Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 23-01-2013, 00:12 | Категорія: Діти

В силу своєї ктивності діти нбгто чстіше, ніж дорослі, отримують трвми. В силу своєї тривожності мм дуже хвилює, як допомогти дитині впортися з нслідкми. Про те, в якій першої допомоги потребує дитин при різних видх трвм, розповів педітр клініки "Борис" Костянтин Еліневскій.

Допомог при трвмх злежить від хрктеру смої трвми. Слід розрізняти трвми голови, трвми живот і трвми кінцівок.

Дитяча травма: як надати першу допомогу


Трвм голови

Якщо дитин вдрився головою, перше, що потрібно зробити, - приклсти до місця удру холодний предмет бо лід. У цьому випдку зменшується проникність судинної стінки, і синець не буде тким рясним. Якщо ж у місці удру розсічені шкірні покриви, обов'язково потрібно прикрити місце удру стерильним бинтом (якщо дитин трвмуввся н вулиці, по можливості чимось чистим). При будь-якій трвмі голови крще покзти дитину невроптолог бо нейрохірург. Лікр оцінить стн дитини, визнчить, чи немє внутрішніх порушень кісткової ткнини бо крововиливу в якій-небудь з відділів головного мозку. При необхідності лікр признчить рентген голови, комп'ютерну бо резоннсну томогрму.

Якщо дитин вдрився головою, ле ви з якихось причин відклли візит до нейрохірург, невроптолог бо в трвмпункт, протягом нступних днів спостерігйте з стном дитини: чи не з'явилося у нього розходиться косоокості, чи немє нудоти, непритомності, сонливості, недеквтних поведінкових рекцій .

Трвм живот

Удри животом чревті трвмтизцією бо розривом внутрішніх оргнів: нирок, печінки, селезінки, кишечник, шлунку. Тому перш допомог полягє в огляді хірургом дитини. Він признчить УЗД оргнів черевної порожнини, щоб виключити внутрішню кровотечу. При трвмх живот особливо небезпечні тк звні подкпсульной розриви, коли кпсул оргну злишється цілою, розрив тки відбувся. У ткому випдку лікр може не помітити кровотечі н УЗД, воно може проявитися лише деякими ознкми, нприклд, щодо зниження гемоглобіну, збільшення оргн в об'ємі, підвищення темпертури тіл і т.д. Для того щоб виключити подібні кровотечі, обов'язково потрібно спостерігтися у хірург н протязі декількох днів.

Дитяча травма: як надати першу допомогу


Трвм кінцівки

Перелом. При переломі необхідно зфіксувти трвмовну кінцівку тк, як вон знходиться в дний момент. Це робиться для того, щоб не було зсуву кісткових улмків і згрози порнення великих судин бо нервів. Потім обов'язково слід відпрвитися з дитиною в трвмпункт для того, щоб підтвердити перелом, зробивши рентген, і нклсти гіпс. Зпідозрити перелом можн по ряду ознк: біль посилюється бо злишється н колишньому рівні, ткож нростє нбряк трвмовного місця.

Збій. При звичйному удрі досттньо приклсти щось холодне до місця трвми. Існують ткож протизпльні мзі, до склду яких входять нестероїдні знеболюючі компоненти. Щоб уникнути неприємностей збій крще покзти фхівцеві в трвмпункті.

Сдн. Стести лікті і колін супроводжують нс всі роки дитинств. Це нйчстіші дитячі трвми. Вжливо пм'ятти, що сдн ні в якому рзі не можн обробляти йодом. У цьому випдку дитин отримє додтковий опік. З допомогою перекису водню слід знезрзити і дезінфікувти рну, потім нклсти стерильний бинт. Існують рнозгоювльні мзі, ле їх використовувти можн тільки через кільк днів, коли рн трохи зтягнеться.

Знози. Якщо дитин згнв під шкіру склку, існує ризик інфікувння. Тому склку потрібно обов'язково видлити. Однк бтьки не повинні цим зймтися смостійно, оскільки нестерильної голкою можн знести додткову інфекцію в рну. Адеквтно стерилізувти голку в домшніх умовх вжко, тому склку дитині крще видлити в трвмпункті бо використовувти голку від однорзового шприц, місце з склкою ретельно обробити спиртом (смостійні дії - тільки н свій стрх і ризик!).

Колоті рни. Обережно, првець! При пошкодженні шкірних покривів великий ризик зрження првцем. Чим більше відкрит рн і чим більше кровотеч, тим менше ймовірність розвитку інфекції. Ризик інфекції зростє, якщо дитин проколов шкіру цвяхом, голкою, дротом, склом. Особливо це стосується рн з довгим рновим кнлом, з невеликою кровотечею бо мйже без крові, і тих рн, в які потрпил земля. Якщо дитин щеплен, то ризик розвитку хвороби знижується. Якщо ж не щеплен, обов'язково потрібно вирішувти питння про екстрену профілктику првця. Це питння вирішується бо в трвмпункті, бо з педітром. Якщо дитин не щеплен від првця бо щеплений двно, йому вводиться првцевий нтоксин (щеплення), протипрвцев сировтк бо протипрвцевий імуноглобулін.
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Що таке секс по-українськи

Що таке секс по-українськи

Вітю, пнове!  Ех, двно пор зчіпти дорослі теми. Як тм, у...
Дієти для набору ваги

Дієти для набору ваги

Нйчстіше дівчт шукють спосіб скинути ндлишкову мсу тіл і...
Як швидко і ефективно накачати прес (відео)

Як швидко і ефективно накачати прес (відео)

Бгтьох крсунь ціквить питння чи можн швидко т ефективно...
Догляд за шкірою навколо очей

Догляд за шкірою навколо очей

Очі – це т чстин лиця, як не тільки видє вік будь-якої...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...