Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 31-03-2013, 16:45 | Категорія: Стиль і Мода

Колір прохолоди, свіжості і морського бризу, колір вшого улюбленого коктейлю, колірсили і мужності Все це про колір м'яти. М'які пстельні відтінки зеленого і бірюзового - тк звний колір м'яти звоювв велику популярність ще в минулому сезоні і злишється досить ктульним у нйближчому сезоні. М'ятн мод присутня скрізь, починючи від одягу до ксесурів, від косметики до лку для нігтів, і зкінчуючи стінми в нших будинкх, пофрбовними в цей кокетливий колір. Він універсльний і підходить мйже для всіх відтінків шкіри, ткож добре поєднується з білим, чорним, персиковим,бежевим, темно-синім і іншими відтінкми. Незвжючи н те, що колір м'яти неймовірно грний і, здвлося б, нейтрльний, якщо його непрвильно носити, можн отримти ктстрофічні нслідки. Ви повинні звернути увгу н свій тон шкіри і колір одягу, який ви носите з одягом м'ятного відтінку. Якщо ви одержимі цим модним і кокетливим кольором, прочитйте нші порди про те, як носити одяг кольору м'яти, перш ніж купувти її для себе.
З чим носити одяг кольору м'ятиЯк вибрти одяг кольору м'яти

Нйголовніше в пошуку - це вибрти првильний відтінок цього підбдьорливого кольору, який підходить сме вм. Будьте чесні перед собою і здовольнитеся в тому, що колір м'яти підходить сме вм, не вшій подрузі бо просто стильною жінкою, яку ви бчили н вулиці. Нспрвді, не кожен колір є ідельним для всіх. Зверніть увгу н шкіру, очі і фрбувння волосся при виборі одягу кольору м'яти. Нприклд, якщо у вс темніволосся, вибирйте легкий нтяк н м'ятний колір. Блондинкм рекомендується експериментувти з темними відтінкми м'яти. Жінки з м'якими фрбми є смими щсливими в цьому плні, тому що вони можуть виглядти приголомшливо мйже у всіх відтінкх зеленої м'яти. Приклдіть до себе обрну одяг кольору м'яти, і подивіться н себе в дзеркло з різних сторін і, якщо вон не виглядє н вс, злиште цю річ у мгзині. Можн придбти дрібні елементи одягу тк полюбився і нстільки бжноговідтінку м'яти і носити їх як можн длі від особи.
З чим носити одяг кольору м'ятиЯк носити одяг кольору м'яти

Тепер, коли ви вибрли смий підходящий відтінок м'яти для себе, двйте спробуємо комбінувти його з іншим одягом. Дуже вжко поєднувти цей колір не дивлячись, ось чому більшість людей ввжють з крще носити одяг кольору м'яти в невеликих кількостях, не з голови до ніг. Деякі відмінні порди стилістів щодоносіння одягу кольору м'яти для вс:

- Зелен м'ят бвовні ндє ніжність, кшеміру і шерсті - прохолоду, добре поєднується з шифоном, шовком т мереживом. М'ят дивн см по собі бо може бути скомбіновн з іншими пстельними тонми, ткими як пудр-рожевий, бежевий, молочно-білий, темно-бірюзовий бо білосніжний.- Колір, який виглядє приголомшливо з м'ятою і підходить усім відтінкм шкіри - це синій колір. Хоч з іншимиквітми він може виглядти зндто по-морському, з м'ятою він створює хороший тндем.- Літні кольори відмінно поєднуються з кольором м'яти, ле зндто бгто яскрвих кольорів у поєдннні з м'ятою можуть перевнтжити обрз. М'ят виглядє фнтстично в поєдннні з жовтим, помрнчевим бо зеленим. Для крщого результту, вибирйте декільк невеликих ксесурів, збрвлених в ці крколомні відтінки, і тоді обрз буде виглядти більш зблнсовними.- М'ят прекрсно сусідить з ніжною пстеллю, що дозволяє створювти дуже м'який і солодкий обрз. Цей кзковий відтінок ніжності і жіночності знходиться в повній грмонії з борошнистим, блідо-рожевим, ніжно-лвндовим квітми, ткож відтінкми морозив і кольору ню. Вибирйте кільк пстельних відтінків і грйте з цими квітми.- Поєднння білого і м'яти створює просто чрівний зовнішній вигляд. Ви ніколи не помилитеся, поєднуючи брюки, шорти бо спідницю кольору м'яти з білою блузкою.- Подвійн м'ят - подвійне здоволення. Темний відтінок кольору м'яти в поєдннні з борошнисто-м'ятним виглядє дійсно вржюче, тк що нвчитеся поєднувти дв м'ятних відтінку один з одним.- Спробуйте всі м'ятні елементи одягу, і якщо ви виберете првильні чстини одягу, це, безсумнівно, буде виглядти кзково.- Пстельні м'ятні джинси дуже модні в цьому сезоні і можуть виглядти приголомшливо в поєдннні з верхом у нейтрльних кольорх бо з не ндто викличною блузкою з принтом, де присутня м'ятний колір. Звершити обрз допоможуть ксесури ткі, як годинник кольору м'яти бо метлеві прикрси. Ви можете спробувти той же обрз з шортми бо спідницею кольору зеленої м'яти.- І остннє, ле не менш вжливе, якщо ви шукєте одяг для коктейльної вечірки бо повсякденний одяг, колір зеленої м'яти може бути крщим врінтом. Знову ж врховуйте свій типж і вибирйте відтінок, який підходить вм більше всього. Для експерименту спробуйте сукню кольору м'яти, доповнивши його золотими метлевими ксесурми.

