Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 19-04-2013, 17:40 | Категорія: Стиль і Мода

Якщо Ви хочете змовити кільк товрів, Вм досттньо нзвти менеджеру їх ртикули. (Артикул ззнчений у "нзві товру») Ультрмодн кпелюх влітку - незмінний елемент одягу. А в остнні роки тк особливо, оскільки вже в червні чсто спек дє про себе знти високим грдусом н термометрі. Коли ртутний стовпчик перетинє познчку 30 виходити з межі кондиціонером приміщення без зручною кпелюхи стє нвіть небезпечно! Стильні і крсиві дівчт бжють знти, чи можн зберегти обличчя і волосся від плючих променів і виглядти при цьому крколомно? Дизйнери теж перейнялися цим питнням і блгополучно н нього «відповіли» різномніттям фсонів літніх кпелюхів. Смих різних, ктульних для пляжного відпочинку і пересувнь по місту, для прогулянок і вилзок н природу і нвіть для урочистих бо вечірніх виходів. З різношерстого кпелюшного сорті ми вибрли п'ятірку крщих фсонів. Це безумовні тренди, н які врто звернути увгу, якщо ви хочете злиштися модною і привбливою.

1. Моделі з широкими полями ніколи не пдють з висоти модного Олімпу. По-перше, звдяки нескінченному зручності. По-друге, через оригінльності і великої кількості дизйнерських втілень. Це можуть бути вріції -ля сомбреро бо елегнтні і трішки кокетливі моделі з довгими, як би «провисючими» вниз полями. Енергійним молодим дівчтм можн згострити увгу н ктульних «ковбойських» кпелюхх, які освіжють і роблять вигляд юним і звзятим. Вдобвок модель, як не дивно, універсльн - виглядє однково чудово як з джинсми і бриджми, тк і з коротким коктейльних сукнею бо стильним клубним вбрнням.

Модні капелюхи для літа: 5 кращих фасонів2. «Ах, мм, я люблю пнму » І бсолютно првильно співється у веселій пісеньці. Прктичний і модний головний убір - вірний супутник будь спрвжньої леді, що прийшл н пляж бо відпрвился з покупкми н спекотні вулиці мегполісу. В остнньому випдку доречно ндіти пнму з дорогого, не вигоряє мтерілу; строгу, з полями будь-якої ширини, ле добре окресленими.

Модні капелюхи для літа: 5 кращих фасонів3. І знову миле ретро! Які б модні сюрпризи ні підносили кпелюшні дизйнери щоліт, в будь-якому сезоні неодмінно злишється містечко для ретро-кпелюшків. У цей році нйгрячіші тренди родом з 20-х і 40-х років минулого сторіччя. Неймовірно зручн і витончен кпелюх-клош допоможе створити обрз фтльної крсуні, що обожнює «погних» хлопців. А знменит «Федор», тк полюбився героям культової комедії «В джзі тільки дівчт» припде до душі природженим кокеткм. Хочете додти в обрз ромнтики і природності? Одягніть ту ж «Федору», ле тільки з стрічкою, не обов'язково збігється з тону, ле неодмінно оперізує куртну тулію.

Модні капелюхи для літа: 5 кращих фасонів4. Фсон кепі. Непогно вписується все в той же ретро-стиль. Однк з допомогою відповідних ксесурів легко трнсформує обрз у «морський» бо «вуличної хулігнки». Незмінною супутницею злишється кепі для дівчт стрімких, спортивних, ктивно-енергійних.

Модні капелюхи для літа: 5 кращих фасонів5 Широкі стрічки, бндни, мленькі і великі хустки. У літньому грдеробі вжливий ксесур, з яким по плечу створення бсолютно будь-якого обрзу - від вишукної грнд-дми до глмурної дівчини, від жввої піртки до відчйдушної рокерші, від ромнтичної т зніженої особи до розкутою хіпі.

Модні капелюхи для літа: 5 кращих фасонів
Отже, перед вми п'ятірк кпелюшних трендів і нічим не обмежені можливості для вибору відповідної моделі. Ключове првило при примірці і покупці будь кпелюхи - орієнтувтися н форму обличчя і його риси. Круглим з формою з місяцеподібними і м'якими рисми особм підійдуть вироби зі звисючими полями бо симетричного крою. Трикутним формм із згостреним рисми до обличчя будуть округлі кпелюхи. Якщо типж «квдртний» - вибирти слід головний убір з козирком, волнми і різними декортивними елементми з боків.
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Модні чоловічі зачіски сезону весна-літо 2013

Модні чоловічі зачіски сезону весна-літо 2013

Більшість чоловіків досить консервтивно ствляться до зміни...
7 модних помилок, які роблять жінку старше

7 модних помилок, які роблять жінку старше

Бути жінкою - спрвжнє мистецтво. А бути «жінкою без віку» -...
Мода як стиль життя

Мода як стиль життя

Слово « мод »Прийшло до нс з лтинської мови, де воно мло...
Колекція аксесуарів Valentino в стилі мілітарі «Camo»

Колекція аксесуарів Valentino в стилі мілітарі «Camo»

Стиль «мілітрі» знову зймє модні позиції в нинішньому...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...