Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 11-07-2014, 11:24 | Категорія: Стиль і Мода

Червон сукня звжди було одним з нйбільш знкових символів жіночого шику і шрму, і служило незмінним інструментом кцентувння увги оточуючих, особливо для вечірнього обрзу бо ромнтичного побчення. Ще одн причин його популярності - це універсльність. Однк, червоне плття не для тих, хто нмгється уникнути увги. Нспрвді, ндягючи червоне плття, ви втомтично стєте об'єктом увги. Це є хорошим і ефективним способом продемонструвти свою індивідульність і сильний хрктер, ткож зявити про свій вишукний смк. Тким чином, у цій сттті ми хочемо предствити вшій увзі свіжі ідеї для червоного плття.
 
Якщо вш вибір припв н сукню червоного кольору, то вм крще почти процес вибору із з'ясувння відтінку червоного, який є нйбільш підходящим для вс. При цьому потрібно врховувти свій колір обличчя і стн шкіри, поряд з відтінком волосся. Дівчтм зі смглявою шкірою слід віддвти перевгу теплим червоним відтінкм, близьким до вишневим і винним, нсичені томтні тони є ідельним рішенням для білошкірих дм. Обговорюючи тему, як носити червону сукню, ми можемо ткож говорити про можливі вибори відповідно до подією.
 
Свіжі ідеї для червоного плаття

 


 


Як носити вечірнє червоне плття?


 
Червон сукня є одним з можливих врінтів, в яких ви могли б з'явитися н глмурній вечірці. Нйголовніше, що ви повинні пм'ятти, для цього випдку, це те, що вше червоне плття бсолютно не вимгє ніякого супроводу і додткових детлей, тому що він вже сме по собі чудово привертє увгу і виглядє незбутньо нвіть без спецільних ксесурів бо доповнюють елементів. Що потрібно зробити, це вибрти нтурльний мкіяж і мінімум прикрс, злишивши тільки нйдорожчі. Це можуть бути дімнти, смргд бо перли середніх розмірів. Взуття ткож повинн бути непомітною, ле обов'язково н підборх.
 


Як носити коктейльне червоне плття?


 
Свіжі ідеї для червоного плаття

 
Ніжні ксесури можуть перетворити червоне коктейльне плття в солодкий і помітний предмет одягу. Зкриті туфлі є першою необхідною детллю для коктейльного червоного плття. Це можуть бути туфлі, як н низькому ходу, тк і н високих кблукх. Мкіяж не повинен бути ндто яскрвим, як для очей, тк і для губ. Зчіск ткож не повинн зндто привертти увгу. Однк, якщо ви хочете нфрбувти губи червоною помдою, не збудьте порівняти її з відтінком вшого плття, і пострйтеся вибрти ідентичний тон, в той же чс мкіяж очей повинен бути мксимльно мінімлістичним. Що стосується зчіски, ви можете зібрти волосся в пучок бо вибрти інший виду зчіски, ле витончено оформленою.
 


Як носити повсякденне червоне плття?


 
Говорячи про повсякденний червоній сукні , Ми можемо в першу чергу відзнчити, що воно зробить вш обрз більш жввим і енергійним. Це ідельно підходить для офісу, ле ви повинні пм'ятти, що ткий врінт не потребує додткових трибутх. Довжин офісного червоного плття повинні бути н рівні колін, для менш формльних прметрів підійдуть трохи більше короткі врінти. Сукня з спідницею у формі тюльпн бо олівця є ідельною льтернтивою для роботи. Що стосується вибору деяких додткових кцентів і детлей, ми можемо зпропонувти хустки, пояси, сумки і стильне взуття. Ви не повинні зосереджувти увгу н виборі конкретної форми взуття, в першу чергу, вм потрібно звернути увгу н її колір. Відтінок взуття не повинен суперечити відтінку вшого плття, повинен бути в грмонії з ним. Тким чином, ви можете вибрти ксесури чорних, золотих, білих і фіолетових відтінків, ткож бежеві бо чорні туфлі.
 
Бежевий є одним з нйбільш відповідних і ефектних відтінків для поєднння з червоними сукнями. Це не привертє увги і не зтьмрює світлий ефект червоного плття. Якрз нвпки!
 
Свіжі ідеї для червоного плаття

 


 


Як носити коротке червоне плття?


 
Що стосується коротких червоних суконь , Ми можемо в першу чергу відзнчити в дному випдку вжливість тких детлей, як кпелюхи, чорні гольфи, невеликі сумки і сонцезхисні окуляри у великій опрві. Мсивні ксесури ткож доречні тут, у тому числі деякі ефектні нмист і брслети, якщо це необхідно. Метлеві прикрси можуть бути хорошим вибором в дному випдку. Проте, червоний королівський відтінок і будь-який тип плстик бо недорогих мтерілів неприйнятні для поєднння з червоним плттям. Крім того, ви ткож можете вибрти контрстні бо білі ксесури для вшого короткого червоного плття, особливо влітку і нвесні, злишючи темні тони н осінь і зиму.
 


Як носити довге червоне плття?


 
Свіжі ідеї для червоного плаття

 
Говорячи про довгі врінтх червоних суконь , Ми повинні консттувти, що ці форми привертють увгу в дв рзи більше, ніж короткі врінти. Велик кількість ксесурів буде виглядти зндто провокційно і деколи нвіть вульгрно в дному випдку, тк що вм крще цього уникти. Те ж сме відноситься і до великої кількості дорогих прикрс, обсяг яких ткож повинен бути обмежений. Взуття, яку ви обирєте для вшого довгого червоного плття, повинн відповідти ткож нгоди. Ви можете вибрти туфлі з відкритим носком відтінку метлік бо чорного кольору для особливих випдків, якщо немє особливих вимог, можн підібрти до ткого сукні шкіряні сндлії подібних відтінків н низькому ходу.
 
Свіжі ідеї для червоного плаття

 


 
Свіжі ідеї для червоного плаття

 


 
Свіжі ідеї для червоного плаття

 


 
Свіжі ідеї для червоного плаття

 


 
Свіжі ідеї для червоного плаття

 


 
Свіжі ідеї для червоного плаття

 


 
Свіжі ідеї для червоного плаття

 


 
Свіжі ідеї для червоного плаття
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Поради стилістів. Як правильно носити мереживні сукні?

Поради стилістів. Як правильно носити мереживні сукні?

  Мереживо є однією з смих жіночних і шикрних текстур, що...
Сукня-светр: з чим носити

Сукня-светр: з чим носити

У нш чс серед любительок одягтися стильно величезним...
Коротке біле плаття: з чим носити

Коротке біле плаття: з чим носити

Коротке плття білого кольору дозволяє своїй влсниці...
Мереживні сукні: як вибрати і з чим носити

Мереживні сукні: як вибрати і з чим носити

У грдеробі бгтьох сучсних модниць можн знйти мереживне...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...