Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 4-04-2013, 15:39 | Категорія: Стиль і Мода / Кар'єра / Стиль життя

Краватка - обов'язковий елемент ділового стилю
Крвтк - Дуже вжлив чстин чоловічого грдеробу. І вибирти його потрібно укрй відповідльно. Якщо крвтк не поєднується з костюмом, то це може геть зіпсувти весь зовнішній вигляд чоловік, т до того ж покже всім, що чоловік не володіє нлежним смком. Н перший погляд здється, що вибір крвтки - досить легкий процес, ле це не зовсім тк. Щоб крвтк ств родзинкою обрзу, щоб він підкреслювв стилькостюм, крім іншого ще й довго прослужив, то потрібно прислухтися до деяких корисним рдм, описним нижче. В першу чергу, при виборі крвтки, потрібно звертти увгу н те, з якого мтерілу він зроблений. Крще всього, якщо це будуть нтурльні ткнини, і зовсім чудово, якщо крвтк - результт ручної роботи. Зрозуміти, зстосовувлся чи ні ручн робот при пошитті крвтки легко - для цього потрібно подивитися, зі скількох чстин зроблений крвтку. Якщо з трьох - то скоріше всього, тк крвтк - результт ручної роботи. Ткнин крвтки повинн бути зшите по дігонлі, ткнин н дотик повинн бути приємною, шви н ній не повинні відчувтися. Н зворотному боці крвтки, в широкій його чстині, повинн бути петля з ткої ж ткнини, як і см крвтку. Потрібн вон для того, щоб можн було вузьку чстину крвтки прикріпити до його широкого кінця. Ще врто звернути увгу н те, щоб н зворотному боці широкої чстини крвтки шов був трохи не дошіт, скреплялся з допомогою великих стібків. Вжлив і підклдк крвтки, тк як з її допомогою крвтк буде тримти первинну форму. Якісн підклдк повинн бути виготовлен з стовідсотковою нтурльної вовни. Коли з якістю крвтки визнчилися, врто відзнчити й інші детлі. Нприклд, потрібно подивитися н довжину крвтки. Вон повинн бути ткою, щоб крвтк в зв'язному вигляді прикривв широким кінцем пряжку ременя. Вибирти ширину крвтки нйкрще, спирючись н ширину лцкнів н піджку. Нйчстіше ширин лцкн піджк дорівнює приблизно семи-дев'яти снтиметрм. Ось н цю ширину і потрібно дивитися, вибирючи крвтку, тобто, широкий кінець повинен бути ткої ж ширини. Зв'язуючи крвтку, повинен утворювтися досить тугий вузол, для крси можн додти пру склдок. Деяким крвток влстиво зкручувтися. Для того щоб це визнчити, потрібно поклсти широкий кінець крвтки н свою долоню, він повинен не зкручувтися, рівно і вільно спдти з долоні. Вибирючи крвтку, потрібно подбти і про те, щоб він поєднуввся з сорочкою і піджком. У крвтки і хустинки, який знходиться в нгрудній кишені піджк не повинно бути однкового млюнк, і не повинно склдтися врження, що хустку і крвтк зшиті з одного і того ж мтерілу. Відносно кольору крвтки т його млюнк є сформовні првил. Нприклд, якщо крвтк мють млюнок, то його врто одягти рзом з однотонною сорочкою. Перевжно, якщо млюнок крвтки буде Невеликим. Крвтк, який мє великий млюнок, не підійде для офіційних зустрічей. Однотонні крвтки крще всього виглядтимуть з сорочкми, н яких зобржений млюнок в клітку бо в смужку. Крвтк буде виглядти нйкрщим чином, якщо його колір буде ткого ж кольору, як і смужки н сорочці.
Краватка - обов'язковий елемент ділового стилю
Для того щоб првильно підібрти підходящий до костюм і створює оргнічний обрз крвтку, првильно буде скористтися нступними рекомендціями:

- До костюм темних кольорів і ткий же сорочці, првильно підбирти крвтку, який н кільк тонів світліше, ніж см костюм- Якщо сорочк світлого відтінку, костюм темний, то крвтк крще вибирти ткий, колір якого буде нйбільш близький до кольору костюм- Для поєднння білої сорочки і чорного костюм ідельно підійде крвтк, н якому зобржений дрібний млюнок- Якщо сорочк в темних тонх, костюм в світлих, то і крвтк крще вибрти світлих відтінків- Якщо і сорочк, і костюм підібрні в світлих тонх, то колір крвтки повинен бути мксимльно нближений до кольору сорочки

Ткож вибирти крвтк коштує, звертючи увгу н стиль піджк бо костюм і н тип зходу, для якого він нбувється. Слід думти і про те, в який чс року буде вдягтися крвтку, який вік чоловік, посд якого рівня він зймє, і як його професія. В кінці всього вищескзного, хочеться відзнчити, що при виборі крвтки вжливо врховувти бгто різних нюнсів. З приводу крвток існує ткий жрт, в якій говориться, що чоловік повинен мти в грдеробі не менше трьох крвток, червоний - для роботи, жовтий - для свят, чорний - для похорону. Жрт жртом, ле в ній є і чстк првди. В дному випдку првд полягє в тому, що для кожної ситуції у чоловік повинен бути відповідний крвтку. Але, звичйно, трьом крвткми обмежувтися не врто.
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Штори - елемент інтер'єру

Штори - елемент інтер'єру

Штори - Один з нйвжливіших елементів інтер'єру. Сме звдяки...
Як вибрати жіночий галстук?

Як вибрати жіночий галстук?

Щороку модні колекції рдують нс ціквими новинкми. З року в...
Як вибирати одяг жінкам з широкими стегнами

Як вибирати одяг жінкам з широкими стегнами

Якщо ви є володркою широких стегон, вм необхідно нвчитися...
Мереживні сукні: як вибрати і з чим носити

Мереживні сукні: як вибрати і з чим носити

У грдеробі бгтьох сучсних модниць можн знйти мереживне...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...