Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 23-01-2013, 03:03 | Категорія: Сім'я і Відносини

Як зберегти любов Коли ми знходимо свою любов , то відчувємо ткі сильні і яскрві почуття, що ми повністю впевнені в тому, що дн любовн ідилія буде тривти нескінченно.

Але, н жль, проходить певний чс, і починються претензії, взємні докори, сврки, нкопичуються різні обрзи. Більшість пр не спрвляються рзом з цією кризою і розлучються. Однк виникші тертя в любовній прі зовсім не вирок. Якщо ви бжєте зберегти вшу любов і поліпшити відносини, якщо вші трепетні почуття сильні, то існує безліч врінтів як не допустити розриву.
Як зрозуміти, що любов згсє?

Все рідше трпляється сексульн близькість.
Хтось із при досить чсто обмнює.
Виконуються дуже мло обіцянок.
Сврки все чстіше стли виникти через дрібниці, миритися стло нбгто склдніше.
Вс чсто мучть ревнощі т підозри.
Спілкувння з кохною людиною знчно скоротилося.
Один в одному стли помічти більше недоліків і менше перевг.
Чсто з'являється роздртувння, дискомфорт, який без видимих ​​н те причин виникє.
У вс з'явилося відчуття, що щось змінилося не в крщий бік.

Якщо ви знйшли у своїй любові більше одного описного симптому, який спостерігється регулярно в вших любовних відносинх, з упевненістю можн стверджувти, що проблем у відносинх все-тки є, і її рішенням обов'язково врто зйнятися.

Як зберегти любов


Що потрібно робити, щоб зберегти любов?
Спочтку вжливо спокійно і відверто поговорити один з одним, не пред'являючи ніяких претензій і в жодному рзі не звинувчуючи. Н дному етпі потрібно зрозуміти, в чому корінь проблеми, що скллся - зрд, втом бо щось ще.
Ні в якому рзі не нмгйтеся змінити кохну людину з всяку ціну. Просто говоріть про те, що обржє бо зподіює вм біль, ле говоріть це без докорів, спокійно.
Вирішуйте проблеми в міру їх ндходження. Якщо ви звично змовкли після чергової сврки н кільк днів, то проблем від цього зовсім ніяк не зникне. Обов'язково поговоріть один з одним, прийміть конструктивне спільне рішення проблеми.
Перш з все, нвчіться слухти свою кохну людину і повжти її особисту позицію. Не звинувчуйте, не перебивйте у відповідь н будь-які претензії.
Пострйтеся щиро прощти свою кохну людину. Бувє чсто тке, що люди швидко миряться після сврки, проте ще дуже довго тримють всередині себе сильну обрзу. Якщо ви звжди будете відчувти сильні негтивні емоції, це зовсім не піде н користь любовним відносинм.
Ніколи не приховуйте влсних почуттів. Звжди говоріть про те, що ви відчувєте, коли вм досить погно і особливо в тих випдкх, коли добре. Це дуже допоможе вшій кохній людині крще вс розуміти.
Ні в якому рзі не обмнюйте один одного. Нмгйтеся звжди говорити лише првду і нічого не приховувти ніколи один від одного. Брехня досить згубно познчється н любовних стосункх, до того ж, бсолютно будь-який обмн рно чи пізно може стти дійсністю.
У випдку, якщо причиною сформовних конфліктів бул безпосередньо зрд, дуже вжливо визнчитися - чи можливі подльші любовні стосунки? Чи хочуть зберегти їх обидв пртнер? Чи згодні вони жити н інших умовх і з новими првилми без зрд і брехні? Готовий чи один побороти почуття провини, другий почуття обрзи? Тільки лише првдиві відповіді н дні питння допоможуть прийняти вм бсолютно првильне рішення.
Ніколи у вші конфлікти не втягуйте дітей, друзів т родичів. Ви зробите лише боляче бгтьом рідним людям, і потім будете відчувти провину і сором з влсну поведінку, коли вщухне сврк.
У тому випдку, якщо ви мєте нмір випрвити ситуцію, що скллся, проте смостійно не можете впортися з цією проблемою, крще звернутися по допомогу до досвідченого психолог любові, який спецілізується н вирішенні різномнітних сімейних проблем. Більшість пр по всьому велетенському світу отримли різні корисні консультції сімейних психологів, які їм допомогли зберегти любов, родину і почуття без яких-небудь втрт.

Як зберегти любов


Якщо у вс вийшло подолти криз в любові і зберегти пру, то це зовсім не ознчє, що можн остточно розслбитися і ввжти, що проблеми ніколи більше не виникнуть. Однк вони будуть, ле ви вмієте вирішувти вже їх рзом, сме тому у вс нбгто більше можливостей не втртити любов. Нд любовними відносинми необхідно бгто і постійно прцювти. Врто боротися з влсними недолікми і вчитися сприймти свою другу половинку ткою, якою вон є нспрвді, необхідно вміти прощти і бути повністю готовим до різномнітних склдностей.

Вм не рз ще доведеться приймти різномнітні склдні рішення, однк вжливо, щоб вони звжди були првильними чи нближені до цього. У любові немє місця егоїзму і влсництв, сме тому бгтьом доводиться вчитися зново жити не тільки з собою, й зі своїми потребми і потребми кохної людини. Робіть по відношенню один до одного те, щоб ви хотіли отримти нтомість. Якщо вм зовсім не подобються шнтж, погрози, брехня, грубий тон бо різкі висловлювння н свою дресу - ніколи не використовуйте дні методи і не нмгйтеся довести бсолютно будь-яку ціну влсну првоту. Зпм'ятйте, що ви сильно любите один одного, це точно допоможе стти вм нбгто ближче і утримти себе від бгтьох помилок.
(голосів:2)


Інше не менш цікаве:
Секрети фітнесу для початківців

Секрети фітнесу для початківців

Цю стттю ми вирішили присвятити всім тим, хто нрешті знйшов...
Що робити якщо дитина краде гроші?

Що робити якщо дитина краде гроші?

Будь-який бтько хоч рз у житті стикється, коли його дитин...
Що таке секс по-українськи

Що таке секс по-українськи

Вітю, пнове!  Ех, двно пор зчіпти дорослі теми. Як тм, у...
Дієти для набору ваги

Дієти для набору ваги

Нйчстіше дівчт шукють спосіб скинути ндлишкову мсу тіл і...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...