Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 9-02-2013, 01:41 | Категорія: Інформація / Сім'я і Відносини

Про що говорить колір його трусів? Сьогодні ми не будемо говорити про секс серйозно. Нтомість пропонуємо невелике дослідження, яке ти можеш взяти до відом бо просто порхувти милою жртом до Дня Святого Влентин.

 Отже, ви двно знйомі і хочете один від одного щось більше, ніж поцілунки і остнньому ряді кінотетру. Весь тиждень він прохв своїх предків виїхти кудись н вихідні, щоб полгодити комп'ютер в спокійній обстновці. І ось вон, свобод! Ви вдвох в його кімнті, слухєте музику, потягується легке вино і грєте в крти н роздягння. Про ще - тобі ктстрофічно везе: ти поки при повному прді, н ньому - одні труси.

 Нвіть якщо ти дівчин сором'язлив, не врто сором'язливо відводити погляд: виявляється, колір нижньої білизни може видти тобі якусь тємницю з його особистих X-Files. А сме - чого чекти від нього нйближчим чсом.

Отже, якщо його труси:
Білі
 Він звжди охйний, і це плюс. У його кімнті все куртно розклдено по поличкх крсивими чрочку, н килимі ні смітинки! Але не поспішй рдіти. Тобі попвся смий спрвжній ммин синочок. Він робить все, як велить мм. Більш того, ввжє, що мм звжди прв! Дивно, що він взглі зміг умовити своїх предків кудись виїхти. Якщо у тебе великі види н цього хлопця, мй н увзі: по нтурі він сором'язливий, тк що доведеться зйнятися його виховнням. У сексі ткі хлопці не особливо спритні, нвіть боязкі, звжди бояться зробити щось не тк, в згльному, бояться чогось нового. Отримвши здоволення, посміхються всьому світу (крім тебе) і вирушють длі у своїх спрвх, бсолютно не змислюючись про те, яке зрз тобі. Щоб ндлі зустрічтися з цим хлопцем-Білосніжкою, тобі доведеться пройти у його мми тренінг н тему: «Курс првильного поводження з дорогим синуля-сонечком».

Жовті, зелені, блкитні
 «Оле, оле-оле-оле!» - Кричли трибуни, і твій хлопець теж кричв. Більш того, він це все переживв, дже з дитинств привчений до спорту. І любить його у всіх проявх, нвіть у тих, про яких ти зрз думєш, обіймючи хлопця з шию. Секс для нього в дуже рідких випдкх соціюється зі словом «любов». Хлопець-спортсмен ввжє, що якщо спортом можн зймтися скрізь, то й сексом - теж. І в цьому є свої перевги: мло того, що він звжди у відмінній фізичній формі (його фігур ззвичй однково приємн оку і в шмоткх, і в оголеному вигляді), тк ще й готовий тренувтися день і ніч. До того ж з ним ніколи не бувє нудно, тому що, крім сексу т спорту, для нього вжливо рухтися, жити яскрво і цікво, і йому відомо знчення слов «комнд». Щоб не стти для ткого хлопця дівчинкою н один рз, нвчися дивитися з ним в одному нпрямку, злишючись при цьому в поле його зору. Нспрвді хлопцеві потрібно зовсім небгто: твоє чрівність і упевненість в тому, що він для тебе - № 1. Ось побчиш, він не встоїть! Вперед!

Сірі, сині, коричневі
 Цей хлопець не дуже зморочується щодо своєї зовнішності. Швидше з все, у нього і дзеркл в кімнті немє. У вільний від пр чс любить повисіти з одногрупникми в общзі, випити пив в брі. У сексі не тільки любить лски, ле ткож пргне до того, щоб і ти отримл здоволення. Тому якщо щось у вших стосункх тобі не подобється, крще не лукв. І, нвпки, якщо щось дійсно зпморочливо і фнтстичні, не тримй це в собі, поділися рдістю! Твій бойфренд нпевно чекє від тебе хоч який-то рекції: прочки слів, ще крще - доклдної розповіді. Про те, що сме тобі сподоблося, в чому потрібно ще потренувтися, щоб досягти грмонії. Підступ у тому, що твій хлопець ввжє, що погно розуміє дівчт, ле дуже пргне бути хорошим для тебе. Якщо хочеш продовження, поясни йому, що не обов'язково вгдувти всі твої бжння. Нприклд, якщо хочеться, можн провести ніч з зхоплюючої комп'ютерної грою-стртегією. А про вшої мленької річниці ти нгдєш йому см. Зглом, будь терпляч і трошки поблжлив.

