Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 23-01-2013, 01:57 | Категорія: Діти

Що робити якщо дитина краде гроші?


Будь-який бтько хоч рз у житті стикється, коли його дитин бере чуже. Отже, що робити якщо дитин крде гроші? Дивно, ле всі бтьки н цю ситуцію регують мйже однково - гостро.

Більшість бтьків при ткій ситуції починють здвти собі питння: "Чому це стлося сме з моєю дитиною?".

Потім нстє розгубленість, потім пнік: "Що ж тепер подумють знйомі і близькі?". Потім і нстє чс інших питнь і скрг смому собі: "Я нікчемний виховтель!" Або "Покрти його, щоб все зрозумів!" Кожен з бтьків переживє бурю емоцій при ткій ситуції. Але вжливо, як бтьки поствляться до цієї ситуції. Зглом перший Чи це ткий випдок, бо просто це вони помітили крдіжку свою дитину в перший рз?

Звичйно, дуже погно, якщо дитин крде гроші. Поняття "злодій", "крдіжк" і "злодійство" негтивно і незстосовні по відношенню до дітей. Тому що світ дитини повний фнтзій і рельний світ для нього є мйже нероздільними. Дитин не може смостійно зрозуміти, що його вчинок непрвильний. Крім того, бтьки повинні ствитися до цієї ситуції виходячи з віку дитини. Нприклд, якщо дитин ще дуже мленький і йому немє ще п'яти років, його крок не можн нзвти крдіжкою. Мленькі взглі не знють тких понять, як "моя" річ бо "чуж". З п'яти бо шести років дитин буде в змозі розуміти принлежність предметів кому-небудь. Тому до п'яти років він не може стримувти себе бо свої бжння. Йому зхочеться взяти що-небудь він і візьме цю річ. Для нього не існує тке поняття, як цінність предметів. Але дорослі не звертє увги н цей бік ситуції і починють пнікувти, що їхня дитин крде гроші. Цікво, вони не будуть шоковні, якщо дитин візьме без попиту плстмсову дрібничку, якщо візьме цінну річ, починють ляти його. Для дитини ж ці речі цікві зовсім не через їх вртості. Він просто слідувв своєму пориву.

В тких випдкх дитині просто потрібно пояснити, що тке особист влсність. Не можн брти без дозволу особисті речі. Крім того, бтьки повинні пм'ятти, що бгто дітей в мленькому віці бувють егоїстичними. Ними рухє бжння щось знйти бо взяти, що вони хочуть. Бтьки зобов'язні привчти свою дитину брти будь-які речі з дозволу влсник.

речі, бувють різні причини, по яких діти збирють без дозволу чужу річ.

Бччи нову цікву ігршку, дитин чсто відчувє пекуче бжння отримти цю річ. Ось і почеквши слушної нгоди, він тихо збирє ігршку додому. Причину цього вчинку можн пояснити тим, що діти поки не знйомі з поділом речей н "моє", "твоє" бо "чуже". Не можн відрзу нзивти дитину злодієм. Просто йому необхідно пояснити, що він взяв чуже, чужі ігршки брти не добре. Свої пояснення бтьки повинні супроводити розбором конкретного випдку. Щоб дитин зрозуміл, як буде стрждти інший млюк, що втртив свою ігршку.

Бувють ситуції, коли дитин бере гроші без дозволу, щоб зробити подрунок ммі. Цей вчинок пов'язний з відсутністю у дитини розуміння негтивного боку злодійств. Йому зхотілося зробити рідній людині приємне. Проте він не розуміє, що для цього він робить непрвильне дію. Крім того, дитин може піднести тк, що "знйшов" гроші. Йому потрібно пояснити, що термін "знйшов" у цьому випдку непридтний. Гроші, які він знйшов, не нлежть йому, відповідно, він не може їх злишити собі. Дітям з юних років повинні пояснити, що "знйдені" гроші бо речі не переходять у влсність тієї людини, який знйшов їх. Але в рельному житті нвіть бтьки не звжди чинять првильно, виявивши н вулиці бо десь ще безхзяйні речі бо гроші. Дитин вчиться н бтьківському приклді. Якщо він постійно бчить, що його бтьки беруть речі з офісу бо у сусідів, то іншого приклду і не потрібно.

речі, діти чсто крдуть, привертючи до себе увгу. Тким чином, вони бжють привернути увгу стрших бо однолітків в якості влсник будь-якого предмет.

Іноді дитин може крсти з-з почуття, що йому нчебто не вистчє того, що є у його друзів. Нприклд, зрз бгто дітей мють гроші н кишенькові витрти. Якщо у бтьків немє грошей н ткі витрти дитини, то рно чи пізно він см знйде способи здовольнити особисті потреби. Дорослі діти починють крсти усвідомлено, щоб отримти влду бо контроль. Бувє, що дитин крде, щоб помститися комусь.

Як поводитися, якщо дитин крде гроші? По-перше, спочтку бтьки повинні розібртися в причинх події. Потім потрібно здумтися про те, що призвело дитини до цього вчинку. Дуже вжливо ретельно розібртися у всіх нюнсх цього вчинку. Зверніть увгу, чи приніс дитин гроші відкрито бо сховв їх. Може він хотів просто звернути увгу н себе? Може гроші дють йому влду нд іншими?

Вжливо зрозуміти, чи відчувє дитин почуття провини? Виявивши гроші, бтьки повинні висловитися однознчно, гроші повинні бути повернуті влснику. Що всі нвколо т близькі, і суспільство зсуджує крдіжку.

Бтьки, виявивши крдіжку, повинні бути строгими, й треб пожліти дитину. Необхідно пробудити в ньому почуття сорому. Потім потрібно допомогти йому випрвити помилку. Виявивши негтивний вчинок, бтьки повинні проявити тктовність і рішучість. Коли дитин зрозуміє свою провину, необхідно перенести кцент н почуттях і переживннях близьких, ткож людей, які втртили гроші бо речі. Потрібно допомогти дитині вийти з положення без принижень. Ткож треб вжити зходів щодо повернення бо відшкодувння шкоди. Не рекомендується згрожувти дитині міліцією, якщо він відмовляється визнти свою провину. Не можн проявляти гресію, явн згроз зводить дитини в глухий кут. Не можн дитину нзивти обрзливими словми і злодієм. Проведіть довірливу бесіду з ним, не судилище. Чи не розмовляйте з дитиною при публіці. Якщо бтьки почнуть непрвильно поводитися, дитин перестне їм довіряти. Пм'ятйте, злодійство може стти дитячим демршем проти сімейного неблгополуччя і помилок у виховнні.
(голосів:1)


Інше не менш цікаве:
Співачка Alyosha показала округлий животик

Співачка Alyosha показала округлий животик

З довгими і деколи безглуздими розмовми про вгітність...
Плітки на роботі. Як реагувати на плітки?

Плітки на роботі. Як реагувати на плітки?

Хто з нс не обговорювв з одною подружкою іншу у неї з...
Дитяча травма: як надати першу допомогу

Дитяча травма: як надати першу допомогу

В силу своєї ктивності діти нбгто чстіше, ніж дорослі,...
Що таке секс по-українськи

Що таке секс по-українськи

Вітю, пнове!  Ех, двно пор зчіпти дорослі теми. Як тм, у...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...