Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 5-04-2014, 11:11 | Категорія: Стиль і Мода

Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочку
Існує ткий одяг, як підходить тільки для певного стилю і комбінцій. Джинсові сорочки нлежть до цього типу одягу т, у зв'язку з цим, вимгють обережного підходу у виборі стилю і поєдннь з іншими елементми грдероб. Модні стилісти пропонують вшій увзі декільк порд і рекомендцій щодо того, як і з чим крще носити джинсові сорочки. Потенційних комбінцій, нспрвді дуже бгто, і ми збирємося предствити в цій сттті деякі основні врінти і ідеї, щоб ви мли можливість првильно комбінувти джинсову сорочку з іншими речми. Розглядючи стилі, відповідні цьому прекрсному т зручному предмету грдероб, ми повинні, перш з все, відзнчити, що їх ткож існує велик кількість, тобто, джинсові сорочки ідельно підходять для створення комбінцій в невимушеному стилі, клсичному і спортивному, стилях мілітрі і грнж і бгтьох інших. Нижче нводяться деякі приклди, як і з чим носити джинсові сорочки.
Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочку

 
Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочкуДжинсові сорочки і клсичний стиль.

Може здтися, що джинсов сорочк не підходить для ділових костюмів і не може використовувтися, як офісний нряд, проте, у рзі првильного підбору супроводжуючих елементів грдеробу, можн створити ідельний офісний нсмбль в клсичному стилі. Нприклд, ви можете використовувти джинсову сорочку в поєдннні зі светром бо жкетом, комбінуючи ці при з прямими клсичними брюкми бо прямою спідницею чорного бо темно-синього відтінку. Ткож джинсов сорочк буде відмінно виглядти з білими відтінкми, особливо з прямими брюкми і деякими додтковими детлями, ткими як мсивні годинники, що кцентують н діловий стиль.

Джинсов сорочк в глмурному обрзі.

Джинсові сорочки ідельно підходять для створення глмурних і шикрних обрзів. Крім того, якщо вони прикршені бісером, вишивкою, кмінцями бо блискіткми, вм не потрібно використовувти додткові зусилля, щоб змусити цю річ виглядти глмурно. Ви можете просто додти стильні облягючі спідниці бо прямі брюки - і вш ідельний обрз готовий. Тим не менше, якщо ви прихильник клсичного грдероб, ви можете створити глмурний обрз, використовуючи клсичні обтягуючі спідниці в поєдннні з клсичною джинсової сорочкою і звершити нряд широким шкіряним поясом. Ключовими детлями в цьому випдку повинні виступти блискучі ксесури, ткі як нмист бо золоті т срібні туфлі і сумочки. Говорячи про форми спідниць, можн ткож додти, що вони не обов'язково повинні бути прямої форми. Пишні силуети довжиною до колін бо міні-спідниці ткож рекомендується в дному випдку для комбінувння з джинсовими сорочкми.
Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочку

Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочкуДжинсов сорочк і стиль «мілітрі».

Для любителів стилю «мілітрі», джинсові сорочки ткож є хорошою знхідкою. Зокрем, вм зндобиться джинсов сорочк з чорного, зеленого, бежевого, коричневого бо сірого деніму бо кольору хкі. Блкитні відтінки теж можуть бути використні, ле з доповненням метлевих детлей, тких як шипи і зклепки - для жорсткості виду. Ви можете експериментувти з комбінціями тон в тон, тобто відповідні по відтінку верх і низ, ткож можуть бути використні кмуфляжні принти. Що стосується взуття, в цьому випдку рекомендуються кросівки і грубі черевики. Крім того, ви можете спробувти врінти поєднння джинсових сорочок з спідницями в стилі мілітрі, додвши до ткого поряд високі військові чоботи. Як ксесури ви можете використовувти годинник, військові ремені бо прості їх врінти зі шкіри т метлу, ткож сонцезхисні окуляри з округлими формми.

Джинсов сорочк і рок-шик.

Якщо ви хочете отримти обрз у стилі рок-шик, в центрі увги повинні бути ксесури. Джинсові сорочки в цьому випдку нйкрще поєднувти з рвними джинсми бо міні-спідницями. Ткож тут рекомендуються шкіряні речі будь-якої форми. Колір джинсової сорочки може вріювтися. Щодо взуття, зверніть увгу н врінти з відкритим носком в стилі рок-шик, декоровні метлевими зклепкми і шипми.
Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочку

Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочку

Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочкуДжинсов сорочк в міському стилі.

Повсякденний міський стиль є нйбільш рекомендовним і відповідним стилем для використння джинсових сорочок, припускючи нйширший спектр льтернтив. Ви можете поєднувти свою джинсову сорочку з білим верхом бо рсклешенной спідницею з джинсової ткнини бо коричневого оксмиту. Джинсові сорочки можн носити як окремо, тк і доповнюючи різними футболкми бо мйкми.

Джинсов сорочк і стиль «сфрі».

Стиль сфрі є ще однією льтернтивою для використння джинсових сорочок. Він дозволить вм створити кільк згдкові і дуже жіночні обрзи. Для цього стилю ви можете вибрти джинсові сорочки легких піщних бо сірих відтінків, поєднуючи їх з прямими бежевими брюкми. Крім цього можете зробити свій вибір н користь мксі-спідниць, срфнів бо нвіть суконь в поєдннні все з тією ж джинсової сорочкою. Що стосується ксесурів, тут доречні будуть кпелюхи-пнми, сндлі і сонцезхисні окуляри.
Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочку

Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочкуДжинсов сорочк в невимушеному стилі.

Джинсові сорочки добре прцюють в грдеробі в невимушеному стилі, особливо це стосується поєднння з плісировними міні-спідницями, в'язними крдігнми н розорювння, шифоновими мксі-спідницями, рвними джинсми і шортми. В іделі, для створення невимушеної стилю, у джинсовій сорочки повинні бути згорнені рукв, довгу спідницю в подолі можн зв'язти в вузол. Тким же чином можн вчинити і з смою сорочкою. Ви можете нвіть додвти до тких нрядми клсичні піджки і прямі брюки. Крім того, ефективний нсмбль можн отримти, використовуючи подовжені джинсові сорочки в поєдннні з чорними легінсми, додвши шкіряний ремінь н тлії.
Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочку

Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочкуДжинсов сорочк т інші вироби з деніму.

Це остнній врінт, який ми хотіли б обговорити, особливо він стосується шнувльників деніму. Поєднння джинсових сорочок з джинсовими спідницями, брюкми і курткми, безперечно, відмінн ідея для створення комфортних і стильних обрзів. Тким чином, сміливо комбінуйте свої джинсові сорочки будь-якого відтінку з іншими елементми грдероб, виконними з деніму, і ви досить легко отримєте комфортні і сліпучі вбрння.
Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочку

Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочку

Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочку
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Сорочки для модниць: з чим поєднувати

Сорочки для модниць: з чим поєднувати

Нявністю сорочки в своїй шфі може сьогодні похвлитися...
Поради модницям: як і з чим носити джинсову куртку

Поради модницям: як і з чим носити джинсову куртку

Щорзу, приймючи рішення що вдягнути, необхідно врховувти...
Лукбук Bershka Denim Kaleidoscope жовтня 2013

Лукбук Bershka Denim Kaleidoscope жовтня 2013

Іспнський бренд Bershka предствив жовтневий лукбук під...
З чим носити жіночі джинси

З чим носити жіночі джинси

Джинси ось вже довгий чс ввжються однією з нйулюбленіших...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...