Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 23-01-2013, 01:42 | Категорія: Дім

Якщо рніше н пилососи поклдлся єдине звдння - знищення пилу, то сьогоднішні пилососи повинні вміти бгто чого: чистити, вибивти, мити, очищти і дезодорувти повітря і т. д. Пилосос, як би ми н нього ні "молилися", - нйпростіший зрзок побутової техніки . Принцип роботи: з допомогою вкуумного вентилятор всередину грегту всмоктується повітря, з ним - пил і дрібний сміття. Після цього повітря пропускється через фільтри і відпрвляється знову в приміщення, пил і сміття злишються в пилозбірнику. Ось і вся премудрість. Ідельним прибирльником роблять пилосос технологічні вдосконлення.

Ідеальний прибиральник: як вибрати пилосос


Потужний ургн бо тихий вітерець?

Є зовсім простенькі пилососи, які прибирння роблять для "блезиру". Ні, вони, звичйно, можуть зібрти пил і деякий сміття н глдкій поверхні лмінту, ле очистк килим бо м'яких меблів їм не під силу - потужність не т.

Потужність всмоктувння вимірюється в еровттх - ця одиницю ввели спецільно для неї.

Вон стновить ¼ від робочої потужності смого пилосос. Звичйно, розбиртися у всіх цих потужностях колись, особливо коли потрібно пилососити. Але доведеться, тому що в документції, що супроводжує техніку, проглядється деяк плутнин: одні виробники дють "повний розклд", вкзуючи мксимльно і мінімльно можливу потужність всмоктувння, інші ввжють, що досттньо скзти покупцеві, н що їх пилосос здтний по мксимуму, треті взглі обходяться тим, що приводять покзник споживної потужності пилосос. Якщо особливих зннь в техніці ткого плну немє, доведеться зверттися до продвця-консультнт - він зобов'язний знти ткі тонкощі.

Мксимльн потужність всмоктувння нйбільш ходових моделей - 260-440 еровтт. Якщо квртир невелик і прибирння небгто, можн вибирти пилосос з покзником всмоктувння 300-350 еровтт. З прибирнням великої квртири (від 100 кв. М) впорється пилосос, який мє потужність всмоктувння від 420 еровтт. Звичйно, постійно н мксимумі пилосос прцювти не може: недлеко і до поломки. Н повну потужність грегт можн включти нендовго - якщо ділянк, який потрібно очистити, збруднений сильно. Ну, бо якщо н підході гості.

Ідеальний прибиральник: як вибрати пилосос


Куди дівється пил?

Рніше всі пилососи мли мішок для збору сміття. Зрз змість мішк може бути спецільний контейнер, ткож квфільтр. Т й см пилозбірник-мішок вже не тільки бгторзов "торбинк" для пилу - бгто сучсних моделей мють однорзові пперові пкети. Що рдує: немє ризику вдихнути чстку пилу, витрушуючи вміст мішк. Але і ткнинні мішки-пилозбірники не ті, що були рніше: більшість з них бгтошрові, є нвіть просочені бктерицидними зсобми.

Бгто нові моделі пилососів змість мішків оснщені контейнерми з плстику. Контейнери прозорі, що дє можливість своїми очим переконтися, нскільки двно ви робили прибирння. Все, що всмоктв пилосос, виявляється тут - для очищення. У деяких контейнерх передбчено невелике "торндо": повітря йде по спірлі і пил, слідуючи зконм фізики, притискється до стінок ємності ( повітря слід длі, проходячи крізь фільтр). В інших контейнерх повітря нмгється обдурити пил, зносячи її в ємність, потім різко уповільнюючи рух. Пил (знову ж з зконми фізики) пдє, повітря слід длі.

І в контейнерних конструкціях, і в пилососх з мішкми з повітря видляється 93-95% пилу. З іншим доводиться змиритися. Але є моделі пилососів, які прогняють повітря з домішкми через квфільтр (посудини, нповнені водою). Ткі грегти здтні очистити повітря прктично н 100%.

Бгто виробників очищеному повітрю ще й додють плюсів: прогняють через фільтри з різними бктерицидними просоченнями, ж до тких, які містять іони срібл.

