Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 10-08-2013, 21:34 | Категорія: Краса / Здоров'я

Мрія кожної дівчини - мти бездогнну шкіру без прищів, зморшок і вугрів, і досить чсто ми не шкодуємо ніяких грошей і доклдємо чимло зусиль, щоб отримти ідельний результт. Якщо ви шукєте смий ефективний спосіб позбвлення від вугрової висипки, обов'язково спробуйте кільк простих рецептів домшніх мсок і скрбів для обличчя, змість того,щоб мчти в слон крси бо купувти дорогі косметичні зсоби, які, швидше з все, не принесуть очікувних результтів. Вже доведено, що природний догляд з обличчям з допомогою приготовних в домшніх умовх коштів, звжди покзує крщі результти, ніж деякі косметичні продукти. Тк що якщо ви втомилися від цих неприємних чорних крпок н обличчі, швидше скористйтеся нведеними нижче пордми з виготовлення простих домшніх зсобів для обличчя від вугрів т отримйте шкірусвоєї мрії.
Як позбутися чорних крапок на обличчі - домашні маски і народні рецептиЛимон для догляду з обличчям від чорних крпок

Лимон є одним з нйбільш поширених природних продуктів проти вугрів. Є ряд ефективних способів догляду з обличчям з допомогою лимон для боротьби з висипом вугрів. Злежно від нявності інгредієнтів у вс в будинку, ви можете спробувти той врінт, який доступнішим для вс. Лимон і оливкове мсло: Візьміть 3 крплі оливкової олії т кільк крпель лимонного соку, змішйте їх і ннесіть суміш н обличчя. Через 5-10 хвилин, змийте холодною водою. Нмгйтеся зстосовувти цю процедуру щодня для досягнення нйкрщих результтів. Лимон і цукор: Щоб зробити цей клсичний скрб для обличчя проти вугрів, змішйте столову ложку цукру з декільком крплями лимонного соку, створюючи відповідну консистенцію для себе. Ннесіть скрб н обличчя і помсжуйте його круговими рухми. Змийте холодною водою. Лимон, йогурт і вівсяні плстівці: Змішйте 2 столові ложки нтурльного йогурту з 3-м столовими ложкми вівсянки, перемеленої в борошно н квомолці, і 1 столову ложку лимонного соку. Ннесіть суміш н обличчя, уникючи облсті нвколо очей, і злиште н 20 хвилин. Змийте мску прохолодною водою. Ткож для боротьби з вугрми можн використовувти чистий лимонний сік, не змішуючи його з іншими інгредієнтми, просто змочіть кільк втних тмпонів в лимонному соку і поклдіть їх н обличчя, приблизно н 15 хвилин.
Як позбутися чорних крапок на обличчі - домашні маски і народні рецептиГрейпфрут для догляду з обличчям від чорних крпок

Ще один цитрусовий, який усувє вугровий висип - це грейпфрут. Візьміть одну столову ложку вівсяних плстівців, змолотих н квомолці, і? Склянки соку грейпфрут. Змішйте інгредієнти і ннесіть суміш н обличчя, злиште н 15 хвилин. Змийте мску холодною водою. Ви можете використовувти цей зсіб один рз н тиждень. Тк мск не тільки успішно бореться з вугрми, ле і блготворно впливє н шкіру обличчя, освіжючи і омолоджуючи її.

Помідори для догляду з обличчям від чорних крпок

Помідори є прекрсним природним зсобом для боротьби з вугрми звдяки високому вмісту в них вітміну С, А і лимонної кислоти. Для приготувння томтної мски для обличчя, змішйте подрібнені помідори з вокдо і ннесіть отримну суміш н обличчя. Злиште н 15 хвилин, потім змийте мску прохолодною водою.

Мед для догляду з обличчям від чорних крпок

Одним з крщих і нйпростіших зсобів для обличчя в боротьбі з чорними крпкми є мед, який не вимгє додткових інгредієнтів, прекрсно прцює смостійно. Нмжте обличчя свіжим рідким медом і м'яко помсжуйте шкіру, поки пльці не стнуть прилипти до обличчя. Змийте мед теплою водою, потім сполосніть обличчя холодною водою. Тк процедур допоможе відкрити пори і витягти з них чорні точки, мск прцює з принципом лейкоплстиру. Однк, проводити її слід дуже куртно, щоб не злишити синці н обличчі.

Яєчний білок для догляду з обличчям від чорних крпок

Ще одним популярним продуктом для боротьби з вугрми є яєчний білок. Для почтку відокремте білок від жовтк і грненько збийте білок, поки він не стне м'яким. Ннесіть тонким шром н обличчя і через кільк хвилин, коли він висохне, ннесіть другий шр, для того, щоб він крще проник в шкіру. Зчекйте 15-20 хвилин, поки мск повністю висохне, потім змийте її водою.
Як позбутися чорних крапок на обличчі - домашні маски і народні рецептиПитн сод для догляду з обличчям від чорних крпок

Змішйте питну соду з невеликою кількістю води і зстосовуйте цей несклдний продукт в якості пілінгу для обличчя. Змийте водою. Повторюйте цю процедуру дв-три рзи н тиждень для досягнення крщих результтів.

Глин для догляду з обличчям від чорних крпок

З допомогою блкитний бо червоної глини, ви можете приготувти більш професійні мски для обличчя. Візьміть в рівних чстинх косметичну глину, яку можн купити в будь-якій птеці, і яблучний оцет, добре змішйте інгредієнти і додйте в вийшл суміш кільк крпель будь-якого ефірного мсл. Ннесіть мску н обличчя і злиште н 20 хвилин. Змийте мску з обличчя, зстосовуючи м'який спонж. Зстосовуючи будь-який з цих приголомшливих рецептів домшніх зсобів для обличчя від вугрів регулярно, можн, нрешті, отримти глдку, здорову шкіру без чорних крпок, які псують вш молодий і свіжий вигляд.
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Рецепти краси з цитрусових фруктів

Рецепти краси з цитрусових фруктів

Літня спек тісно пов'язн з цитрусовими, тк як їх широко...
Натуральна косметика з кокосовим маслом

Натуральна косметика з кокосовим маслом

Якщо ви ніколи не пробувли виготовити смостійно продукти...
Шість домашніх засобів по догляду за дуже сухою шкірою

Шість домашніх засобів по догляду за дуже сухою шкірою

Зневоднення може викликти необоротні пошкодження шкіри....
Омолоджуючі маски для обличчя з журавлини в домашніх умовах

Омолоджуючі маски для обличчя з журавлини в домашніх умовах

Журвлин - не тільки джерело вітмінів, ці ягоди успішно...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...