Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 1-05-2014, 10:27 | Категорія: Стиль і Мода

Стиль « Мілітрі », Ймовірно, один з нйціквіших і примітних серед тенденцій, що існують в світі моди. Його нзв походить від нглійського слов « Military », Що в переклді ознчє - військовий. Це той випдок, коли чоловіче вплив виявився досить ефективним для кценту жіночності і створення смих спокусливих силуетів одягу. Звичйно, сучсний стиль «мілітрі» дуже длекий від військової форми, головним його відмінністю є використння лише деяких елементів і детлей військової муніції. Виготовляючи одяг в цьому стилі, модельєри, як првило, використовують прямий крій, нйчстіше збрвлення кмуфляжу ткнини і мінімум обробки. Мілітрі - дуже прктичний, зручний і в міру строгий стиль, що відноситься до повсякденних стилям одягу. Дуже чсто його плутють зі стилем «сфрі», ле різниця між ними очевидн. Сфрі - більш м'який і жіночний і більше тяжіє до весняно-літнього сезону, мілітрі - більш жорсткий і суворий і він чстіше популярний в осінньо-зимовий період. Стиль «мілітрі» не мє обмеження з віком, його дуже любить молодь і він ткож популярний серед жінок більш зрілого віку і різного сттусу.
Стиль мілітарі і його особливості
Тк двйте ж розглянемо смі конкретні детлі стилю « Мілітрі », Хрктерні для нього, і нвчимося првильно вибирти вбрння в цьому стилі і робити нйуспішніші комбінції одягу в рмійському стилі. Головною перевгою цього стилю є комфорт, головним її елементом - військовий мундир. Однк стиль мілітрі не обмежується тільки одним елементом грдеробу, він зпозичив дуже бгто різномнітного одягу і трибутики у кожного нроду, що воювв в той чи інший чс. Тк, нприклд, від німецьких військових стиль «мілітрі» взяв чорні сорочки і кшкети, у мерикнських моряків - білі облягючі футболки, у російських солдтів зпозичив шинелі, хутряні кожушки і шпки. Тким чином, комбінуючи ці елементи грдероб з жіночними силуетми, ми отримуємо тк звний стиль «мілітрі». Доповнюють одяг в цьому стилі трибути військової форми, сме: погони, шеврони, метлеві гудзики, декортивні медлі, лцкни, різні ншивки і шнурівк. Колірн гмм стилю «мілітрі» - це всі відтінки кольору хкі, коричневого, чорного, сірого, бежевого, синього і зеленого кольорів. Поєднувти ці відтінки з більш яскрвими і помітними тонми експерти не рекомендують. Ткнини, прийнятні для одягу в стилі «мілітрі», повинні бути дуже щільними, як, нприклд, денім, льон, бвовн і шкір. Допустимі ткож більш блгородні - оксмит і кшемір.
Стиль мілітарі і його особливості
Ще однією перевгою цього стилю є його універсльність. Нйголовнішим у військовій моді є збереження блнсу і грмонії в детлях. Одн з нйпопулярніших і стильних пр - це комбінція військових і спортивних детлей. Незвжючи н те, що не існує ніяких жорстких обмежень з приводу кількості одягу т ксесурів з кмуфляжної збрвленням, все ж експерти рекомендую дотримувтися помірності при їх поєдннні. Взуття тут ткож відігрє вжливу роль, смі походящие моделі - це рмійські черевики, чоботи, ботильйони і стильні сндлі. Ви можете ткож пробувти поєднувти військовий стиль з високими підборми, створюючи тим смим унікльні т кретивні обрзи. Крім того, вжливо не зловживти врінтми верхнього одягу, як в рзі првильного вибору, може створити привбливий ефект для будь-якого сезону і події. Ще одн порд - слід створювти певне колірне різномнітність, щоб уникнути одномнітності і нудних обрзів. Верхній одяг у стилі «мілітрі», до неї ствляться пльто у військовому стилі, плщі-тренчкоти і мундири крще поєднувти з елегнтними жіночними сукнями, для створення яскрвого противги. Верхній одяг молодіжного нпрямку « Мілітрі » - Це куртки-бомбери, мундири, шкіряні куртки-косухи і куртки-нтівк, які крще комбінувти з джинсми бо іншими брюкми, відповідними цього стилю. Розгдк, що лежить в основі успіху стилю «мілітрі», полягє в тому, що військові елементи є одними з основних точок бгтьох субкультур і нпрямків. Ключову роль в цьому стилі відігрють ксесури, сме вони дозволяють створювти смі успішні, привбливі і незбутні обрзи. З ксесурів вибирйте широкі шкіряні ремені, сумки з метлевими детлями, відповідне взуття, шкіряні руквички і брутльні прикрси.
Стиль мілітарі і його особливості
Нрешті, прийшов чс поговорити, про те, чого слід уникти, дотримуючись стилю «мілітрі». Нсмперед, не зловживйте військовими елементми. Одягнувшись з ніг до голови у військову одяг, ви будете більше схожі н рмійського службовця, не жінку в повсякденному одязі. Уникєте великої кількості одягу з кмуфляжним принтом, пм'ятйте, що сьогодні можн знйти кмуфляжні збрвлення в смих різних відтінкх. Нмгйтеся не поєднувти одяг в стилі «мілітрі» в яскрвою і помітною одягом. Крім того, немє ніякої необхідності робити вибір н користь мішкувтою і грубої одягу. Один з нпрямків стилю « Мілітрі » - High-мілітрі - це рмійський одяг н мові високої моди, як передбчє дуже елегнтний стиль, витримний у строгій мнері. Тк що беріть ці порди до увги, коли будете вибирти для себе одяг у стилі «мілітрі», і привбливий вигляд вм збезпечений.
Стиль мілітарі і його особливості

Стиль мілітарі і його особливості

Стиль мілітарі і його особливості

Стиль мілітарі і його особливості

Стиль мілітарі і його особливості

Стиль мілітарі і його особливості

Стиль мілітарі і його особливості
(голосів:0)


Інше не менш цікаве:
Стиль сафарі і його особливості

Стиль сафарі і його особливості

Стиль сфрі - Відносно молодий стиль в сучсній моді, проте...
Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочку

Поради модницям: як і з чим носити джинсову сорочку

Існує ткий одяг, як підходить тільки для певного стилю і...
Мода: стиль мілітарі

Мода: стиль мілітарі

У сучсному світі вжлив швидкість пересувння, мислення,...
Колекція аксесуарів Valentino в стилі мілітарі «Camo»

Колекція аксесуарів Valentino в стилі мілітарі «Camo»

Стиль «мілітрі» знову зймє модні позиції в нинішньому...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...