Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 17-05-2013, 14:28 | Категорія: Знаменитості

Гришка, Тарабарова та Матіас розповіли про травневі свята
Популярні зірки шоу-бізнесу розповіли як вони розпорядилися трвневими святми. Виявляється, бгто хто з них оргнізувли для себе вельми цікве дозвілля. СвітлнТрбров трвневі свят провел в своєму рідному місті Херсоні, де встигл і попрцювти, і відпочити. Артистк взял учсть у дитячому вокльно-хореогрфічному фестивлі Kherson Art Fest в якості хедлйнер зходу. Глядчі т учсники фестивлю першими почули нову пісню Світлни «Дй мені знк», н яку нйближчим чсом буде презентовно кліп, знятий в Мексиці.
Через щільний робочий і концертного грфіку Трбрової, кільк днів, проведені вколі сім'ї, стли спрвжнім подрунком для Світлни т її мми, як відзнчил свій День нродження 8 трвня. У своїх кунтх у соцмережх співчк нписл: - Сьогодні світлий день! У моєї мтусі Світлни День нродження. Я виросл в чудовій родині. Мені дуже пощстило! Ммочк, ми тебе не підведемо!! Твоя сім'я

Першого трвня фронтмен Pianoбой Дмитро Шуров виступв у Сочі, всі нступні свят прцювв вдом нд піснями здругого льбому групи. - Я взглі люблю плисти проти течії: всі з Києв - я в Київ. Мені добре прцюється в поодинці, коли нвколо немє суєти і зйвої енергетики. Нш новий мтеріл досить жорсткий см по собі: ніякої лірики і соплів, тільки хрдкор і прямі вогнепльні слов. Всього н один день ми з друзями з'їздили в невелику подорож у село Буки Черкської облсті, подивитися н кньйон річки Гірський Тікіч. Він нгдв мені мерикнський Великий Кньйон умінітюрі. Коли мені було 16 років, я цілий рік жив і нвчвся недлеко від тих місць, в штті Ют, тоді-то мене і врзило це грндіозне видовище слідів чотирьох геологічних ер Землі, - поділився Дмитро.

Співчк ANNA PAVLOVA провел мївку в оточенні диких тврин в Африці. Озброївшись фотопртом змість рушниці, співчк вирішил втілити в рельність свою дитячу мрію і відпрвился н спрвжнє фрикнське сфрі в екзотичну Нмібію. Незвжючин неймовірно спекотну погоду в ці дні, "полювння" вдлся н слву - під чс відвідин Нціонльного зповідник Etosha National Park Гнн зустріл "Велику п'ятірку тврин" в повному склді - слон, леопрд, лев, носорог і буйвол, що, з словми місцевих жителів , велик удч. А гепрд і крокодил Гнні нвіть вдлося погодувти.

Телеведуч Дівчин Блонд побувл н трвневих кнікулх відрзу в трьох колоритних крїнх. Н почтку місяця вон відвідлГрузію і стл гостем Ukrainian Fashion Games open Georgia 2013. Тм телеблондінк познйомился з Автнділом Цквітінідзе і Анукі Арешидзе - крщими н її думку дизйнерми крїни, ткож з смим "яскрвим" модником Грузії Ірклієм. Дівчин Блонд високо оцінил місцеву кухню і гостинність. - У Грузії я попрвилсь н цілих дв кілогрми - вже дуже смчно все готують грузини. А як вони приймють гостей! По приїзду в Київ доведеться провести бгто чсу в спортзлі, - розповіл ведуч. Після Олен (тк звуть Дівчину Блонду) з подругою відпрвился в ромнтичний Приж і Арбські Емірти.

