Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 3-05-2013, 21:19 | Категорія: Стиль життя

Якщо Ви хочете змовити кільк товрів, Вм досттньо нзвти менеджеру їх ртикули. (Артикулззнчений у "нзві товру»)
Як правильно вибрати і красиво зав'язати палантин
Плнтин - Це витончений трибут жіночого грдеробу, який являє собою широкий прямокутний шрф. Плнтин є дуже модним, стильним і до того ж функціонльним ксесуром, який може бути використний різними способми, кожен рз роблячи вш обрз фнтстичним і неповторним. Якщо у вс є необхідність носити один і той же нряд доситьчсто, не хвилюйтеся, тому що ви можете виглядти звжди модно і по-різному, првильно підібрвши відповідний плнтин для зміни стилю і обрзу. Особливо, якщо вш грдероб не бгтий, мючи бгто брвистих, тонких і більш щільних плнтинів, вони можуть стти помічникми номер один у створенні різних нових стилів. Крім того, плнтин більшість людей використовує для створення свого влсного стилю. Ніхто не стне зперечувти, що ретельно підібрний плнтин в грмонії з одягомндє обрзу стильний вигляд. Плнтин можн носити і взимку, і влітку, злежно від того з якого мтерілу він виготовлений, ле це звжди дуже модно, і він звжди підкреслює вш смк. Існують клсичні способи носіння плнтини н шиї і н плечх. Однк, не врто обмежувтися тільки цим, плнтин мє повсюдне використння, тк, ви можете використовувти його не тільки в якості трибут н шиї, ле і включивши свою уяву, створити якомог більшеспособів його використння. Плнтин можн носити як нкидку, в якості головного убору, н одному плечі в якості доповнення до одягу, ткож як пояс бо в якості ксесуру н ручкх сумки.
Як правильно вибрати і красиво зав'язати палантинЯк вибрти плнтин

Плнтин створює склдний і куртний вигляд. Виберіть кольори, які відповідють вм нйбільше. Візьміть теплі тони в зимовий чс, щоб розбвити монотонність холодного сезону.Для літ, проте, ідельним вибором є всі пстельні відтінки і яскрві кольори. Звжди пм'ятйте, при виборі плнтини необхідно врховувти якого результту ви хочете добитися, чи то це буде ксесур в тон одягу, який додсть вшому обрзу елегнтності, чи то це буде контрстний плнтин, який зробить вш обрз більш зухвлим. Тк що зробіть свій вибір злежно від кольору вшого одягу і бжного результту. Ткнин ткож відігрє вжливу роль у виборі плнтини. Для носіння в зимовий чс, ви повинні неодмінно вибирти вжкі текстури, тк як шовковий бо тонкий плнтин буде виглядти недоречно з вшої зимової одягом. Крім того, він не буде служити в якості додткового зсобу зігріву для вс. Однк, якщо вм подобються тонкі шрфи, його можн носити під пльто відповідно до вшої одягом. Ви зможете легко продемонструвти свій плнтин, як тільки роздягнетеся. Для весни і спекотного літнього сезону, нвпки, крще вибирти плнтин з легкої струмує ткнини.
Як правильно вибрати і красиво зав'язати палантинН що звернути увгу:Пострйтеся, щоб вш плнтин відповідв вшому одязі. Ніколи не вибирйте плнтин того ж кольору, що і нряд. Ви будете мти одномнітний вигляд. Крім того, нвряд чи можн буде скзти, чи носите ви плнтин окремо в якості стильного ксесур, бо він є чстиною вшого вбрння. Зробіть тк, щоб вш плнтин виділявся, не зливвся з іншою чстиною одягу і зникв, в кінцевому рхунку. Виберіть інший колір н свій смк. Однк ви можете взяти Плнтін, відповідний одному з квітів вшого вбрння, якщо остнній виконний у декількох кольорх. Якщо нряд нейтрльних відтінків, крще вибрти плнтин яскрвого кольору, щоб порушити монотонність. Нприклд, якщо ви носите чорне плття, використовуйте червоний плнтин. Або, якщо вш нряд см по собі бгтоколірний, візьміть м'який тон плнтини.Вибирйте відповідну сезону текстуру ткнини. Нприклд, якщо це літо, зробіть свій вибір н користь бвовни, джерсі, мрлі, шифону бо шовку. Ви можете використовувти плнтини з модним принтом, бхромою, пензликми бо з мереживми. Для холодних сезонів зупиніться н більш товстих і теплих мтерілх, тких як шерсть бо кшемір, ткож плнтин може бути з хутряною обробкою.Звжди, перш, ніж вибрти плнтин, спочтку ндягйте одяг. Ви будете мти чітке уявлення про те, як зв'язти бо обернути свій плнтин, коли вш одяг вже н вс. Грйте з плнтином, поки не знйдете крщий спосіб склсти його. Ткож плнтин буде виглядти дуже елегнтно, якщо його зколоти крсивою брошкою. Якщо ви одягєте оштне плття бо клсичний нряд, стильн брошк може послужити додтковим прикрсою.Як зв'язти плнтин

Як правильно вибрати і красиво зав'язати палантин
Трдиційний спосіб носіння плнтини полягє в нступному: обернути його нвколо шиї тк, щоб кінці з'явилися спереду і перекинути обидв кінці плнтини хрест-н-хрест, вішючи їх вниз по плечх бо просто повісити плнтин н шию, і нехй обидв кінці будуть спереду. Однк, існують інші цікві способи носіння плнтини. Ви можете в'язти різні вузли з плнтини - квдртні, у вигляді петлі, у вигляді чоловічого крвтки, у вигляді бнт і т.д., склдти його в декільк шрів і перекручувти в різні сторони, використовувти свій плнтин в якості шлі, нкидки через одне плече , підперезн його в облсті тлії тонким пском. Ткож плнтини використовуються в якості головних уборів, як тюрбн, косинку бо пов'язку для волосся. Як вже було згдно рніше, не обмежуйте себе тільки носінням плнтини н шиї бо плечх. Плнтин може служити прекрсним пляжним ксесуром, його можн носити нвіть н тлії. Приндність плнтини полягє в тому, що він ндє мсу можливостей для експериментів. Існує безліч способів крсиво зв'язти плнтин, тільки не бійтеся експериментувти, зробіть свій обрз більш оригінльним і стильним.
Як правильно вибрати і красиво зав'язати палантин

Як правильно вибрати і красиво зав'язати палантин

Як правильно вибрати і красиво зав'язати палантин

Як правильно вибрати і красиво зав'язати палантин

Як правильно вибрати і красиво зав'язати палантин


(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Модне літо 2013: штани-банани

Модне літо 2013: штани-банани

У 80-х «бнни» були ндзвичйно популярні. У ті роки неможливо...
Як скласти нагрудний хустку

Як скласти нагрудний хустку

Нгрудний хустку (бо, як його ще нзивють, хустку-пші) є...
Модні сукні і палантини - красиво, зручно, жіночно!

Модні сукні і палантини - красиво, зручно, жіночно!

Ніщо тк не робить жінку більш жіночною т привбливою, як...
Снуд в жіночому гардеробі

Снуд в жіночому гардеробі

Однією з нйціквіших речей жіночого грдеробу є Снуд . З...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...