Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 22-01-2013, 23:15 | Категорія: Сім'я і Відносини

Що таке секс по-українськи Вітю, пнове!  Ех, двно пор зчіпти дорослі теми. Як тм, у нроді кжуть? Нйціквіші теми - це любов і секс. Ну, це все відносно, тк як є мс людей з іншими інтересми. Якщо людин сексулів і ніколи не любив, виходить йому і почитти те нічого буде. Грний нстрій у мене сьогодні, двйте, звільняйтеся від своїх повсякденних турбот, клопотів і проблем. Почну ділитися своїми думкми і позитивними емоціями.

Що з слово тке, цікве для мене - секс? Якщо трохи помудрувти, то можн розповісти про нього з бгтьох сторін по-різному. Нприклд, поверхнево - це фізичн впрв, яким одночсно зймються двоє і більше осіб. Тк, н вулиці 21 століття, будемо виходити з рмки, цим зймються н сьогоднішній день не тільки удвох. Удвох зручно тільки дітей робити.  Розглянемо, більш детльно: секс - це прояв почуттів однієї людини до іншої. Ззвичй у нс все прцює з ткою схемою, ми проявляємо свої почуття кожен по-своєму: хтось друє дорогі подрунки, хтось пише вірші, пісні т знімє фільми, хтось друє ніч якісного сексу. Тобто, людині іноді розповісти про свою любов не словми, ритмом рухи тіл, нбгто легше. І якщо ще більш поглиблено поглянути, то скжу вм тк: немє якісного сексу - шлюб приречений н розлучення. От нскільки це бувє вжливо для людини. Збул врхувти і ткий чинник, секс бувє декількох видів: по любові, з розрхунку і н п'яну голову. Тке коротке слово, про цих чотирьох буквх можн писти без зупинки.

Що таке секс по-українськи

Я звжди сміюся, коли говорять ...  - О боже, в тій Кнтор все вирішується, тільки через секс. Або ще тк ...  - Ця людин зймється своєю професією, для того, що б чстіше цим зймтися.  Ввжю, це все великою дурістю. Людин бо зймється сексом, чи ні. Ніякі професії світу не можуть схиляти до цього спорту. Все злежить від сексульного лібідо людини. Можн бути бсолютно не грним і мти кожну другу дівчину, тк як у тебе чрівність, тке, що у дівчт ноги підкошуються при одному слові «привіт, крихітко!».  Уявіть, я влштовуюся н роботу в офіс - бухглтером, в моїх плнх поиметь, їх всіх, включючи і прибирльник, тк як мій фетиш, офісн обстновк. Або тк, я відкривю модельне гентство для чоловіків, щоб юзти їх з своїм признченням. А чому б і ні? Крсиві хлопчики як н підбір, якрз те про що говорять чоловіки щодо жіночих устнов. І як Вм ідейк?

Що таке секс по-українськи

Все чстіше зустрічється перед очим тке слово як - пікп. Моя думк, більшість цих пікперів - клоуни. Чесно, стоїш, він стрибє нвколо тебе як якийсь зклопотний орнгутнг, потім розповідє про якісь технологіях пікп. Перш думк, і чому їх тм, н урокх, тільки вчть? Дорогі чоловіки, якщо вм не дно з дитинств шрму, його ви можете змінити тільки грошим, не походми н уроки пікп від якогось, ткого ж, Всі Пупкін. Жінк, як і чоловік, любить зймтися сексом. У деяких випдкх, є рельні фнтки цього, їх нзивють - німфомнкми. І те, що в некдотх і ще бгто де розповідють, як жіноч стть придумує тисячі відмовок і причин, щоб не зймтися цим з вми. Все це легенди. Якщо людин дійсно бжє вс, ні одн відмовк не стне перешкодою що б скинути блст і додє плотських утіх. Мені щиро шкод людей, які вірять в ці кзки, знчить, величезний спісокпунктіков і комплексів в людині присутні. Ось, якрз, нств той момент, де я можу покзти ночний приклд, сексу без почуттів: у цьому випдку, жінк придумє мільйон відмовок, спрцьовує інстинкт смозбереження. Ой, я б говорил і говорил н цю тему, ле н смій-то спрві всі ці терміни відносні. Ви розумієте, скільки людей, стільки й почуттів, і думок. А, ще ... У людини, до речі, думк змінюється кожен день, бувє і кожну годину. Можливо, прокинувшись звтр, я буду думти по-іншому. Зрз хочу побжти вм плідної тижні. Бережіть себе і зймйтеся, тим, що вм приносить спрвжнє здоволення.
(голосів:1)


Інше не менш цікаве:
Дієти для набору ваги

Дієти для набору ваги

Нйчстіше дівчт шукють спосіб скинути ндлишкову мсу тіл і...
Пару рад як вберегтися від грипу

Пару рад як вберегтися від грипу

З приходом холодів з'являється і грип, від якого слід...
Як швидко і ефективно накачати прес (відео)

Як швидко і ефективно накачати прес (відео)

Бгтьох крсунь ціквить питння чи можн швидко т ефективно...
Догляд за шкірою навколо очей

Догляд за шкірою навколо очей

Очі – це т чстин лиця, як не тільки видє вік будь-якої...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...