Логин: Пароль: Реєстрація |

 1. Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найкращі вбрання Золотого Глобуса +2016
 2. Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016

  image
  Найгірші вбрання Золотого Глобуса +2016
 3. Модні прикраси 2016 року

  image
  Модні прикраси 2016 року
 4. Готуємося до весни: модні аксесуари

  image
  Готуємося до весни: модні аксесуари
 5. Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)

  image
  Найкращі і найгірші вбрання минулого тижня (9-16 січня)
 6. Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London

  image
  Ембер Херд і Сьюки Уотерхаус в комбінезоні Temperley London
Вибір хутряної шапки

Вибір хутряної шапки

Всі дівчата і жінки задаються питанням про те, як слідувати модним тенденціям, навіть холодною зимою залишаючись...
Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Як позбутися мозолів вдаючись до народної медицини

Огрубіла в результаті тривалого впливу з твердою поверхнею шкіра - утворює мозолі. Зустрічаються, в основному, на руках...
Думки про безглютенової дієті

Думки про безглютенової дієті

Безглютеновая дієта може мати ряд позитивних сторін для вашого здоров'я, але не варто також забувати і про деяких...

Опубліковано : 23-01-2013, 00:37 | Категорія: Спорт і Фітнес

Нскільки тем “фітнес вдом” популярн? В звнтженому грфіку повсякденного життя сучсної жінки не тк просто знйти вільний чс, щоб присвятити його догляду з собою. Тому бгто предствниць прекрсної стті просто не можуть викроїти кільк годин, необхідних для відвідувння тренжерних злів і зйнятися фітнесом. Адже фітнес в злі безумовно ефективніше, ніж фітнес вдом. Звичйно, при великому бжнні можн було б знйти годинку н сме тренувння, ле от дорог туди і нзд … Не кожній жінці пощстило жити по сусідству з фітнес-центром! Але не опускй руки: якщо ти не можеш піти н фітнес, хй фітнес приходить до тебе. Фітнес в домшніх умовх – чудовий спосіб відкоригувти свою фігуру і поліпшити стн здоров’я при мінімльних тимчсових витртх.Головне – бжння і оргнізція.

Фітнес вдома


З чого почти домшні тренувння

Один з небгтьох недоліків домшнього фітнесу – відсутність інструктор, який міг би нвчити необхідним впрвм і покзти, як првильно їх робити. Випрвити цей недолік легко – купи відео-курс домшнього фітнесу. Відео уроки нбгто ночніше демонструють всі нюнси тренувння, ніж словесні описи бо фото. До того ж не треб буде піклувтися про музичний супровід: музик потрібного темпу звжди супроводжує урок.

І ще – не обмежуй фітнес вдом рмкми одних тільки фізичних впрв. Зймйся елементрним утотренінгом і думй про мйбутні успіхи. Добре б повісити н холодильник зобрження фігурової зірки. Переконуй себе, що фітнес вдом допоможе тобі виглядти не гірше, зірк поки нехй охороняє твій холодильник від тебе ж смо.

Фітнес вдом рекомендує – створи позитивний нстрій перед тим як приступити до тренувнь. Тебе чекє звзят і не легк прця, тому ти зслуговуєш мленьких рдостей життя. Нехй це буде новий, грний спортивний костюм для знять фітнесом бо інший приємний подрунок, який нповнить твоє серце позитивними емоціями.

Що потрібно

Перш ніж приступити до домшніх тренувнь, зпсися відповідним спортивним інвентрем. Необов’язково купувти дорогі тренжери. Ефективними «підсобними» зсобми для домшнього фітнесу можуть стти скклк, гнтелі, еспндер, обруч, фітбол, обертовий диск (впрви для тлії) і т.д. Якщо ж ти мєш зйві гроші і бгто вільного місця в квртирі бо будинку, можеш придбти будь-який відповідний тренжер.

Тривлість тренувнь з прогрмою домшнього фітнесу може стновити 1-1,5 години. При цьому розминці приділяй 5-10 хвилин, силовим впрвм – близько 45 хвилин, крдіо-впрвм для сплювння жиру – 20 хвилин. Не обов’язково виконувти всі впрви з один рз. Якщо у тебе небгто чсу, розділи тренувння н кільк чстин, фітнес вдом це дозволяє зробити. Нприклд, перед сніднком можн зробити крдіотренувння (20 хвилин), в обід присвятити 20 хвилин силовим впрвм для верхньої групи м’язів, ввечері – ще 20-30 хвилин силовим впрвм для нижньої групи м’язів.

Хрчувння

Не збувй про првильне хрчувння під чс знять фітнесом вдом. Фізичні нвнтження підсилюють петит, це може привести до плчевних результтів: змість втрти вги, ти почнеш її нбирти. Тому н шляху до крсивої фігури поєднуй дієту і фітнес.

Приступючи безпосередньо до знять фітнесу вдом, поств н перше місце впрви для пресу. Зроби як мінімум 1-2 впрви по 15 рзів кожн (можн і більше, якщо зможеш). Кожн впрв робиться в 3-4 підходи. Включй вдом в свої фітнес-тренувння якомог більше різних впрв і періодично міняй їх.

Пм’ятй, що смі по собі впрви для прес не сплюють жир в облсті тлії. Поєднння силових впрв з крдіотренувннями і првильним хрчувнням дійсно дозволяє ліквідувти жирові відклдення. Але схуднення не відбувється одномоментно н всіх ділянкх тіл. Порядок схуднення ткий: лице, груди, руки, живіт, стегн і сідниці.

Зймючись домшнім фітнесом, не нлягй н впрви для однієї проблемної зони, ігноруючи інші ділянки тіл. Фітнес вдом вимгє тренувти м’язи всього тіл, проблемним зонм приділяти підвищену увгу. Тільки ткий комплексний підхід дозволить тобі досягти відчутного результту в зняттях фітнесу вдом і в корекції фігури. Првильні пропорції всього тіл смі по собі приховють чстин недоліків «проблемних зон».

І пм’ятй, що фітнес вдом повинен містити лише ті впрви, які тобі подобються, інкше домшній фітнес не буде приносити рдості, і скоро ти його кинеш.
(голосів:1)


Інше не менш цікаве:
Вправи за методикою фітнес-інструктора Мадонни

Вправи за методикою фітнес-інструктора Мадонни

Порд дня від Трейсі Андерсон...
Фитнес після 35: що треба знати про навантаження

Фитнес після 35: що треба знати про навантаження

Індивідульн прогрм тренувнь дозволить тобі не лише бути у...
Секрети фітнесу для початківців

Секрети фітнесу для початківців

Цю стттю ми вирішили присвятити всім тим, хто нрешті знйшов...
Як швидко і ефективно накачати прес (відео)

Як швидко і ефективно накачати прес (відео)

Бгтьох крсунь ціквить питння чи можн швидко т ефективно...
Коментарі
Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

Правила організації бізнесу: торгівля трикотажем

  Бізнес, пов'язаний з постачаннями і збутом...
Бізнес на веденні онлайн-блогів

Бізнес на веденні онлайн-блогів

  Інтернет займає дуже велику частину нашого...
Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Спека і дрес-код. Що надіти в офіс влітку?

Пощстило тим, у кого н роботі не встновлено...
Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює багатство і гроші

Як вибрати гаманець з фен-шуй, який приваблює

Бгто хто вже знє як слідчий првилми фен-шуй, щоб...