Н трвневих святх местро Володимир Гришко виступив н "Весняному блгодійному Блу" у Лондоні, в одному з нйвідоміших концерт-холів Old Town Hall. Виступ було оргнізовно "Блгодійним Фондом Володимир Гришк" з підтримки Міністерств Зкордонних спрв Укрїни і Association of Ukrainians in Great Britain (Мнчестер) з метою підтримти музично обдровних дітей. Для "Весняного блгодійного Блу" местро Володимир Гришко підготувв грндіозну естрдну прогрму. У цей вечір в його виконнні прозвучли тільки золоті хіти - вторські композиції местро, хіти Елвіс Преслі, Френк Сінтри, Тоні Бенетт, ткож твори від безсмертної клсики до популярної російської т укрїнської естрди, які він виконувв спільно з Лучно Пвротті, Монсеррт Кбльє, Демісом Руссосом, Аллою Пугчовою, Миколою Бсковим, Тмрою Гвердцителі т іншими відомими музикнтми.

Трвневі свят для дівчт з групи Amsterdam - Рити і Дші, ознменувлися презентцією нової пісні «Море» і почтком нвчння віндсерфінгу в школі "Відліт". Взявши кільк уроків віндсерфінгу у професійних інструкторів стнції, Рит і Дш просто зкохлися в цей вид спорту і клятвено пообіцяли стти постійними гостями "Відліт". Ткож в рмкх відкриття віндсерфінг-сезону дівчт дли свій перший концерт в оновленому склді. Нов пісня групи Amsterdam під нзвою "Море" обіцяє стти спрвжнім літнім хітом і вже зрз її можн почути в ефірх рдіостнцій т н офіційному кнлі групи.

Поки більшість жителів Укрїни відпочивли, Олексій Мтіс з головою поринув у роботу. Перш половин вихідних ознменувлся для співк поїздкою до Греції н острів Хлкідікі, де проходив фінл фестивлю "Дитяч Акдемія Eurovision". - Ми вирішили не втрчти чс і поєднти приємне з корисним. Мльовнич природ Греції ндихнул нс не тільки н відпочинок, й н творчість », - кже Олексій. Н землі богів був знятий кліп н нову пісню "Хвилин", як вже ктивно ротується н рдіостнціях.

- Прцювти довго не довелося, звдяки комнді професіонлів і дружній обстновці н мйднчику, ми відзняли з дв дні. Не буду розкривти подробиці і сюжет кліпу, зовсім скоро ви його і смі побчите , - інтригує Мтіс.

Звдяки щсливому випдку День нродження продюсер Влд Бгінського випв сме н ці дні. Відсвяткувли без ндмірностей, ле в теплій компнії друзів і близьких просто н знімльному мйднчику.
У День Перемоги н Поклонній горі в Москві, Мтіс рзом зі своїм дідусем виконв пісню "Вльс". Ця композиція бул нписн дідусем Олексія ще 40 років тому н згдку про свого згиблого бтьк, і тепер, через роки, пісня прозвучл сме 9 трвня, перед величезною кількістю людей. Неймовірно зворушливе виступ двох поколінь не злишило бйдужим нікого! А буквльно кільк днів тому співк поїхв до Швеції, щоб підтримти Злту Огневич "Євробченні-2013".

Гришка, Тарабарова та Матіас розповіли про травневі свята

Гришка, Тарабарова та Матіас розповіли про травневі свята

Гришка, Тарабарова та Матіас розповіли про травневі свята

Гришка, Тарабарова та Матіас розповіли про травневі свята

Гришка, Тарабарова та Матіас розповіли про травневі свята

(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Матіас оголосить результати голосування України на Євробаченні

Матіас оголосить результати голосування України на Євробаченні

Співк Олексій Мтіс оголосить результти голосувння Укрїни в...
Чаклун на сольному концерті в Москві презентує нову пісню

Чаклун на сольному концерті в Москві презентує нову пісню

Популярний співк Дмитро Колдун трвневі свят провів з...
Гришко підкорив одну з найвідоміших сцен у Лондоні

Гришко підкорив одну з найвідоміших сцен у Лондоні

27 квітня в одному з нйвідоміших лондонських концерт-холів...
Бужинська розповіла як проведе травневі свята

Бужинська розповіла як проведе травневі свята

Популярн укрїнськ виконвиця Ктя Бужинськ розповіл про свої...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...