Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 3-01-2014, 21:52 | Категорія: Краса / Здоров'я

Як видалити розтяжки на тілі
Розтяжки - Це некрсиві білі бо червоні рубці н шкірі, які роблять її в'ялою і доствляють бгтьом жінкм бгто дискомфорту, чсом нвіть викликють комплекс неповноцінності. Як првило, неприємним рстяжкм нйбільш схильні нступні облсті тіл - живіт, сідниці, стегн, груди, іноді нвіть руки і ноги. Білі шрми спотворюють ніжну шкіру дуже чсто після вгітності т пологів, ткож у результті знчної втрти вги бо зневоднення оргнізму.Змскувти розтяжки неможливо, ле, приклвши деякі зусилля, можн позбутися від них нзвжди. Для цієї мети використовуйте унікльний продукт - яблучний оцет! Яблучний оцет - Це продукт, отримний шляхом бродіння звичйного яблучного соку. У ньому зберігється основн чстин поживних речовин, отримних з свіжих яблук. Тк, яблучний оцет містить велику кількість ктивних вітмінів групи С, Е і В, ткож бет-кротин. Серед мікроелементів вяблучному оцті містяться мгній, сірк, клій, кобльт і фосфор. Сукупність цих компонентів нсичує шкіру життєвою силою, скорочує утворення розтяжок і допомгє відновити молодість шкіри. Особливу цінність яблучному оцту ндють присутні в його склді оргнічні кислоти, зокрем, яблучн, лимонн т молочн. Рзом з природними ферментми вони роблять сильний подрзнюючу дію н клітини шкіри. У результті дії кислоти прискорюється пілінг пошкоджених клітин і ктивно ініціюється процес відновлення нової шкіри, глдкою, ніжною і крсивою. А нявність в яблучному оцті тніну відрізняє його своїми противірусними влстивостями, які пригнічують розвиток птогенних бктерій н шкірі.
Як видалити розтяжки на тіліДія яблучного оцту н шкіру.

Оцет стимулює:

- Природний процес видлення мертвих т пошкоджених клітин з поверхні шкіри;- Процес вироблення колгену, який є нйвжливішим компонентом у підтримці пружності шкіри;- Процес збільшення згльного тонусу шкіри;- Вирівнювння кольору шкіри, видлення пігментних плям;- Зглджувння шрмів і інших дефектів шкіри.

Для лікувльних цілей необхідно знйти продукт природного бродіння яблук. Н жль, в більшості продовольчих мгзинів чстіше продється не нтурльний яблучний оцет, підроблений розчин, що містить воду з додвнням оцтової есенції і яблучного соку. Тому при покупці яблучного оцту в першу чергу зверніть увгу н склд, ззнчений н етикетці - він обов'язково повинен містити яблучну кислоту. Іншим непрямим покжчиком спрвжності продукту є досить висок цін. Ідельним врінтом отримння яблучного оцту є його кустрне виробництво зі свіжих яблук з влсного сду бо куплених н сільськогосподрському ринку.
Як видалити розтяжки на тіліРецепти з яблучним оцтом проти розтяжок н тілі.

Мсж: У склянку очищеної води додти велику ложку п'ятивідсоткового яблучного оцту. Воду крще брти теплу бо кімнтної темпертури. Мсж крще робити з допомогою спецільної руквички бо губкою, ретельно мсжуючи місця, пострждлі від розтяжок. Мсжуйте шкіру круговими рухми до появи відчуття рівномірного приємного тепл і почервоніння, ле не менш ніж десять хвилин. Рекомендується проводити лікувння після прийняття грячої внни бо розігрівючого душ, поки шкір ще злишється вологою. Сме в цей момент вон більш чутлив до впливу цілющих влстивостей яблучного оцту. Компрес: Дві ложки яблучного оцту розбвити в склянці води. Вм зндобиться шмток чистої лляної бо щільної бвовняної ткнини. Ткнин змочуємо розчином яблучного оцту, потім злегк віджимємо її, розпрвляємо і покривємо пострждлі від розтяжок ділянки шкіри. Компрес слід покрити целофновою плівкою і тримти близько 20-30 хвилин, потім змити оцет з шкіри в душі. Обгортння. Нготовлюємо розчин для обгортння: н склянку води - дві столові ложки нтурльного яблучного оцту. Втний тмпон кільк рзів змочити в отримній рідини і приклсти до ділянок шкіри, пострждлим від розтяжок, нмгючись просочити шкіру розчином. Потім слід покрити ці місця плівкою і укутти їх вовняною хусткою бо пухнстим мхровим рушником. Тримти розчин н шкірі близько години, потім змити його теплою водою. Ви ткож можете ндіти поверх плівки шорти для фітнесу і футболку, і під чс процедури обгортння успішно зймтися домшніми бо іншими спрвми. Кільк супутніх порд: Яблучний оцет є досить гресивним речовиною, тому перед тим, як використовувти його в лікувльних цілях, ви повинні перевірити сприйнятливість своєї шкіри до його впливу. Для цього злегк розбвлений оцет ннесіть н зп'ясті. Якщо після десяти хвилин дії у вс не з'являється сильний свербіж т почервоніння шкіри, продукт може бути використний. Існують рецепти, які пропонують зстосувння нерозбвленого яблучного оцту. Пм'ятйте, що це ризиковні експерименти, які можуть бути дуже шкідливі для шкіри. Обмежтеся крще зстосувнням оцтових розчинів. Нприкінці будь-якої процедури із зстосувнням яблучного оцту з метою лікувння шкіри обов'язково по зкінченні змщуйте ділянки, які ззнли до впливу розчину, живильними кремми бо мслми.
(голосів:1)


Інше не менш цікаве:
Як зробити волосся блискучим і шовковистим. Природні засоби для волосся

Як зробити волосся блискучим і шовковистим. Природні засоби для волосся

Нтурльні продукти по догляду з волоссям можн знйти у себе н...
Рецепти краси з цитрусових фруктів

Рецепти краси з цитрусових фруктів

Літня спек тісно пов'язн з цитрусовими, тк як їх широко...
Шість домашніх засобів по догляду за дуже сухою шкірою

Шість домашніх засобів по догляду за дуже сухою шкірою

Зневоднення може викликти необоротні пошкодження шкіри....
Омолоджуючі маски для обличчя з журавлини в домашніх умовах

Омолоджуючі маски для обличчя з журавлини в домашніх умовах

Журвлин - не тільки джерело вітмінів, ці ягоди успішно...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...