Червоні бо взглі не носить трусів
 Хлопець-вогонь! І де ти знйшл ткого бійця? Може скрізь і звжди, осічок не бувє. І в дощ, і в лютий мороз готовий обігріти, і робить це тк, що хочеться ще і ще! Але будь обережн, нвряд чи ти у нього одн. Адже він всерйоз ввжє, що його любові зндто бгто для однієї пнянки, нвіть ткої чудової, як ти. З його логікою, н світі повно крсивих і ціквих дівчт, і поки є порох у порохівницях, треб їх всіх звоювти бо хоч б спробувти! Якщо тобі все одно, чи є у хлопця хтось, крім тебе, і хочеш просто отримти здоволення, тоді вперед! Але якщо шукєш великої і чистої любові, то тобі в інший бік. Ткі, як він, готові зробити все, щоб побчити блиск зкохності в очх дівчини. А як тільки домгються свого - «Good bye, my love!». Прикро? Ото ж! Тоді «оберігє»: не дозволяй йому повністю зволодіти твоїм серцем! Хоч б до тих пір, поки не переконєшся, що в його грдеробі є труси не тільки кольору мулету іспнського тореро.

Чорні
 Ткий же пристрсний, як хлопець-вогонь, ле більш згдковий і непередбчувний. Естет, в тому числі і в сексі. Його девіз у ліжку: «Секс зрди сексу!» Тобто, ти будеш Музою для хлопця до тих пір, поки відповідєш його уявленням про те, що тке хороший секс. А сме - пристрсн, спонтнн, чуттєв, готов до численних експериментів, крсиво і вльяжно лежиш н «леопрдовому» пледі, яким зстелен його ліжко. І нйголовніше - поділяєш його любов до руху н горизонтльних поверхнях. А якщо рптом виникнуть проблеми, і тобі буде не до «цього», просто зхочеться полежти в обнімку, подивитися телик бо поговорити «ні про що», номер не пройде - він визнє це обрзою і вирушить длі шукти нову «сексульну кішку». Зглом, він грє в якісь свої ігри, тк що подумй: чи хочеш ти бути пішком у чужій грі? Нехй і дуже сексульною?

Строкті, зі смішним млюнком
 Схоже, твій хлопець потребує підвищеної турботи. З ним не доглядл мм, як з хлопцем-Білосніжкою, його не рвли н чстини зкохні одноклсниці. Він рно подорослішв і нпевно прлельно з нвчнням прцює. Зглом, життя виховл його смостійним і мксимльно стійким до всіх незгод. Але в глибині душі він смотній, звідси - яксь змкнутість і нвіть егоїзм. Тобі доведеться поговорити з ним про вші стосунки, щоб він відтнув і поступово відкрився. І нвчився відчувти і любити тебе. У сексі цьому хлопцю подобється отримувти лски, ле длеко не звжди він дбє про те, щоб зробити приємно дівчині (хоч, взглі-то, зовсім не проти). А ще іноді, з незрозумілої нвіть для себе причини, він воліє ховти свої почуття з всілякими мскми і нвіть хулігнськими витівкми. Говори йому лскві слов, не бійся переборщити з увгою. Вір у нього, і він стне ніжним і увжним як в ліжку, тк і поз нею.
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Хлопець кинув вагітну дівчину

Хлопець кинув вагітну дівчину

Вгітність це новий етп стосунків. І він звжди несе нові...
Кращий подарунок хлопцю на День Святого Валентина

Кращий подарунок хлопцю на День Святого Валентина

Дорогі дівчт! Не збувйте, що нближється День Святого...
Плітки на роботі. Як реагувати на плітки?

Плітки на роботі. Як реагувати на плітки?

Хто з нс не обговорювв з одною подружкою іншу у неї з...
Що таке секс по-українськи

Що таке секс по-українськи

Вітю, пнове!  Ех, двно пор зчіпти дорослі теми. Як тм, у...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...