Ідеальний прибиральник: як вибрати пилосос


Пилосос розміром з будинок

Пилосос - річ необхідн, ле тягнути його з собою під чс прибирння (нвіть якщо у грегту легкий хід) - невелике здоволення. Проблему можн вирішити з допомогою вбудовного пилосос, офіційн нзв якої - центрлізовн систем пиловидлення. Якщо в будинку бгто кімнт - це просто неймовірне зручність. А суть прост: в підсобне приміщення (комору, підвл, н блкон) поміщють грегт з пилозбірником, в стінх бо під підлогою проклдють повітроводи, в кожній з кімнт монтують пневморозетку. Злишється підключити шлнг зі щіткою в пневморозетку (в потрібній з кімнт), і пил летить по воздуховодм в пилозбірник.

Миючі пилососи

Миючі пилососи відкрили нові можливості для прибирння будинку. Склднощів ніяких: в грегт вмонтовний додтковий резервур, в якому знходиться вод. Під тиском вод пргне до нсдки і змочує з її допомогою поверхню, як збирється. Після цього брудн вод всмоктується в інший резервур. Мити тким чином можн бгто поверхні (і нвіть з додвнням миючих зсобів), ле не всі. Нприклд, врто утримтися від вологого прибирння з допомогою миючого пилосос нтурльних килимів і пркету: килими н підлозі після ткої обробки не висохнуть, пркет може відволожитися, що призведе до його пошкодження. Але все інше (лінолеум, лмінт, скло, плстик, плитку (в тому числі і н стінх), мити можн. Звичйно, регулюючи кількість води, що подється т її нтиск. До речі, в потрібний момент миючі здтності пилосос можн ігнорувти - в режимі сухого чищення він прцює відмінно.

Ідеальний прибиральник: як вибрати пилосос


Пилосос бо щітк?

Акумуляторними пилососми (прцюючими від зрядного пристрою) квртири і будинки не прибирють - млі. Але, нприклд, в чищенні сидінь в мшині їм немє рівних. Крім того, звжди можн використовувти тку щітку-пилосос, щоб прибрти рптово утворився сміття н невеликій ділянці: н столі біля комп'ютер, н кухні, н килимі і т. д. Крім того, ткий пилосос можн взяти з собою в поїздку: у відпустку бо н дчу (до речі, цей вид пилососів дуже цінують ті, хто стрждє лергією н пил).

Звичйно, потужність всмоктувння у тких пилососів невелик - дже хрчувння йде від бтрей. Мінімльн кількість бтрей - 3, мксимум - 12. Розрхунок простий: більше бтрей - більше потужність.

Ідеальний прибиральник: як вибрати пилосос


Щітки для всього

В принципі, см пилосос - це "тягов сил", ле бгто в чому якість прибирння злежить від щітки-нсдки. Звичйно, в комплекті з пилососом продється пр-трійк щіток, ле в основному це універсльний комплект. Првильним буде докупити кільк щіток - для різних видів поверхонь, які передбчється чистити.

Головний принцип: м'які щітки, що мють довгий ворс, прибирють тверді поверхні (лінолеум, лмінт і т. п.), тверді щітки з коротким ворсом - вичищють поверхні м'які (килими, м'які меблі). Длі - вишукувння виробників, які дбють про те, щоб користувчеві було зручно. Нприклд, мневрені щітки допомгють дісттися в нйвіддленіші місця: вузьк нсдк пройде в щілини між предметми меблів, нсдк н гнучкій трубці проникне під крісло ( вм нвіть не потрібно буде нгинтися).

Існують "ніжні" щітки, признчені для особливо врзливих поверхонь - їхній дотик пом'якшують проклдки з повсті бо (більш дорогий врінт) кінського волос. Для чищення м'яких меблів можн прикупити ктивну еродинмічну нсдку (турбощітку), як не тільки чистить, й вибирє пил.

Ну, і, звичйно, нсдки-щітки "мікро" в нш чс вжко не оцінити: вони просто чудово чистять побутову і комп'ютерну техніку зсередини, музичні інструменти, клвітури.

Роботу нових моделей пилососів постійно перевіряють експерти. І з'ясовується дивн річ: пилосос прибирє більш якісно, ​​ніж нвіть дуже сильно стрющийся людин. Дійсно, ідельний прибирльник.
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Дитяча травма: як надати першу допомогу

Дитяча травма: як надати першу допомогу

В силу своєї ктивності діти нбгто чстіше, ніж дорослі,...
Дієти для набору ваги

Дієти для набору ваги

Нйчстіше дівчт шукють спосіб скинути ндлишкову мсу тіл і...
Пару рад як вберегтися від грипу

Пару рад як вберегтися від грипу

З приходом холодів з'являється і грип, від якого слід...
Догляд за шкірою навколо очей

Догляд за шкірою навколо очей

Очі – це т чстин лиця, як не тільки видє вік будь-якої...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...