеся, що основ ннесен під лінією щелепи і у лінії росту волосся. Як тільки основ ннесен і розтушувти, прийшов чс для рум'ян, якщо ви звикли до них. Виберіть колір, який відповідє вм, і ннесіть невелику кількість рум'ян н скули. Ви можете посміхтися перед дзерклом, тоді вше обличчя знйде вигляд, який нйбільш зручний для зстосувння рум'ян в првильній зоні.• Длі мов піде про вших очх. Для того щоб виглядти природно, уникйте тіней для повік, будь то мслянисті, шовковисте, рідкі бо порошкоподібні тіні. Пм'ятйте, що будь-які тіні смі по собі вже створюють штучний вигляд. Якщо у вс прекрсні довгі вії, то чи не зстосовуйте нвіть туш, тільки звийте їх небгто щипцями. Проте, якщо ви не обдровні довгими віями, то перевжно злегк підкреслити їх тушшю. Вибирйте якісну і дорогу туш, як допоможе вшим віям виглядти природно. З відсутності туші вші очі будуть виглядти блідо. Нносите невеликий шр туші н вії, уникючи появи грудочок і злиплих вій. Однк, якщо у вс мленькі очі і хочеться якось змусити їх виглядти більше і бути більш вирзними, можн використовувти олівці для очей, ле більш легкі тони, нприклд, сірий бо коричневий, ле не чорний, тк як це дуже видно.

Як створити природний макіяж


• Як тільки ви зкінчите з цим, остння й см прекрсн чстин вшого мкіяжу - це догляд з губми. Візьміть світлі тони губної помди бо блиску. Ніколи не використовуйте лйнер, щоб підкреслити контур вших губ. Це не мє нічого спільного з природним мкіяжем. Візьміть щось близьке до вшого тону шкіри, нприклд світло-рожевий тон помди, бо, щоб виділити губи трохи більше, ви можете використовувти більш темний рожевий, злежно від того, як він підходить до вших губ. Ннесіть тонкий шр помди бо блиску і оцініть свій природний вигляд в дзерклі. Якщо ви віддєте перевгу блиск, то крще взяти прозорий. Вші губи будуть сяяти, ле не будуть виглядти дуже яскрвими.

Як створити природний макіяж
Хоч деякі люди ввжють, що природний мкіяж ознчє - не нфрбовн взглі, він все ж ніколи не втртить шнс бути зтребувним. Слідуючи цим простим рдм зі створення природного природного мкіяжу крок з кроком, ви будете мти кзковий природний вигляд.
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Правила денного макіяжу

Правила денного макіяжу

Денний мкіяж - Це доповнення до повсякденного вбрння, він...
Як правильно вибрати дзеркальце для макіяжу

Як правильно вибрати дзеркальце для макіяжу

Првильне дзеркльце для мкіяжу може допомогти крдинльно...
Який макіяж вибрати в спеку

Який макіяж вибрати в спеку

Жінк в будь-який чс року і в будь-яку погоду хоче злиштися...
Макіяж для білявих дівчат

Макіяж для білявих дівчат

Незлежно від кольору волосся і очей виглядти чрівно під...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...