Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 13-12-2013, 18:50 | Категорія: Стиль і Мода

Ось уже кільк сезонів уггі не здють своїх позицій і рніше користуються неймовірним попитом у всьому світі. Уггі полюбилися бгтьом звдяки незперечному комфорту і прктичності. Це взуттяуніверсльн, причому, не тільки в сенсі поєднння з певними нрядми, й у сенсі використння в будь сезони. Тк, дійсно, уггі не є зимовою, міжсезонної бо літнім взуттям, тк як її можн носити в будь-який чс року. Зовсім недвно це взуття мл зовсім непривбливий вигляд і використовувлся встрлійськими фермерми і дуже бідними людьми для утеплення ніг холодну пору року. Цю непомітну взуття виготовляли з овчини грубої вичинки. Зрзситуція крдинльно змінился і це взуття є обов'язковим елементом грдеробу будь-якої модниці. Сучсні уггі являють собою дуже короткі бо досить довгі чобітки з нтурльної овчини нйкрщою виділи. Підошв цього взуття бсолютно плоск, товст і виготовлен з спіненої гуми. Взуття бсолютно не ковзє і не створює нвнтження н ноги, що збезпечує повноцінний комфорт при ходьбі. Бгто виробників взуття двно вжевипускють дизйнерські уггі будь-яких кольорів, від яскрвих до клсичних. Крім того, уггі можуть бути додтково декоровні яскрвими хутряними вствкми, нмистинкми, мереживом, стрзми Свровські т іншими елементми.
Як і з чим носити уггі?З чим крще носити уггі?

Це взуття може поєднувтися з різними видми одягу. Нйголовніше, при виборіодягу, необхідно врховувти дизйн взуття і чс року. Уггі ввжються універсльної взуттям, з якою можуть поєднувтися різні види одягу і, незвжючи н це, бгто примудряються допускти стилістичні, бсолютно непробчні помилки при виборі нйбільш прийнятною одягу. Уггі, при првильному поєдннні з певним видом одягу можуть стти прекрсним доповненням літнього обрзу, клсичного, повсякденного бо глмурного вбрння. Ідельно уггі поєднуються з джинсми будь-яких форм і моделей. Однк нйкрще дн взуття виглядє сме з звуженими моделями джинсів, тк як їх можн з легкістю зпрвляти в чобітки. Звичйно, не збороняється носити більш широкі джинси поверх цього взуття, однк відрзу ж втрчється вся ідея стилю. Непогно виглядють уггі з джинсми моделі «бнни». А ось з розкльошені широкими джинсми уггі зовсім поєднуються.
Як і з чим носити уггі?
Легінси цілком можуть виступити повноцінною льтернтивою джинсм. Легінси рекомендується поєднувти з подовженим светром, трикотжним коротким плттям, крдігнми, толстовки. Необхідно пм'ятти і про те, що колір футболок бо облягючих брюк повинен обов'язково поєднувтися з квітів чобітків. Чудово поєднуються уггі з кольоровими колготкми. Природно, руквички головний убір і шрфик повинні обов'язково грмонійно виглядти н тлі кольорових колготок. Уггі можн носити з короткими спідницями різного покрою. Особливо вдлим є комплект зі світлих чобітків і джинсового спідниці. Влітку уггі можн носити з різними яскрвими мйкми і топми і коротенькими шортми з тертої джинси. Що стосується верхнього одягу, то встрлійські чобітки можн носити з коротенькими дублянкми і курткми, ткож пуховими нпівпльто. Для створення ідельного зимового обрзу необхідно првильно підбирти ксесури (руквиці, руквички, шпки, шрфики). Крще, якщо колір руквиць, шрфик і шпки буде в тій же кольоровій гмі, що й обробк чобітків. Влітку журні уггі можн носити з срфнми і легкими сукнями вільного крою, виготовленими з нтурльних мтерілів. Чудово виглядють журні уггі з комплектми в етностилі.
Як і з чим носити уггі?А тепер кільк слів про те, кому і як не можн носити уггі?

Уггі візульно вкорочують ноги і роблять їх більш повними. Особливо це стосується коротких встрлійських чобітків. Звичйно, відмовлятися від ткої зручного взуття не врто, ле влсниці повних ніг повинні вибирти собі уггі, довжин яких н долоню нижче колін. Від більш коротких чобітків доведеться відмовитися. Потворно виглядють довгі, кольорові шкрпетки, гетри бо гольфи, стирчть з встрлійських чобітків. Тк комбінція ввжється верхом несмку. Гольфи і шкрпетки необхідно змінити щільними бо журними колготкми. У теплу пору року припускється носіння легких кпронових колготок з уггмі. Ті дівчт, які вирішили поєднувти з уггмі дуже короткі шорти, повинні пм'ятти про те, що ткий обрз привертє згльну увгу до фігури. Тому ткий нсмбль прекрсно виглядє н дівчтх з ідельними зовнішніми прметрми. Крім того, міні спідниці і коротенькі шорти у поєдннні з уггмі нтурльно виглядють тільки н молоденьких дівчтх, дмм пострше від ткого способу крще відмовитися.
Як і з чим носити уггі?

Як і з чим носити уггі?

Як і з чим носити уггі?

Як і з чим носити уггі?

Як і з чим носити уггі?

Як і з чим носити уггі?

Як і з чим носити уггі?

Як і з чим носити уггі?

Як і з чим носити уггі?

Як і з чим носити уггі?

Як і з чим носити уггі?
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
З чим носити білі колготки?

З чим носити білі колготки?

Якщо бжєте додти в свій обрз трохи чистоти і свіжості, то ...
З якою взуттям носити джинси?

З якою взуттям носити джинси?

Нпевно, жодн дівчин не може обійтися без джинсів. Джинси ...
Модні жіночі уггі осінь-зима 2013-2014

Модні жіночі уггі осінь-зима 2013-2014

В остнні роки дуже модною стл тк жіноче взуття , Як уггі,...
З чим носити худі

З чим носити худі

Прохолодним літнім вечором немє одягу крще, ніж тепл...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...