Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 18-12-2014, 18:32 | Категорія: Сім'я і Відносини

СЕКС: НАВІЩО ЇМ ЗАЙМАЮТЬСЯ? 
«На підставі найширшого клінічного досвіду я можу з упевненістю сказати, що лише в незначних випадках в історії нашої цивілізації сексуальний акт був заснований на почутті любові. Обопільна злоба, ненависть, прояв садистських емоцій і презирство - невід'ємна частина любовних переживань сучасної людини ». В. Райх.

На перший погляд, дивне питання винесено в заголовок. Як це навіщо? Серед реакцій на мій пост про близькість чоловіка і жінки була нередка й така: «секс - це все, що об'єднує чоловіка і жінку, і будь-який нормальний чоловік завжди прагне займатися сексом. Якщо у нього цього прагнення немає - це імпотент або який-небудь боягузливий ботан, який просто боїться завойовувати жінку ». Питання «а навіщо прагнути займатися сексом з кожною симпатичною жінкою» нерідко ставить таких коментаторів в глухий кут. «Тому що така біологія!». Однак якщо задуматися ...

Біологічна потреба в сексі у людини давно вже відірвана від свого безпосереднього призначення. Можна провести аналогію з їжею: люди в більш-менш ситих країнах (а до них відноситься Росія) далеко не завжди їдять тому, що голодні. Ми можемо їсти тому, що ми в гостях, і це - частина прийнятого ритуалу. Ми можемо їсти, бо відчуваємо емоційний голод, і їжа - це сурогат емоцій. Ми можемо їсти, бо звикли щось жувати постійно ... І так далі. Схожа історія і з сексом. У цьому пості я буду говорити з позиції чоловіків, хоча жіноча мотивація принципово від чоловічої не відрізняється, відрізняється тільки співвідношення мотивів (щось частіше у одних, щось - в інших).

Одним з найпростіших мотивів є скидання сексуального напруги, розрядка. Типова ситуація - чоловіки після довгої ізоляції від жінок (у море, в'язниці, на копальнях і т.п.). Вони нерідко зовсім нерозбірливі, зійде практично будь-яка жінка ... Навіть гумова лялька ... Це «секс по-швидкому», мета якого - максимально швидка розрядка, тут не до розбірливості і не до гурманства (частіше спостерігається у чоловіків). Сильно голодна людина теж може насичуватися швидко, ковтаючи великі шматки їжі, не особливо намагаючись їх розжовувати. Це мотив, характерний для підлітків і для дорослих, які перебувають на «голодному сексуальному пайку».

Скидання сексуального напруги нерідко не супроводжується оргазмом. Є такий розхожий міф, що кожна еякуляція чоловіка - це оргазм. Але оргазм - це переживання сильного почуття насолоди, а при еякуляції, особливо після «голодного пайка», його може не бути. Просто витікання сімені, без яскравих емоцій. Чоловіки про цю особливість рідко говорять J).

Ще один популярний мотив - це самоствердження і компенсація. Секс важливий не сам по собі, більше того - він взагалі не важливий. Важливі ті емоції, які отримують за допомогою сексуальних дій, але які з ними безпосередньо не пов'язані. З цієї позиції спокусники і насильники знаходяться по один бік барикад. Перші самостверджуються за рахунок зваблювання, другі - за рахунок насильства. «Мене збуджує процес залицяння, а коли жінка вже готова віддатися, мені стає нудно. І секс для мене - тужливе дію, раз-два і бігти від цієї жінки, яка мені не потрібна в принципі ». «Донжуани» і «казанови» часто хороші спокусники і погані коханці, так як секс їм не потрібен, їх збуджує не жінка, а влада, яку вони над нею набувають, процес «завоювання». «Пікапери» - пародія на них ... Ґвалтівника теж збуджує не жінка, а влада і страх.

До цієї групи примикає і прагнення до сексу як до засобу відволіктися від інших, тяготящегося думок і почуттів. Особливо - від страху смерті. Відомий приклад, який наводить І. Ялом. Один з його клієнтів мав сильну тягу до сексуальних відносин з різними партнерками. І ось одного разу він, приїхавши у відрядження в місто, де у нього було кілька жінок, кинувся їм надзвонювати. Так вийшло, що жодна з цих жінок в цю ніч не могла його провідати. І тоді чоловік з полегшенням подумав: «ну, я можу спокійно почитати книгу». Тобто секс як такий був йому був не важливий, за цією нав'язливою потребою, на думку Ялом, був страх смерті ... Секс як спосіб уникнути близькості (про що я вже писав) - теж звідси. Компенсуємо неможливість близькості доступним сексом ...

Демонстративні поцілунки «на публіку», відвертість з малознайомими людьми в оповіданнях про власні пригоди, публічне агресивно-сексуальний і провокує поведінку (аж до ексгібіціонізму) - все це теж від самоствердження, а не від справжньої сексуальності. Збуджує увагу і захоплення. Реальною чуттєвості в цьому немає. Шокуючі гей-паради в деяких західних країнах, в яких суспільні норми поведінки грубим чином зневажаються, теж ніякого відношення до сексуальності не мають, як і будь-яка публічність. А ось самоствердження і компенсації там - скільки завгодно.

Ще одна мотивація більше підліткового характеру - цікавість. «Новизна збуджує» - в цьому є своя правда, але на сексуальні подвиги новизна штовхає тоді, коли є ілюзія, що нова жінка / чоловік фізично чимось принципово відрізняється від попереднього партнера. З часом до багатьох чоловікам і жінкам приходить розуміння, що справжню повноту сексуальних відчуттів додає переживання унікальності особистості партнера, спільний емоційний досвід за межами сексу. Для цього усвідомлення важлива, правда, певна емоційна зрілість особистості. Новизна, безумовно, важлива, але не як домінуючий мотив.