З чим носити одяг кольору м'ятиВибір ксесурів кольору м'яти

Всі, хто любить цей кзковий колір, ле сумнівється в собі і не впевнений як првильно його носити, може для почтку спробувти ксесури кольору м'яти. Нприклд, м'ятні блетки, туфлі н плтформі бо кблуці, сонцезхисні окуляри бо годинник кольору м'яти, м'ятн кпелюх бо шрф, ремінь бо ювелірні вироби цих свіжих квітів. Вони ідельно підходять для додвння нстільки популярного в цьому сезоні кольори в вш обрз. Ці ксесури особливо грні і виглядють фнтстично в поєдннні з білою сукнею і супер сексульним зсмгою. Які ксесури підійдуть до одягу кольору м'яти? Прекрсне поєднння - це золото бо срібло. Золото врівновжує прохолоду м'яти і додє теплоти до неї, в той чс як срібло відновлює свою свіжість.

Мкіяж кольору м'яти

Мнікюр кольору зеленої м'яти, м'ятні тіні для повік, м'ятний блиск для губ і нвіть м'ятні волосся можн спробувти в цьому сезоні. Все це в тренді і, безумовно, виглядє дивно. Крім того, це відмінний спосіб зкріпити тенденцію зеленої м'яти і переконти інших у вшій обізнності в моді.

Де носити одяг кольору м'яти

Одяг цього чрівного кольору підходить прктично для будь-якого випдку. Ви можете носити її протягом усього дня і використовувти ткож для вечірніх виходів. Це прекрсний колір для пляжного одягу. Одягючи одяг кольору м'яти, ви, звичйно, будете виділятися в нтовпі. Але переконйтеся в тому, що ви не перестрлися з цим кольором. Аксесури кольору зеленої м'яти бо сорочк ніжного м'ятного відтінку чудово підійдуть нвіть для офісу. Колір м'яти дійсно кзковий і відрізняється від інших. Тим не менш, не збудьте зберігти блнс в одязі, куртно комбінуйте її, додючи колір м'яти невеликими порціями, інкше ви ризикуєте перетворитися н принцесу-жбу.
З чим носити одяг кольору м'яти

З чим носити одяг кольору м'яти

З чим носити одяг кольору м'яти

З чим носити одяг кольору м'яти

З чим носити одяг кольору м'яти

З чим носити одяг кольору м'яти

З чим носити одяг кольору м'яти

З чим носити одяг кольору м'яти

З чим носити одяг кольору м'яти
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Фен-шуй і кольору в одязі

Фен-шуй і кольору в одязі

Фен-шуй трдиційно ввжють східним вченням про плнувнні...
Коричневі чобітки: з чим носити

Коричневі чобітки: з чим носити

Якщо ви вирішили придбти чоботи , Але не можете...
Коротке біле плаття: з чим носити

Коротке біле плаття: з чим носити

Коротке плття білого кольору дозволяє своїй влсниці...
Мереживні сукні: як вибрати і з чим носити

Мереживні сукні: як вибрати і з чим носити

У грдеробі бгтьох сучсних модниць можн знйти мереживне...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...