Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 6-06-2013, 09:30 | Категорія: Інформація

Жіночі страхи: топ-10
Жіноч психік більш сприйнятлив, ніж чоловіч. Т й психосомтичні функції обох сттей суттєво відрізняються. Жінкм влстиво хвилювтися з приводу і без, вони емоційні і чсто збігють нперед у своїх думкх, передбчючи щось тривожне. Які ж стрхи нйбільше мучть предствниць слбкої стті? Двйте розглянемо основні з них.

1. Стрх злишитися смотньою . Цей вид стрху можн ввжти головним жіночим стрхом. Якщо чоловіки «вільні», то жінки «смотні» - цей стереотип не змінюється. Перебувючи в «полоні» ткого стрху, жінк чсто збувє про себе, цілком віддючись чоловікові, нмгючись всім силми утримти його, віддючи себе у своєрідну «жертву». Але ж цього робити не врто! Крще зйнятися смопізннням, поліпшити смооцінку, зрозуміти своє признчення, щоб ніколи не відчувти себе смотньою і збутою.



2. Стрх швидко постріти . Ткий дігноз психічного розлду, як «рітіфобія» (стрх появи зморшок), зустрічється у бгтьох жінок. І все з тієї ж причини - боязні смотності. Бгто жінок ввжють, що, зострившись, вони втртять кохного чоловік і злишться одні. Але цей стрх можн побороти - врто просто здумтися про життєві досягнення, нповнити кожен день глуздом.



3. Стрх зхворіти . Ткі види стрху, як «іпохондрія» (боязнь зхворіти) і «ятрогенія» (тривожний стн з слів доктор), теж чстіше зустрічються у жінок. Все через ндмірної емоційності і врзливості, ткож схильності домислювти щось. Не врто турбувтися - зверніться до лікря, як тільки оргнізм пошле Вм підсвідомі сигнли.



4. Стрх звгітніти бо бути безплідною . Ця фобія безпосередньо пов'язн з невпевненістю в собі, зниженою смооцінкою. Різні психологічні методики допоможуть впортися з цим видом стрху і підвищити влсну знчимість.



5. Стрх перед певними твринми і природними явищми . Миші, пвуки, змії, гроз - т все, що звгодно, може викликти в оргнізмі жінки пнічний стрх. Психологи встновили, що в 90% ці фобії пов'язні з прийомми жіночої мніпуляції, покликними підкреслити її беззхисність і викликти інтерес у чоловіків. 10% - це дитячі стрхи, які злишили свій «відбиток» у психіці жінки.



6. Стрх перед зрдою і зрдою . Кожн жінк боїться втртити кохного і постійно «приписує» йому ромни н стороні нвіть без приводу. Це пов'язно із зниженою смооцінкою. У ткому випдку психологи рдять «прогрти» тку ситуцію і зрозуміти, що життя н цьому не зкінчился. Як не дивно, ле ткий прийом діє досить зспокійливо.



7. Стрх осуду . Горезвісн фрз «Що скжуть люди?» Чсто «отруює» життя кожній жінці. І все - через нв'язної жінкм соціумом ролі «слухняною», «првильної», «ткий, як усі». Вше життя - у Вших рукх, і ніхто не в прві керувти нею. Тому відмовтеся він нв'язних стереотипів тк звного «првильної поведінки» і дійте тк, як Вм це необхідно.



8. Стрх перед мйбутнім . Ткий вид стрху в основному зустрічється у дітей, якщо він присутній у дорослих, то вкзує про неврозі бо інфнтилізмі. У ткому випдку крще звернутися до психолог, ткож прцювти нд собою, щодня створюючи «плн перемоги» нд стрхом і домгючись поствлених цілей. Тким чином, Ви зміцните впевненість в собі і здтність будувти своє мйбутнє.



9. Стрх злишитися без роботи . Як не дивно, жінки більше схильні боязні втртити роботу, ніж чоловіки. І це при тому, що з сттистикою жінки нбгто швидше чоловіків знходять нову! Головне - не пнікувти і у випдку втрти роботи двти внутрішню устновку скоро роздобути новий, більш відповідний вид зробітку.



10. Стрх з мйбутнє дітей . Ткий вид стрху викликний мтеринським інстинктом, це природний стн кожної мтері, якщо він, звичйно, не гіпертрофовний і не звжє жити ні Вм, ні Вшим млюкм.

У будь-якому вигляді стрху зклден нездтність людини повною мірою контролювти ту чи іншу ситуцію. Пізнючи себе, прцюючи зі своєю підсвідомістю, стверджуючи свої життєві позиції і сміливо рухючись вперед, Ви перестнете боятися і почнете нову, повноцінне життя!
(голосів:1)


Інше не менш цікаве:
Шок! Кудрявцева загриміла в дурдом

Шок! Кудрявцева загриміла в дурдом

Через щільний грфік і зйнятості по 22 години н добу Лер...
Когнітивно-поведінкова психотерапія

Когнітивно-поведінкова психотерапія

В основу цієї системи вклдено поняття про те, що причиною...
Про що говорять наші кошмари

Про що говорять наші кошмари

Чсто ми бчимо уві сні кошмри і не можемо зрозуміти, про що...
Хлопець кинув вагітну дівчину

Хлопець кинув вагітну дівчину

Вгітність це новий етп стосунків. І він звжди несе нові...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...