Одним з досить популярних мотивів для сексу - це отримання особистої вигоди. На відміну від самоствердження і компенсації, мова тут йде не стільки про емоційні, скільки про конкретно вимірюваних вигодах. Тут, в одному «флаконі» - і проституція, і секс заради кар'єри, і секс як винагороду за дорогі подарунки. Шантаж за допомогою дозволу / відмови в доступі до тіла - звідси ж. Дівчатка-підлітки можуть йти на секс, щоб утримати біля себе своїх хлопців, які мотивують свій відхід тим, що вони, дівчата, «не дають». З крайніх прикладів: «відлучення від ліжка» чоловіка через те, що він відмовився виносити відро. Тіло і секс - просто інструменти. Знеособлений, «мертвий» емоційно секс.

Ще одна причина звучить досить обтяжливо: борг. Найчастіше - подружній. Там, де є «борг», там немає живого бажання і радості, а є погано усвідомлювана обязалівка. Це рутинний секс по понеділках і п'ятницях, без особливої пристрасті, просто тому, що якось звично і навіть «треба» («ми ж подружжя ...»). Якщо один партнер, не бажаючи ніякого сексу, все ж поступається тиску з боку іншого - це теж обов'язок. Наприклад, не хочеться ображати відмовою чоловіка: можна або послатися на «головний біль» чи все ж поступитися. Прямо сказати про те, що я сьогодні просто не хочу тебе буває страшно. Чоловікам теж важко відмовляти своїм жінкам в сексі. Адже «мужик завжди хоче» - цей стереотип так сильно вдолблен в голови сучасних чоловіків, що деякі з-за того, що їм якийсь час не хочеться жінки, впадають в паніку з думками про імпотенцію. А що подумає партнерка, якщо ти просто скажеш: «я сьогодні не хочу»? Потрібно придумувати якісь раціональні пояснення ...

«Борг» може виявлятися не тільки у партнерів, які давно один одного знають. В головах у чоловіків і жінок так багато стереотипів щодо того, як «правильно» поводитися, що для природної поведінки місця не залишається. У підсумку обидва можуть опинитися в ліжку, толком цього не бажаючи.

Нарешті, підбираємося до двох відносно рідкісним (як це не парадоксально) мотивами вступу в сексуальну близькість.

Насолода як самоціль. Коли займаєшся сексом тому, що хочеш отримати задоволення. Ти смакує його, причому заздалегідь, ти отримуєш насолоду і залишається приємний післясмак ... Схоже на гурмана, який насолоджується кожним шматочком дуже смачною їжі. Двоє партнерів, як гурмани, прислухаються до власних рухів душі і тіла, вони націлені на насолоду. Нехай навіть це найчастіше - власне насолоду, але ... «Для мене задоволення буде не повним, якщо я не побачу насолоди партнерки». Партнери можуть не любити один одного, але взаємне прагнення до задоволення цілком може створити прекрасний союз - нехай навіть всього на одне злиття.

Секс як прагнення висловити свої почуття (любов). Секс - це продовження спілкування, і від того, яке спілкування встановилося між партнерами, багато що залежить в їх сексуальному житті. Сексуальні ласки можуть передавати партнеру мовою тіла любов, ніжність, подяку за чудовий день, близькість ... Дві людини тілом говорять один одному про взаємну цінності і важливості, про тепло і пристрасті ...

Та цілує він мене поцілунками уст своїх! Бо кохання твоє за вино ...
Як кисть кіпера, коханий мій у мене в виноградниках Енгедскіх.
О, ти прекрасна, моя, ти прекрасна! очі твої голубині.
О, ти прекрасний, коханий мій, і люб'язний! і ложе у нас - зелень;
покрівлі будинків наших - кедри, стелі наші - кипариси.

(Пісня Пісень Соломона)

Секс як прагнення висловити свої почуття неможливий, якщо не знаєш людину, якщо він / вона - випадкова людина, подцепленний де-небудь у нічному клубі. Він неможливий, якщо партнери уникають говорити один з одним про важливі та інтимних речах, боячись відкидання. Наприклад, мовчать про проблеми в сексі, побоюючись цим самим образити партнера. Симулюючи пристрасть або оргазм замість того, щоб розібратися, що ж відбувається у відносинах ... Неможливо висловлювати тілом те, чого немає.

Тому простіше користуватися сурогатами. Бути «справжнім мужиком», у якого багато сексуальних перемог, але не вистачило мужності вибудувати відносини з жодною з «переможених» жінок. Бути сексуальною стервом, так ніколи і не зуміла сказати «люблю» своїм тілом ... Причини, з яких люди вибирають саме сурогати, різноманітні, але пост і без того вже великий. Як відрізнити сурогат від чогось справжнього? Найпростіший спосіб - прислухатися до своїх емоцій після сексу. Буде зрозуміло.
(голосів:1)


Інше не менш цікаве:
Всім чоловікам, хто вважає себе секс-досконалістю.

Всім чоловікам, хто вважає себе секс-досконалістю.

1. Явище секс-гігнт бо: «Я буду через півгодини, чекй»...
Екзотичний секс-фітнес або як скинути зайві кілограми

Екзотичний секс-фітнес або як скинути зайві кілограми

Якщо вш мрія - скинути кільк зйвих кілогрмів, дієти не...
Про що говорить колір його трусів?

Про що говорить колір його трусів?

Сьогодні ми не будемо говорити про секс серйозно. Нтомість...
Що таке секс по-українськи

Що таке секс по-українськи

Вітю, пнове!  Ех, двно пор зчіпти дорослі теми. Як тм, у...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...